Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nő is érzi magát ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is érzi magát ilyen "semminek"? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, most végeztem az egyetemen, épp kezdek dolgozni.

Van 1 barátom, 5 éve vagyunk együtt. Szóba került az összeköltözés, de a barátom kicsit megilyedt, félti a függetlenségét. Saját lakása van, nem nagyon akar nekem kulcsot adni:)

Állandóan csak bánt, hogy sportoljak mert kövér vagyok, lusta vagyok, semmire való vagyok. Amíg nem tanulok meg főzni addig nem áll velem szóba stb.

Mondtam, hogy pl adjon kulcsot és mivel ő későbbig dolgozik addig főzök vmit. megpróbálom, gyakorlat teszi a mestert. De ő nem, előbb bizonyítsak.

Itthon nincs nagyon lehetőségem főzőcskézni, ott egyszerűbb lenne az üres házban.

Mit tegyek? Fogyózni se volt kedvem erőm, folyamatosan a tanulásra koncentráltam.

Jobbat érdemelnék? Vagy vele van a baj?


2012. jan. 20. 23:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jobbat érdemelnél, lépj túl rajta, rettentő bunkó a barátod, és nem is hangzik úgy, hogy komolyan gondolja veled a dolgokat. Ha annyira kövér és lusta vagy, akkor miért van veled?? Meg ne tanulj főzni, még jól is jársz, ha nem áll veled szóba. :))
2012. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Mar nem azert de ha az en parom igy beszelne rolam es utasitgatni ossze- vissza biztos nem lennek vele egyutt.. Mi az, hogy megijedt? 5 eve vagytok egyutt.. Nekem ez a fajta hozza allas es viselkedes nem lenne megfelelo egy ferfi reszerol. Nem egy kutya vagyok akit utasitgatni kell, hogy eppen mit csinaljon.
2012. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Öt év alatt meg lehet ismerni valakit olyan szinten, hogy eldöntsem összekötöm-e vele az életem.

A fiúnak megfelel a jelenlegi állapot ezért keresi a kibúvókat.

Ha én szeretek valakit nem bántom, hanem megpróbálok segíteni neki.

Ne haragudj de a leírtak alapján a fickó egy egoista idióta.

Gondold végig, hogy érdemes-e még időt és energiát fektetned a kapcsolatotokba. Sosem fog egyenrangú partnerként kezelni.

Boldog vagy vele egyáltalán ?

Szerezd vissza az önbecsülésed és lépj tovább.

2012. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Szakíts vele és megtanítalak fözni:D


22/F

2012. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

"Állandóan csak bánt, hogy sportoljak mert kövér vagyok, lusta vagyok, semmire való vagyok. Amíg nem tanulok meg főzni addig nem áll velem szóba stb. "


Miért hagyod, hogy így beszéljen veled?

Összeköltözni sem akar, bánt is, kritizál is, így nem lehet bánni senkivel!


Mi az, hogy semmire való vagy?


Ez hatalmas tahó beszólás!


Nem szeret Téged, ha szeretne SOHA nem tudna ilyet mondani, hogy "semmire való"!


Ne legyél már lábtörlő!

Ne hagyd, hogy így beszéljen veled!

2012. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
A kerdesedre valaszolva pedig nem erzem ugy, hogy semmi/senki lennek.. Van rajtam egy pici husi (3-4 kg) a parom megse cseszeget, hogy fogyjak le, azt mondta, hogy kifejezetten jol all es szereti, hogy ilyen formas vagyok. :) 3 eve vagyunk egyutt, most fogok vegezni a sulival, nyar elejen osszekoltozunk, ma mar nezegette is az alberleteket. A fozesrol nem tudok nyilatkozni mert az nekem szerencsere jol megy. Szerintem jobbat erdemelnel sokkal, olyat, aki elfogad teged ugy ahogy vagy, nem pedig egy olyan embert aki csak a hibakat latja benned es ezt meg ki is hangsulyozza..
2012. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
szerintem hagyd ott, sportolj magadnak bomba alakot, tanulj meg főzni, szedj föl egy klassz pasit, aztán amikor legközelebb találkozol azzal a tahóval, röhögj a képébe.
2012. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

"Jobbat érdemelnék? Vagy vele van a baj?"



Ez jó! :)))

2012. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
hát, jól főzök, vékony vagyok, de mindehhez rettentően ügyetlen... képtelen vagyok elkapni egy labdát, nem átesni a saját lábamon, nem meghúzni a kocsit parkolásnál... mindent képes vagyok elszúrni... az én barátom ebből poént csinál-.-... sztem adj ultimátumot... vagy nála próbálsz főzni v sehol. magadon akkor változtass, ha te jobban éreznéd magad tőle. nem a plusz 5 kilón múlik az, h mennyire vagy jó nő... 15 kilóval többen is ugyanúgy "jó nőnek" tartottak a környezetemben a ffiak. nem a súlyodon múlik, hanem az életkedveden és a jó hozzáállásodon. ezt tartsd szem előtt. olyannal legyél, aki megbecsül, viszont a jogos kritikát fogadd el.
2012. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek... hát nem tudom hány kg van rajtam,de nem csak +5 sajna... Amúgy fokozatosan épül le miatta az önbizalmam:( Nem lenne utána senkim sem:( Úgy érzem nem kellek senkinek sem így. Mondta ő is, hogy még kicsit hízok és senkinek sem kellek...

Nem egyszerű:(

2012. jan. 21. 00:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!