Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülnél második gyereket, ha...

Szülnél második gyereket, ha bizonytalan a munkahelyed?

Figyelt kérdés

A férjem eddig sem foglalkozott velünk túl sokat, úgyhogy neki mindegy lenne. Szeretném, ha a lányom nem lenne egyke.

Sajnos az állásunk bizonytalanná vált, de én bízok benne, hogy a férjem könnyen találna másikat. Anyagilag most még megengedhetnénk magunknak és rengeteg ruhát, autósülést...stb félretettem, így azokat nem kell újra megvenni.



2012. ápr. 17. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

en igy nem mernem!Es ha nem talal munkat!? akkor mi lessz?

ertem en hogy szeretnel meg egy gyerkot meg hogy a kislany se legyen egyedul!

De ha elveszitene az allasat akkor mibol boldogulnatok ha nem talal munkat egy heten belul?

2012. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"férjem eddig sem foglalkozott velünk túl sokat"

és te erre gyereket szülnél?

szép kis házasság,

2012. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
nálam az a helyzet ,megőrülök egy második babáért! De a jelenlegi anyagi helyzetünk miatt semmiképp se vágnék bele. ruha ,stb vannak nekünk is ,de ez kevés számomra. ha anyagilag most megtehetitek, akkor szülj, de én as helyedbe jól átgondolnám. Előbb legyen stabil munkahelyetek, a mai világba a bizonytalanra szülni ,felelőtlenség- szerintem.Egyébként minden meg tudnátok adni a kistesónak úgy ,hogy a meglévő gyermektől nem vontok meg semmit? Vagyis semmivel sem jutna neki kevesebb a tesó után mint most?
2012. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"A férjem eddig sem foglalkozott velünk túl sokat, úgyhogy neki mindegy lenne"


eddig azt hittem gyereket akkor vállalnak a párok ,ha mindkét tagja ezt szeretné. De itt csak te akarod... ??????

ez számomra érdekes...


milyen "leszarom" házasságba élsz te?

2012. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a munkahely hiánya, hanem a férjed hozzáállása miatt sem vállalnék még egy gyereket a helyedben!
2012. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 3/4


Most megtehetnénk, nagy kertes házban élünk, van 2 kocsi, megtakarításunk is van, így ha megszűnne a munkahely akkor is megélnénk talán 1-1,5 évig is. Soha sem szórtuk hülyeségekre a pénzt, inkább takarékoskodtunk. Szerintem a meglévő gyerek nem szenvedne hiányt semmiben.

2012. ápr. 17. 13:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát abszolút nem utolsó szempont ez a "férjem eddig se foglalkozott velünk túl sokat..." mondat. Sőt kifejezetten elgondolkodtató. Szerintem itt nem csak a munkáért kéne "aggódni", illetve azon gondolkodni. Egy gyereknek két szülője van és nem hiszem, hogy ha a férjedet nem nagyon izgatja az egész, akkor be kéne vállalni még egyet, ha az anyagi helyzetet nem is nézem. Én semmiképp nem vállalnám be.
2012. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiányt szenvednének, hiányozna nekik egy apa.
2012. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#3/4 es vagyok: nekem nem tetszik a férjed hozzáállása, inkább a hozzátok állása... bár te élsz vele, de nekem kicsit magas ,hogy a férjed eddig sem foglalkozott veletek.. ez hogy l lehet? Ha másért nem, csak magamnak nem szülnék gyereket, csak akkor ha a párom is biztos akarja és örülne neki. ezt gondold át azért....
2012. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjem nem akar, nem szülnék másodikat.

A leírásod alapján nem akar, így a válaszom is ez: nem. És nem (csak) a munkahely miatt.

2012. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!