Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg bunkó voltam?

Szerintetek tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Elkezdtem tanulgatni főzni,tetszik is a dolog és megy is. Általában saját pénzből veszem az alapanyagokat. A problémám a következő pl ma délelött is csináltam kaját,rakott husos krumplit-gondoltam anyukámnak legalább du ha megjön munkából nem kell főznie. Meg este jön a barátom,ő is tud belőle enni.

De tesómhoz is jött ma délelött barátnője meg a pasija,és kinálgatja nekik az én kajámat. Nagyon ki akadtam mert nem ez volt az első eset,és jóformán felzabálták 3an a kaját. Beszóltam mikor a már a harmadik tányérral tukmálta a pasijába az ételt,hogy jó lenne ha azt a kaját kinálgatná amit ő maga csinált,mert én ezt nem az ő barátainak készítettem. Persze meghalotta a pasija is,aki csapot-papot itt hagyott,kidobott egy 500ast az asztalra hogy amugy se volt vmi finom,és ő többet nem fog soha itt enni. Meg van rám sértődve gyakorlatilag mindenki...


2013. jan. 15. 17:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%
Hisztis banda vagytok.
2013. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Vendégségben nem illik felzabálni az ottohniak egész kajáját. Legalább többet oda nem megy zabálni. Azért ingyenkonyha se vagytok.
2013. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
De nem is hogy sajnálom,egyen egy tányérral. De ez már rendszeres hogy én fözök valamit,tesóm meg a pasijával meg kitudja kivel fel eteti az egészet. Se anyukámnak nem tudok segíteni h ne kelljen főznie,meg annak akinek valóban szántam még egyszer se tudott belőle enni.
2013. jan. 15. 17:38
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad volt, az 500-as tedd el, ennyit megérdemelsz.

Az meg, hogy még szemtelen is veled, csak betetözi a viselkedését.

2013. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is mérges lennék. Jártam már így egyébként, főztem egy nagy adag ételt, majd a férjem tesója beállított valami csajjal, akit azóta nem is láttunk, felettek mindent, még a direkt, Apósomnak félretett ételt is. Nagyon berágtam, lenyeltem, de azóta emlegetem. Rosszul esik az ilyen az embernek, pláne ha pici pénzből él.
2013. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
8%
Bunkó voltál, nem kérdés. Ha nem indulatól,ösztönlényként cselekednél, akkor a tesóddal beszélsz először kettesben.
2013. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

"Megkérhetnélek titeket, hogy ne egyétek meg az öszeset, mert szeretném ha a többieknek is jutnak? Köszönöm."


igen mikor ingerült az ember nem jutnak neki eszébe ilyen udvarias szavak... jogos a felháborodásod, és igazad van, de ezt nem a vendégek előtt kellet volna ilyen stilusban, hanem csak tesodnak.


de legalább eggyel kevesebb gond.

2013. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
90%
Nem voltál bunkó. A tesód volt az (bocs), neki kellett volna elszégyellnie magát. A zabálós pasi sem volt bunkó, csak evett, mert jószívvel kínálták, nem látott a helyzet mögé. Kicsit bántó lehetett neki a beszólásod, de jogos volt, és nem ő a hunyó.
2013. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
Jogos felháborodás, de nagyon rossz csomagolás..nem így kellett volna szólnod. Viszont igazad volt. Az 500-ast tedd el, a tesóddal meg higgadt hangnembe beszéld meg a dolgokat, hogy nem így akartad.
2013. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

A tesód a húnyó, vele kellett volna megbeszélned kettesben.

Képzeld el, hogy elmész valakihez, ő megkínál valamivel, amit te elfogadsz, a tesója meg előtted majrézik, hogy nem nektek van az a kaja. Többet én sem fogadnék el semmit, és otthagynám őket én is.

2013. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!