Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a családom,...

Miért nem érti meg a családom, hogy nem akarok modellkedni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, most végzem az egyetem 2. évét. Körülbelül egy éve az egyik fotós barátom megkért, hogy legyek neki modell egy pár fotó erejéig.Tinikoromban a gebe, szemüveges csúnya lányok közé tartoztam, de azóta teljesen megújultam külsöre, gondoltam adok picit az önbizalmamnak is, nem is baj, ha van rólsm néhány fénykép.


A barátom kitette a képet néhány oldalra, és hogy hogy nem, elkezdtek megtalálni egyes cégek, hogy legyek a modelljük. Igent mondtam, mert kellett a pénz az egyetemi tandíjra ( noha gyakornokként is kapok fizut, de gondoltam, biztos ami biztos, plisz sosem árr egy kis plusz). Eljártsm ide-oda, de nem élveztem a fotózàst....igazából amolyan kötelező rossznak, nyügnek érzem. Nem szeretek pózolni,


Nemrég megkeresett egy neves ügynökség azzal, hogy az egyik híres cég 1 éves szerződést akar velem. Utazás, pènz, modellkarrier - ami engem viszont nem érdejel. Nem akarom, már a gondolattól is a gideg ràz, hogy állandóan fotózzanak... nem akarok egy évet ezzel tölteni, amikor teljesen más álmaim vannak..


A családom azonban ezt nem érti, megállás nélkül cseszegetnek, amiért nem vállalom, merthogy mekkora lehetőség, használjam ki a szépségem, stb. Persze, én ia tudom, de minden porcikám berzenkedik ettől


2013. jan. 23. 18:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
42%
Én is egyetértek a szüleiddel, legalább próbáld meg, sok lány csak álmodozik ilyen lehetőségről, de sosem lesz része benne.
2013. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
68%
a te döntésed meg mondod hogy nem és téma lezárva. ha továbbra is cseszegetnek vele akkor kezd a család látogatást egyre rövidebbre venni
2013. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen közöld velük: "Kedves családom, örülök, hogy ennyire tetszik nektek ez a lehetőség, nekem nem, szóval éljetek vele ti. Részemről téma lezárva."
2013. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg próbáld meggyőzni őket hogy milyen hátrányai vannak a modellkedésnek. Folytonos diéta, megszabják miből mennyit és mikor ehetsz. Meg hasonlók. :)
2013. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ne ird ala a szerzodest! Azzal 1 teljes evre elkotelezed magad!

Vallalj ugyan igy alkalmi fotozasokat, a penz segitseg az egyetemhez, de ennyi, ezzel erje be a csalad is! Kesobb talan meg is megszereted. De hidd el, abbol semmi jo nem szarmazik, ha magadra eroszakolod! Mar most sem szereted, hat meg ha kotelessegbol, kenyszerbol kene csinalnod! Foleg egy teljes evig!

Szabad esetleg kepet latni?

2013. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a 2-es 3-as és 4-es válaszadóval. Ültesd le őket, és mond el nekik, mik a fenntartásaid, miért nem szeretnéd ezt. Esetleg mutass pár elrettentő példát!
2013. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
17%

jól megy nektek? megteheted, hogy válogatsz a munkák közül? én mondjuk takarítani is elmennék, ha kellene a pénz.

Nem lehet, hogy azért akarják ennyire, hogy menj, mert rosszul álltok? Ebben az esetben illene segíteni a szülőknek, hisz tulajdonképp semmi megerőltetőt nem is kell tenned, és jól fizetnek


ha jól éltek, akkor más a helyzet


mondjuk nekem ennyi idősen, ha jól fizetnek érte, bármilyen munkának örültem volna (persze ésszerű határok közt értem a bármilyet)

2013. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
30%
Végülis felnőtt vagy. Nem kell azt csinálnod amit a családod mond, tedd amiheez Neked van kedved! Mutatsz pár képet? Kíváncsi lennék és szerintem mások is.
2013. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
40%

mert persze szép dolog, hogy ti is arra biztatjátok, ne csinálja, de valljuk be, ez egy igen jó lehetőség, a családjának is sokat tudna segíteni...

utolsó voltam

2013. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
79%
Becsülendő a döntésed és okos nőre vall. Gratulálok. Kár, hogy a családod nem így látja. Ha nem akarod csinálni állj ki az elveid mellett.
2013. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!