Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet valamire?

Figyelt kérdés
Nem tudom őket rábeszélni hogy megvegyenek egy okostelefont nekem. Saját pénzemből nem tudnám mer nem elég. Hogyan tudnám őket rábeszélni????

2012. szept. 21. 16:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
67%

Neked is nagy problémád van.


Ha valaki csak egy okostelefonnal tud beilleszkedni egy közösségbe, az már rég rossz.

2012. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
95%

"könnyen célpontja is lehet emiatt támadásnak

ezt hogy érted?"


Ha nem érted, hogy miről van szó, akkor nem is való neked okostelefon.

2012. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
89%

"Lehet hogy te ilyen türelmes vagy de én nem :// kell az a nokia lumia 710"


Nekem meg egy Ferrari bőrüléssel és egy luxusház a Bahamákon.

Ilyen az élet, nem osztanak semmit ingyen. Ha éretten gondolkoznál, akkor felfognád és nem olyan lennél mint egy dackorszakos 3 éves, aki hisztizik a csokik előtt a boltban.

2012. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
82%

23-as válaszoló leírta amit én is gondolok! 100%-osan igaza van.


Én is sok mindenre vágyom, de nem állok le hisztizni.

Megérteném, ha nem lenne ruhád, szakadt cipőbe járnál. Akkor jogos lenne a felvetésed, hogy miért nem vesznek a szüleid.

2012. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

"könnyen célpontja is lehet emiatt támadásnak

ezt hogy érted?"


Azért mert könnyen megláthatja egy cigány csávó a kezedben és mehet oda, hogy neki az kell jobb esetben csak elveszi és elfut.. de rosszabbikban meg is erőszakolhat megverhet stb stb stb...

DE ez NEM csak a cigányokra lehet igaz... csinálhatja ezt egy magyar csávó is mert ő a kemény...


http://www.youtube.com/watch?v=zP0trujcaoE kérlek kérlek szépen hallgasd végig.. vagy legalább csak az elejét

2012. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
88%

ha ilyen felszínes buta gyerekem lesz majd egyszer, ami igazából nem fordulhat elő, tuti lepofoznám, hogy a faltól kapná a másikat, ha egy ekkora bődületes hülyeségért elkezdene követelőzni



facebook, sms, zene... haggyuk már.. a kérdezőnek van számítógépe, internete, az is tökéletesen alkalmas ezekre

2012. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
86%

Igazából nincsen szükséged okostelefonra csak beképzeled magadnak


Azt látod hogy mindenki okostelefonnal járkál az utcán,suliban stb és ezért kevesebbnek érzed magadat,pedig hidd el nem vagy az.Akkor leszel az ha csatlakozol a birka csorda közé

2012. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
94%
Azért kell neked okostelefon, hogy kettőtök hözül valakinek legyen esze legalább. A szád, az jár neked meg egy irgalmatlan pofon is kijárna. Követelőzős kis kölyök.
2012. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Nem azér kell oksotelefon hogy villogjak vele én ilyet nem mondtam am is az vagyok. És képzeljétek elég sokat segítek a szüleimnek ugyhogy azt nem mondhatjátok hogy nem érdemlem meg. És nem 70ezer forintért láttam ilyen telót hanem a t-mobilnál netes rendelés esetén láttam 42-ért.
2012. szept. 22. 14:18
 30/44 anonim ***** válasza:

meghallgattad a zenét amit linkeltem?



ja hogy te menő vagy?? gratt...

2012. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!