Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ebben az esetben a...

Mi lehet ebben az esetben a módja, hogy újból szeressen?

Figyelt kérdés

Párommal 6 év együtt élés, közös gyermek után úgy döntöttünk külön válunk :(


Nincs harag, már veszekedés sincs, csendes szomorúság van csak. Év végéig nem költözünk külön a lányunk miatt (mikulás, karácsony együtt ünnepeljük)


Én döntésem volt, de nem én miattam. Állítólag nem szeret már, sok benne a tüske a rég múlt miatt (veszekedős, hisztis voltam elég hosszú ideig), nem látja per pill csak a rossz dolgokat, nem hisz benne hogy lehetünk olyan boldogok mint régen.


Én nagyon szeretem Őt, viszont nem szeretném magamhoz láncolni. Neki megfelelt volna úgy hogy együtt maradunk hátha jobb lesz, de tenni meg úgy érzi nem tud érte egyenlőre érzelmileg semmit, mert mint már említettem nagyon a "rosszban él".


Imádom, most hogy vége, most értem meg mennyire nem helyén valóan viselkedtem sokszor, mennyire nem akarom elengedni. Ő az életem értelme a lányunk mellett.


Mit tehetnék ebben a maradék időben hogy vissza találjon hozzám? Fizikai közeledés kizárva, ennél finomabb módszer kell. Próbáltam már, csak még jobban eltaszítom vele. A szívét kell megnyernem. De hogy? Kedveskedés vagy távolság tartás, mig nem kezdek neki hiányozni?


Segítsetek kérlek, a szívem szakad meg :(((


2012. nov. 26. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg, olvasd el és csináld végig!

[link]

2012. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Mintha az exem írta volna ezeket, csak gyerek nélkül.

Elrontottad a hisztivel, veszekedéssel. Én sokáig tűrtem az exemnek, de egyszer betelt a pohár, vége lett. Elhagytam, utána jött rá, mit veszített. Én még mindig szeretem, de visszamenni már nem tudok hozzá, túl sok rosszat kaptam a semmiért.

Szerintem sokat nem tudsz tenni, várhatod a csodát, hogy ha majd külön lesztek, visszatalál hozzád.

2012. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a helyzetben vagyok! Írhatsz privátba, ha akarsz beszélgetni vagy kérdezni!
2012. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Na én is egyszer így voltak. Csak neked könnyebb a helyzeted mert együtt laktok.

Hosszú folyamat lesz hidd el mire újra elhiszi hogy nem vagy már olyan. Én is rájöttem arra amire te.

Én egyszerűen csak "megnormálisodtam". Legyél vele kedves, megértő , beszélgessetek. Én a legyünk barátok című előadásra esküszöm. Akkor ugye lehet beszélgetni, játszani, hülyülni.Amikor már szórakoztok, hülyültök lehet 1-2 érintés. Ha ez meg van akkor előbb utóbb kipattan a szikra. Ha az is meg van akkor a testeddel előbb utóbb visszakapod, mert a szex az összehoz. Csak arra kell figyelned hogy addigra mire újra lesz szex legyenek is érzelmek. Mert én nem figyeltem a sorrendre és elkapkodtam és akkor nagyon nem volt jó.

