Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljünk ha jövő hónapban...

Hogyan éljünk ha jövő hónapban kikapcsolják a gáz és a villanyt?

Figyelt kérdés

Ezt a bejegyzést könyvárból irom.


tehát jövő hónapban ki kapcsolják a gázt és a villanyt.

Hogyan éljünk ezután? Főzni nem fogunk tudni,hideg vízbe kell fürödni,kiskorú két éves gyerek is van a családban. neki lesz a legrosszabb.

Két dolgozó van a családban.tehát segélyt nem kaphattunk.


2012. ápr. 25. 12:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
ha 2 dolgozó van a családban, akkor miért nem telik arra, hogy befizesd a számlákat?
2012. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Valahogy próbáljátok kifizetni legalább a gázt.
2012. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Mert sok a tartozásunk. Lakáshitel,személyi kölcsönök,provident.
2012. ápr. 25. 12:17
 4/33 A kérdező kommentje:
Már kifizettem ebbe na hónapban mindent kajára is alig van,és a gáz számlánk legtöbb sajnos. nem tudom kisakkozni h befizessek legalább egyet.
2012. ápr. 25. 12:18
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
fizetési előleg esetleg?
2012. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
gyerekek mennek a nagyszülőkhöz
2012. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Én vagyok az egyik nagyszülő,a másik alkoholista és azt sem tudja,érdekli hogy unokája van. Én és az egyik lányom dolgozunk.

Ha kérek most fizetési előleget akkor jövő hónapban azt se tudom fizetni amit eddig.

2012. ápr. 25. 12:24
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, nem bántani akarlak - de "személyi kölcsönök, Provident.."

Az Istenért: amikor személyi kölcsönt is felvettetek a lakáshitel mellé, nem gondoltátok végig, mi lehet ennek a következménye? Nem készítettetek "legpesszimistább" forgatókönyvet, miszerint mi lesz akkor, ha elszabadul az infláció, valamelyikőtök - neadjisten - a munkáját veszti, megbetegszik, és így tovább? És aztán: Provident. Amikor hozzá fordultatok, nem láttátok, nem éreztétek, hogy uzsoráshoz "méltó" módszerekkel "dolgozik"?

A lakáshitelt természetesen megértem - de a személyi kölcsön felvétele helyett nem kellett volna - átmenetileg - lemondani arról, amire felvettétek? A Provident-re nem tudok mit mondani..a szavam is eláll.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek, de nem arról van szó valahol, hogy elszámítottátok magatokat, nem is kissé?

2012. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
most már kár nekik ezt felróni, nem tud mit tenni. a kérdés az, hogy ott van egy kisgyerek, aki nem tehet semmiről. nagyon sajnállak titeket, de erre nem tudok mit mondani, semmi ötletem nincs.
2012. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Fafűtés, bográcsban főzés, vízmelegítés szintén tűzön. Szerencsére nyár jön, megfagyni nem kell. Világítás gyertyával. Vannak rég jól bevállt módszerek.
2012. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!