Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem szeretnék...

Mit csináljak? Nem szeretnék irigy lenni!

Figyelt kérdés

Egy idősek vagyunk az unokatesómmal. Én már több helyen dolgoztam a fősuli mellett, és bár a szüleimmel élek és támogatnak néha pénzzel (ünnepekkor) általában a saját keresetemből állom a ruháimat, ékszereimet. Az unokatesóm szöges ellentétem. Még nem dolgozott soha, és bár folyton panaszkodik hogy nincs pénzük, mégis mindent megkap az apjától amit csak kíván.

Én igyekszem beosztani a pénzem, hogy mindenre jusson. Hogy tüntessem el ezt a rossz érzést? Én nem szoktam irigy lenni senkire :( Szeretem az uncsitesómat is.


2012. jan. 12. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nincs miért irigyelned, majd rájössz te is.
2012. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Gyorsan változik a világ, aki most fent érzi magát az secperc alatt lejjebb kerülhet, aki pedig lent van, gyorsan felemelkedhet. Nyilván irigyled, hogy nem kell semmit tennie a készért. Nem biztos, hogy ettől ő értékesebb, sőt lesz olyan idő, mikor érezni is fogod a megfontoltságod pozitív hatását.
2012. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Idővel rájössz, ne irigyeld, legalább Te megtanulsz a pénzzel bánni!:))
2012. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem.... csak nem jó érzés, hogy ő csak odabújik apucihoz és ott van a kezében a lóvé. Én nem tudnék ilyet tenni, mert tudom hogy a szüleim is keményen megdolgoznak a pénzért.
2012. jan. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!