Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A párommal van probléma, mert nagyon sokat iszik.

Figyelt kérdés

Most várom a harmadik gyereket. Már több, mint 6 éve vagyunk együtt.

A mai történet: fél 5-kor kaptam egy telefont, hogy menjek érte a kocsmába, mert a wc-be beájult. Állandó éjszakás, állítólag ma éjfélkor végzett. Én mennyek érte két kisgyerekkel és óriási hassal? (veszélyeztetett terhes vagyok) Persze én rosszul lettem, azt hittem megszülök, még több mint 10 hét van hátra. Szóltam az anyjának, hogy hozza haza. Most alszik. Mit tegyek? Szeretem, de undorító az állandó piaszag. Volt nála 6 ezer forint, azt mind elitta. Nagyon rossz anyagiak vannak itthon. 25 négyzetméteres lakásban élünk. Nem engedett el ultrahangra mert "nem lesz kaja" erre elitta a pénzt. Teljesen kivagyok. Mit tennétek? A szüleimhez nem tudok menni. Elegem van. Annyiszor megígérte, hogy többet nem iszik.

Mért szülök gyereket neki? Mert védekezés mellett lettem terhes és képtelen vagyok az abortuszra.


2013. febr. 17. 06:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 anonim ***** válasza:
98%
Én elválnék!Inkább nyomorognék a 3 gyerekkel,mint ilyen ember mellett az alkohol miatt!Nem tudom milyen lakásban laktok,ha saját,kérheted a kizárólagos használatot és kiteszik onnan!A gyerekekkel meg majd csak elleszel.
2013. febr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/130 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem vagyunk házasok és nem is leszünk soha. De hová menjek és miből éljünk? 8 általánosom van, semmi több:(

Albérletben vagyunk.

2013. febr. 17. 06:52
 3/130 anonim ***** válasza:
98%
Könyörgöm, harmadszorra is véletlenül lettél terhes? Ennyi ésszel.... Inkább tanultal volna valamit, hogy dolgozhass.
2013. febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/130 A kérdező kommentje:
Az első és a harmadik volt védekezés mellett. Miért ne lenne eszem? Szerinted a spirálos védekezéshez kell ész?
2013. febr. 17. 07:00
 5/130 anonim ***** válasza:
85%
Maradsz az albérletben.A férfit kipaterolod és megéltek a gyerektartásból,amit bíróság által letiltatsz a fizetéséből,mert valószínű egyébként egy ft-ot nem kapnál.A családi pótlék és Gyes.Szűkösen,de még mindig jobb így szűkölködni,mint a kocsmában ott hagyott pénz miatt!Takarítani elmehetsz majd,ha nagyobb lesz a pici!
2013. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/130 A kérdező kommentje:
De hogy pateroljam ki?
2013. febr. 17. 07:08
 7/130 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha még ezt sem tudod.... :( Összepakold a ruháját és elküldöd egyszerűen!Ha nem akar,akkor keresel te egy másik albérletet és elcuccolsz a gyerekekkel! Igy!Ha nem tudod megcsinálni,annak egy oka van!NEM is akarod!
2013. febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/130 A kérdező kommentje:
De hová menne? Képes lenne az öngyilkosságra! És ha részeges ha nem, szereti a gyerekeit és jó apa. Jaj annyira car helyzet... félek h megöli magát.
2013. febr. 17. 07:27
 9/130 anonim ***** válasza:
96%
Akkor éljél vele és ne panaszkodj!Neked is tetszik ez a helyzet,különben lépnél valamerre!
2013. febr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/130 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom max 19 eves vagy.... Kicsit gondolkozz mar el az életen.
2013. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!