Nekem sikerült visszakapnom, készítettem neki kaját, és egyszerűen mindent megtettem neki azért hogy visszakapjam. Valahol ez tetszett is neki. Neked sokkal több az esélyed hisz együtt éltek. Nekem meg minden átlásztó mesét ki kellett találnom hogy találkozzunk. Öltözz másképp, csípd ki magad jobban. Az a lényeg hogy azt az időt kell visszahozni amikor megismerkedtetek. Véletlenül sem jó módszer a távolságtartás. ( az csak akkor jó ha van érzelem) pont hogy azt kell éreznie hogy szereted és tiszteled.És tapasztalatból mondom hogy tedd túl magad a szívem szakad meg érzésen,a jókedvedre, a szerethetőségedre koncentrálj. Csak a pozítív energiákkal, hozzáállással tudod visszaszerezni. Én mikor rádöbbentem a dolgokra, olyan iszonyú nagy kitartás, visszaszerzési érzés éledt bennem, hogy amikor minden külső szemlélő és az agyam is azt mondta vége, én akkor is hittem benne. Valahogy a lelkem tudta és sikerült. Ez kb 2. vagy 3 évnél volt köztünk azóta ( 7 éve) nagyon megbecsülöm. Már a felesége vagyok. Utána mikor a kapcsolatunk helyreállt fokozatosan megbeszéltük ki hol hibázott, miért hisztiztem, melyek voltak az ő rossz lépései. stb...

2012. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

próbálj megváltozni, menj orvoshoz (pszichó), nyomatékosítsd, hogy megváltozol miatta.


Voltam hasonló szituban, mikor szakítottunk, akkor a pasas észhez tért. Pár hónap múlva ugyanott voltunk. Sőt derengett, hogy másfelé kacsingat, csak nem akar két szék közé esni. Szakítás, teljes kapcsolatmegszakítás, eltűntem a képből. Már nem érdekelt, miket csinál. Elfogyott a szeretetem, tönkrevágta.

2012. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

amit a 4-es leírt, ugyanazt tudnám neked mondani. szóról szóra tökéletes ahogy gondolja, ez így is van.

ne tarts távolságot semmiképp! ez nem az a helyzet.

ez az a helyzet amikor minden egyes nap kedveskedned kell neki valamilyen aprósággal, és amikor minden egyes napját be kell aranyoznod.

mi is ugyanígy voltunk, van még esély hidd el!!

2012. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló vagyok! A 4-es és a 6-os nagyon jókat írt! Én is ezt követem és nálunk határozottan van haladás:) Tehát tényleg beválnak ezek a dolgok!
2012. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

:) Aranyosak vagytok :)

Tegnap amúgy ezt csináltam és tök jól telt a napunk. Sajnos meg kell tanulnom hogy ebben a helyzetben ne türelmetlenkedjek, érjem be ezzel a "baráti hétköznapokkal".

Szeret kártyázni (szg-en ingyenes játékon) és talált valami újat és nem ment neki. Mellé ültem segítettem neki mit hogy, közben dumálgattunk kicsit teljesen semleges dolgokról. Helyzethez képest jól éreztem magam ... és ezek szerint nem is csináltam rosszul :)

2012. nov. 26. 12:21
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Az ajánlott könyv is hasonló elveket vesz alapul?

2012. nov. 26. 12:22
 10/18 Noocyy¤.¤ válasza:
100%
Nálunk még nincs gyerek, és mégcsak három éve vagyunk együtt, együtt is élünk, de eltávolodtunk egymástól. Elègg hisztis természet voltam én is, de most mintha ö változot volna, de nem jó irányba. Alig beszèlünk egymással, ö vagy a laptopon nyomkod valamit vagy a telefonján, én meg csinálom a dolgom, aztánbszabadidömben olvasok. Ha egymáshoz is szólunknaz általába az ö részéröl "vicces megjegyzèsek" amik számomra igen rosszul esnek, ès hiába mondom neki hogy ne mondjon ilyeneket, csak annyit mond hogy" csak vicceltem, ne vegyèlbmár komolyan mindent." mellesleg ugye az emberek figyelnek a hangsúlyra, règen èn nem nagyon tettem ezt, de most feltünk hogy sokkal lekezelöbben beszèl velem, és hiába agyalak azon hogy mit tettem, nem jut eszembe semmi olyan dolog ami rossz lett volna. Nem akarom elvesziteni, ès tudom hogy ez most nem válasz a te kèrdèsedre, de ugyèreztem itt leirhatom . Bocsánat. :)
2012. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!