Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza...

Hogyan szerezhetném vissza őt? Volt már akinek sikerült?

Figyelt kérdés

Nem régen hagyott el a barátnőm,voltak hibáim ez tény és való,úgy ahogy neki is.próbálok sok dolgon változtatni magamon és sokat gondolkodtam hogy miket hibáztam és mi volt az amivel elrontottam a dolgokat,neki is volak hibái,talán ő még nem olyan tapasztalt mert nem volt túl sok kapcsolata.alapjáraton jól össze illettünk és jól kijöttünk egymással,egyformán gpndolkodtunk a világ dolgairól és hasonló ízlésünk és felfogásunk van és volt.bár voltak elő jelek,de nem akart róla beszélni ha kérdeztem mi baj van,rá 1 hónapra amikor ezeket a jeleket észre vettem,egyik nap közőlte velem hogy nem akar tőlem már semmit.a szakítás is fura módon zajlott,valahogy úgy éreztem hogy ez még nem végleges,nem úgy váltunk el egymástól.ez már lassan 2 hónapja történt,én már próbálkoztam nála hogy felvegyem vele a kapcsolatot de nem hajlandó velem még beszélni sem.nem akarom elhinni hogy ilyen hamar túl lépett rajtam,mert szoros volt köztünk a a kapcsolat,közös terveink és céljaink voltak.

vissza szeretném őt hódítani és új alapokra helyezni a kapcsolatot.nem tudom őt elengedni mert a kezdetektől tudom hogy ő számomra az igazi,ezt ő is alá támasztotta hogy ennyire jól senkivel nem érezte magát és nem volt ennyire egy hullámhosszon.talán még úl fiatal és tapasztalnia kell vagy nem tudom,de azt tudom hogy hosszú távon is jó lenne a kapcsolatunk.


2012. ápr. 30. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd picit békén, majd vedd fel vele újra a kapcsolatot... én a volt párommal egy évig nem beszéltem, nem válaszoltam az smsre (csak a névnapira irtam egy köszönömöt hogy ne legyek bunkó) aztán a nyáron véletlenül összetalálkoztunk (strandon) és ujra elkezdtünk beszélgetni
2012. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hagynod kéne.


Ha tényleg olyan fiatal, mint amit mondasz, akkor végképp. Vagy azt akarod, hogy megsajnáljon, visszafogadjon, és egy erőltetett kapcsolatban élni tovább, ahol akár jobbra-balra félrecsal, mert még élni szeretne? :)


Lehet, hogy te úgy érzed, neked ő az igazi, csak azért, mert fiatal, és irányítható, de nem biztos, hogy őt szánta neked az ég. Lehet, hogy neki viszont nem te vagy az igazi.


Csak hagyd élni, hagyd, hogy megismerjen más fiúkat, és ki tudja, lehet, hogy a negatív tapasztalat után önként fog visszamenni hozzád.

2012. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már eltelt lassan 2 hónap,én még mindig szeretem!egyszer kétszer ítam neki sms-t,csak hogy mi újság és hogyan telnek a napjai,de nem válaszolt,pedig csak kétszer írtam neki.most volt a szülinapja,akkorírtam neki egy sms-t,arra vissza írt hogy köszönöm.már nem tudom mi lenne jó,ha keresném vagy sem.a baj az hogy mi még véletlenül sem tudunk össze futni,mert nem egy városban lakunk.ez a baj az egészben.
2012. ápr. 30. 12:23
 4/9 A kérdező kommentje:

hát jó,annyira nem fiatal,mert 22 éves.

az a baj nem tudom mivel csinálok jót vagy mivel nem,ugyanis ha nem keresem akkor meg lehet hogy az lesz a baja..szóval azért érezetetni akarom vele hogy nem felejtettem el és ha úgy gondolja folytathatjuk

2012. ápr. 30. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

mi sem egy városban lakunk, viszont a környéken az a strand a legolcsóbb :)

2012. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 12:27


igen csak hogy köztünk 400 km van...:)sajnos

2012. ápr. 30. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
400km= esélytelen....Hagyd a fenébe békén szegényt...
2012. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltatok együtt egyáltalán, és mennyire volt intenzív a kapcsolatotok ilyen nagy távolság mellett? Ezt is mérlegelned kell.

De azt hiszem, hogy alapprobléma az, hogy nem lett beléd szerelmes. Ezen mostanában nem fogsz tudni érdemben változtatni. Valóban okosabb lenne, ha megpróbálnál továbblépni.

2012. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én visszaszereztem, de 2 évvel a szakítás után. közben járt más lánnyal, szerette, szakítottak.

nem adtam fel. találkoztunk, összejöttünk, jártunk pár hónapot. közben a másik csajnak volt barátja. kidobta, csettintett egyet, és az exem rohant vissza hozzá.

nem érte meg hogy nyűglődjek 3 évet.

azt mondom, éldd meg most a fájdalmat, aztán lépj tovább!

nem érdemes éveket pazarolni valakire, akinek nem voltunk annyira fontosak hogy velünk maradjon.

2012. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!