Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, nem fog besokalln...

Szerintetek, nem fog besokallni abbol, hogy beteg vagyok? Lehet egy beteg nyomit szeretni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy most 2honapja nem dolgozok, mert gyomorbetegsegem lett ami most is tart,fokent hanyas a gond, es ami azt illeti szorongast+depit is megallapitottak nalam az orvosok,most 3hetre kiirt megint az orvos,mert amig a gyogyszerem hatni kezd,addig semmikepp se javulnak a fajdalmaim.es most varom az idopontomat a korhazbol gyomortukrozesre,elegge szegyenlem,hogy beteg lettem es fiatal vagyok.Most csak a parom dolgozik es egy kicsit aggaszt ez a helyzet Angliaban elunk es kapok tappenzt is ami nem rossz,de ugy erzem nehezen viseli,hogy ez van velem.Es ha megutal emiatt?sokszor leluzerez, meg hulye neveken hiv,ugy erzem minden az en hibam,de nem akartam lebetegedni:-(ahh nem tudom mit tegyek mihamarabb szeretnek ujra dolgozni.koszonom a valaszokat.20/L
2009. aug. 21. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretünk valakit,akkor betegen is szeretjük és törődünk vele.
2009. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
ezt nem hiszem el!igaz amit irsz? nem egy mocskos cigány a párod?azok csinálnak ilyeneket! én szólnák apámnak a helyedbe ,hogy szúrja karóra!faterod bizti szivesen megteszi!
2009. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Türelmetlen, mert nem tud mit kezdeni veled, a betegségeddel.


Fogd fel úgy, hogy ez a helyzet arra is jó, kiderül, milyen barát ő a bajban... És ne stesszelj azon, ha nem üti meg a mércét. Ez bizony nem miattad van. Az ő hiányossága.

2009. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
okes koszi a valaszokat:-)
2009. aug. 21. 21:20
 5/10 A kérdező kommentje:
2. valaszolonak ,nem cigany a parom.igazi jo magyar ember,csak en vagyok most a gyenge lancszem
2009. aug. 21. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ővele is előfordulhat, hogy megbetegszik...

Mit szólna hozzá, hogy megértés és ápolás helyett szidalmaznád?


Érdemes lenne elgondolkodnod : mennyire támaszkodhatsz a párodra?

Mi lenne, ha terhes lennél és hónapokig otthon kellene maradnod a terhesség és a kisbaba miatt?... Az ő fizetéséből kellene élnetek... Vajon szívesen vállalná a pénzkereső szerepet, vagy akkor is szidalmazna?


Lehet, hogy a gyomorbetegséged és a depressziód is ennek a környezetnek köszönhető!


Muszáj egy ilyen pasival együtt élned?... 8-[

2009. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelheti magát a barátod. Én elgondolkodnék rajta a helyedben, hogy valósak e az érzelmei. Ha valakit szeretünk, akkor jóban-rosszban mellete állunk és segítünk neki, nem pedig gúnyoljuk.
2009. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem!Miért viselkedik így a párod? Elég baj az neked,hogy beteg lettél,miért tesz rá még egy lapáttal?

Én is Angliában élek,és tavaly szájsebészeti műtétem volt ami miatt 2 hetet táppénzen voltam,de az én párom az se tudta hogy ugráljon körbe..Ápolt ha lázas voltam,fájdalom csillapítókért rohangált este a város másik végébe,hogy ne szenvedjek..El se tudnám képzelni,hogy ilyenkor cserben hagyjon..ne érezd magad rossznak mert fiatalon beteg lettél.Támogatnia kéne téged,és talán a kedélyed is jobb lenne..Nagyon sajnálom,hogy nem kapsz törődést,holott megérdemelnéd!! Mindenesetre így ismeretlenül is jobbulást kívánok neked,és fel a fejjel..

2009. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,nagyon kedvesek vagytok, es igazatok van ,egy kis torodes nagyon jol esne,foleg hogy fajdalmaim vannak...
2009. aug. 22. 10:11
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

az tuti, hogy a barátod nem jól kezeli az egészet.


Viszont az is tuti, ahogy ovlasom az írásod, hogy kicsit beleestél az önsajnálatba is. Tudom milyen, voltam depressziós régebben meg minden, tudom hogy megy ez.


Hogy telik el egy napotok ha otthon vagytok? Azt sugárzod folyamatosan felé, hogy mennyire szar vagy mennyire nyomi meg mittomén ilyeneket? Mert eg yidő után utira elege lesz belőle. Gyógyulni nem csak úgy lehet hogy gyógyszereket szedsz, hanem ha akarsz is gyógyulni. És az sokkal nehezebb mint az, hogy lefekszel és sírsz, hogy szar és ennyi és nem tudsz mit tenni és mennyire hibás vagy, hogy a barátid így meg úgy.


Tessék felálni és küzdeni, akkor meglásd talán ő is kicsit másképp bánik veled. Ha meg nem akkor valszeg nem érett meg hozzád a srác.

2009. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!