Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/207 A kérdező kommentje:
És amikor fél éve felvetettem, hogy milyen jó lenne egy 3. baba, azonnal ő is akart, hogy ő is így szeretné, mert milyen jó a gyerekekkel. Akkor miért nem szólt, hogy baj van? Mert nem volt. Most elszállt vele minden és engem hibáztat.
2012. júl. 16. 18:20
 142/207 anonim ***** válasza:
55%
Én kezdem azt hinni, hogy ez kamu sztori. Ennyire tuskó ember nem létezhet :-( na meg ennyire balfék nő sem. Ez a szemét azért csinálja ezt, mert hagytad. Az első késésnél ki kellett volna verni a balhét. Hozzáférsz a családi kasszához? Akkor marha gyorsan keresel egy bébiszittyót,elmész a fodrászhoz, kozmetikába, manikűröshöz,moziba, keresel egy magándokit. Gondolkodjál már, Úristen, mi az, hogy ő nem vigyáz soha a saját kölkére?! És ha orvosra van szükséged? Ha csak a fogorvoshoz, szemészhez,háziorvoshoz kéne menj?! Ha ez igaz, hogy így éltek, akkor te vagy az évtized bolondja, ha még nincsenek a bőröndjei az ajtó előtt és nincs új zárad! Az ilyennel nem lehet úgy szót érteni, hogy te könnyek között várod aztán megpróbálsz halványan rákérdezni. Ennek csak az a vége, hogy meghallgathatod, hogy az egész a te hibád. Ki kell vágni az ilyet, aztán majd ha könyörög pár hónapot akkor lehet tárgyalni.
2012. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/207 anonim ***** válasza:
100%

"A régi barátnője maga volt a nyugalom szigete, mégis egyszerre 4 nővel csalta. Az ő bevallása szerint.

De ígérte, hogy engem soha nem fog.....Na, ja. "


Na itt rontottad el te. Hogy elhitted, hogy veled másképp lesz. De ahogy olvasom amiket írsz róla!! Felraknám az első gyorsvonatra és széles mosollyal integetnék utána!!

2012. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/207 anonim ***** válasza:
55%
?????
2012. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/207 anonim ***** válasza:
67%
Végig olvastam az összes kommentedet. Végig egy kérdés motoszkált bennem, e haragudj érte. Normálisak vagytok, hogy sorra szülitek a gyerekeket egy szar kapcsolatba?? Hányat fogsz még szülni, csak azért mert cukik, ha esetleg kibékültök? Ne mondd, hogy fél éve változott meg, hiszen leírtad,hogy a régi nőjét 4 szeretővel csalta...Inkább kényelmes volt elhinni, hogy veled minden más. Agyrém számomra ahogy éltek, és gondolkodtok az életről. Attól meg végképp a falra megyek, hogy írtál a nőnek. Mire számítottál? Sírva bevallja, hogy igen, fél éve du.gja a férjed, bár ő nem akarta..stb.
2012. júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/207 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a ki végig azt szajkoztam hogy totl mi storynk,én férjem....most meg fogsz lepodni,az enyém is Mérleg.....Megkérdezhetem hogy Te milyen jeygben születtél,csak ugy kivancsisagbol?
2012. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/207 A kérdező kommentje:

Igen, hittem, hogy velem másképp lesz, mint a volt barátnőjével. Ő pont az ellentétem. Ami a páromnak nem tetszett.

Neki nem voltak életcéljai, szoc. munkás=ingyen dolgozik, nem túl nőies. Enyhén duci. Mindenben megalkuvó nő.

A szex sem működött közöttük.


Nálunk ezek a dolgok jól működtek sokáig.


Este 8kor jött, igazolt túlórával, amit majd elszámolhat.

Túl sokat így nem beszéltünk, de kedveskedett, főzött mára ebédet még este. És sms-t írt, hogy mennyire szeret.

Mivel nem beszélgettünk, így ennyi a helyzet.


Bika a horoszkópom.


Anyu szerint nem most van itt a különköltözés ideje=ergo, eszébe sincs, hogy a gyerekekkel hozzá(én fél tulajdonú lakásom) haza költözzem (nem egy unokázós fajta, soha nem vigyáz a gyerekekre, neki sok a gyerekzaj). Ez van. Anyaszállásra nem megyek.

Ahhoz, hogy egyedül boldoguljak a gyerekekkel, ahhoz az kellene, hogy legalább 100 e ft/hó gyerektartást fizessen. Amit ugye nem fog.

2012. júl. 17. 09:20
 148/207 anonim ***** válasza:

Konkrétan megmondta anyud, hogy oda nem mehettek? Mert abból amit írtál ez nem derül ki. Átmenetileg mehetnétek? Nem hiszem, hogy anyud ilyen életet kíván neked.

Vagy ez csak egy kifogás, hogy nem boldogulnál? Mert úgy hangzik, hogy eszed ágában sincs már tenni azért, hogy ne lábtörlő legyél. De te tudod...

2012. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/207 A kérdező kommentje:

Már 2x költöztünk el, nem bírta elviselni a gyerekeket. Ma reggel hívott, hogy hát nem kellene most hazaköltöznöm a gyerekekkel.

Nem kifogások, tény a helyzetem.

2012. júl. 17. 09:41
 150/207 anonim ***** válasza:
51%

gyerektartást már pedig kell neki fizetni.

a béréhez megfelelően. azt írtad jól keres.

egyébként hogy bírod eltűrni,hogy a lányodat lenézze,ledegradálja csak azért mert lánynak született?

ez az ember valami hímsoviniszta egyébként? nem tudom elhinni,hogy szültél neki gyereket..nem vagy te sem normális.

a ház kié? amiben éltek? keress egy ügyvédet, vázold fel a helyzetet neki, mond el,hogy idegileg kikészít, babát vársz, még baj is lehet belőle, orvoshoz sem enged stb.

kur va anyját az ilyen embernek


könyörgöm ne hagyd magadat

remélem nem foglalkozol vele, nem mosol rá, nem adsz neki enni stb.

2012. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!