Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi észre, hogy...

Miért nem veszi észre, hogy velem boldog?

Figyelt kérdés

Van egy csaj barátom igazából szerelmes is vagyok de mindig az expasijáról beszél meg azzal akivel alakulnak. Vagyis állandóan csak veszekednek meg rendesen látszik hogy nem illenek össze, szerintem ezt ők is tudják csak nem mondják ki. Felesleges erőltetni. Mindig rossz kedve van, én fel tudom vidítani de valamikor jön a pasi és mindent elront. Nekem elmond olyanokat amiket a 'pasijának' nem és sokkal jobban érzi magát velem. Amikor velem van mindig nevet de nem hiszem hogy többet akar. Vagy nem tudom. Egyszer olyan mintha akarna, egyszer nem. Miért nem veszi észre?

18/F


2012. okt. 29. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert tőled nem lesz nedves a bugyija
2012. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem vonzódik hozzád annyira, hogy észrevegyen bármit is. Barátnak, lelkitársnak jó vagy, de egy kapcsolathoz több is kell. Esetleg, ha tennél valamit az ügy érdekében és nem csak sopánkodnál, akkor talán változna valami. Add a tudtára nyíltan, hogy te többet szeretnél. Csináljatok közös programot. Bókolj neki, udvarolgass.. tudod.. :)
2012. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Dehogynem :D a múltkor elmondta hogy szexhiánya van.
2012. okt. 29. 00:19
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
De mégsem ugrott rád, szóval...
2012. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindegy, úgyse arra kell
2012. okt. 29. 00:23
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Légy egy kicsit "elérhetetlen".

A mia lányok átvették a fiúk szerepét. Szeretnek "vadászni".

Ami könnyen jön, könnyen megy. Légy nehezen kapható, húzd egy kicsit az agyát. Ne ugorj minden szavára és tanulj meg neki NEM-et mondani.

Ne légy a "lelkiszemetese". Néha mond, hogy nem érsz "rá".

Hajráááá!!!

2012. okt. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Célozgass arra, hogy többet is akarsz, udvarolj neki, legyél vele őszinte. Az már egy jó jel, hogy megnyílt előtted, de lehet, most csak támogatásra van szüksége, és te ott vagy neki, ami nagyon jó, szerintem simán lehet több is köztetek :)
2012. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez azért van,mert Rád csak barátként tekint,nem férfiként.Tehát nem vonzódik Hozzád.Sajnos nagyon úgy tűnik,hogy Te bennragadtál abban a bizonyos barátzónában,és ott is fogsz maradni.
2012. okt. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha eddig nem mászott rád, akkor később sem fog. Hiába változtatnál a viselkedéseden, nem segítene.

Ha van benned önérzet, akkor megszakítod vele a kapcsolatot.

2012. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem igaz, én a páromra, akivel 2 és fél éve együtt vagyok, először barátként tekintettem, de ő meg szerelmes volt belém, és nem adta föl, kitartó volt, és egy idő után én is beleszerettem :) Szóval kitartás, és tényleg ne add föl, hátha neked is szerencséd lesz! Sok sikert, szurkolok!
2012. okt. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!