Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet írni lány létemre...

Mit lehet írni lány létemre egy fiúnak?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi,hogy összevesztünk,csúnyán viselkedett velem,de nem értett meg,a maga igazát hajtotta,bocsánatot sem kért,amiért megbántott.Én bocsánatot kértem a vitáért,de mivel nagyon haragudtam rá azt mondtam,hogy többet nem akarok vele beszélni.Ennek 1 hónapja,azóta nem válaszolt nekem.Nekem hiányzik és szeretném vele felvenni a kapcsolatot,de,hogy nem reagált nekem a bocsánatkérésemre,a büszkeségem nem engedi és egyáltalán nem tudom,hogy mit írjak vagy mondjak neki.

Régebben is kaptunk már össze,akkor mindig visszaírt,de mostmár leszar,nekem iszonyúan hiányzik.De nem tudom mit mondhatnék,hogy a büszkeségem is megmaradjon.Vagy jobb lenne hagyni a fenébe igaz?

16L


2012. ápr. 10. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Nem érdekled már, és ha ilyen, akkor azt sem érdemli meg, hogy téged érdekeljen ő. Találsz jobbat, fel a fejjel :)
2012. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ezt írnám:

Szia XY! Tudom, hogy x idővel ezelőtt csúnyán összevesztünk. Ne haragudj, nem akartalak megbántani. Rosszul esett, hogy nem értettél meg, és csak a magad igazát hajtottad.

Csak a düh mondatta velem, hogy nem akarok többet beszélni veled.

Hiányzik a barátságunk, sokat gondolok rád. Azt hiszem, mindketten elég éretten gondolkozunk, és meg tudjuk oldani felnőttek módjára ezt a dolgot. Felül tudok kerekedni a dolgon, és elfelejteni az egészet, hiszen a barátságunk többet ér! Ha te is így vagy vele, kérlek válaszolj.



Nem érzem megalázónak, ettől még a büszkeséged megmaradna.

2012. ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De bennem van a sértettség,hogy már 1 hónapja felém se néz és nehéz ezt leírni neki.
2012. ápr. 10. 08:37
 4/11 Salx Narval ***** válasza:
Ennek a fiúnak, semmit.
2012. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy nem ír neked vissza.Talán még egyszer bocsánatot kellene kérned.
2012. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eldöntheted, hogy mi a fontosabb. Játszani a sértődött királylányt, vagy felnőni, tudni megbocsátani, és helyrehozni a dolgokat.
2012. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De,ha 1 hónapig Ő neki nem jutott eszébe az,hogy hogy viselkedett miért én lépjek,amikor én már bocsánatot kértem egyszer?Szerintem sokkal ésszerűbb elfelejteni.

Febr.27.-e óta levegőnek néz,egyszer mentem oda hozzá személyesen,akkor se szólt addig,amíg én nem kérdeztem.

2012. ápr. 10. 09:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy fel kell nőni,de nem akarom azt a benyomást kelteni,hogy futok utána..Nem akarok szánalmas lenni,hogy én kérek bocsánatot azért,mert ő megbántott engem és összevesztünk.Jó lenne,ha megértené,hogy amit Ő tett,annak is súlya van (hosszú történet) nemcsak a vitának,és ha én bocsánatot tudtam kérni,akkor Ő is megtehetné,itt erről van szó.Sajnos nagy a büszkeségem,megfogom Őt keresni a héten,de ezek a dolgok mindig visszatartanak.
2012. ápr. 10. 09:04
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem sokkal ésszerűbb elfelejteni."


Egy valamit tanulj meg: ha van véleményed, tudsz egyedül döntést hozni, ne kérdezz a Gyik-en. Te látod át legjobban a saját helyzeted, dönts egyedül. Itt nem éri meg kérdezni, te tudod, mi a legjobb neked.

2012. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem a legjobb lenne,ha Ő keresne,de arra várhatok:D
2012. ápr. 10. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!