Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy 12-13 éves lány készen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 12-13 éves lány készen állhat a szexre? Valóban élvezheti azt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egy alig 13 éves lány, aki nagyon büszke arra, hogy Ő már él szexuális életet. A múltkor a férjemnek és az öcsémnek mesélte, hogy Ő mennyire élvezi és kívánja a szexet a pasikkal.

Nincsen párkapcsolata, csak úgy össze-összejár más más pasikkal szexelni.

Gondoljátok, hogy egy 13 éves teste tökéletesen készen áll a szexre? Tényleg ennyire igényelheti egy ilyen kislány a szexet?


2012. jan. 2. 00:23
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
97%
Nem, egyáltalán nincs rá kész. Lehet, hogy még nincs kifejlődve a méhe, és a szex miatt később nehézkesebb lesz a teherbeesés. Lelki zavarok is jelentkezhetnek nála később. De szerintem a leányzó hazudik. Ha tényleg szexelne, nem hiszem, hogy dicsekedne. De lehet, hogy nincs igazam.
2012. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem viszont készen áll rá.Nem egyszer hallottam már,hogy ilyen fiatalon szültek egészséges gyereket.

Az más kérdés,hogy ez nem helyes.

2012. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Vannak olyan 12-13 éves lányok, akik biológiailag alkalmasak rá (pár éve egy 11 éves cigánylány esett teherbe).

De ez távolról sem jelenti azt, hogy lelkileg felkészültek lennének rá. Nem véletlen, hogy a törvények 14 év alatt még akkor is tiltják ezt, ha az illető önként és dalolva szexel a másikkal.

2012. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Tévedsz utolsó, a méhe már jó rég kifejlődött, sok lány ilyenkor már menstruál.
2012. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Hát azér ez nem ez a téma.

De nem,nem áll készen erre.Élvezni élvezheti,de ilyet hogy valaki 13 évesen nemi életet él.Még ha önkielégeteni az elfogadhatóbb lenne mivel felfedezi a testét.Az meg hogy mindig mással van együtt...Ki az a normálatlan aki egy 13 éves kislánnyal,mert kislány,lefekszik vele??Engem is foglalkoztatott ez a téma már 13 évesen,sokat olvastam róla ennek ellenére 16 évesen vesztettem el a szüzességemet és azóta is a párommal vagyok.Nem tudom ebből a fiatal lányból mi lesz.Talán korán teherbe esik?Esetleg nem fog teherbe esni mert még kész sincs erre a teste?Hmmm elgondolkodtató ez az egész...

18L

2012. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Fizikailag lehetséges, hogy érett a szexuális életre, de mentálisan és lelkileg szerintem semmiképp.

Vagyis én saját magamból indulok ki. 15 évesen jöttem össze az első barátommal, aki igen erőszakos volt ebben a témában. Én pedig akkor még valahogy ilyen "gyerek" kapcsolatra vágytam. Tudod, kézenfogva sétálás, beszélgetés, ölelés, csók, szóval inkább a lelki része érdekelt, mintsem a testi. Előbb- utóbb biztosan eljutottam volna arra a szintre, hogy "beadjam a derekam", ha nem lett volna a srác annyira erőszakos, de életem legjobb döntései között tartom számon, hogy nem vele történt az első alaklom.

Nyilván mindenki máskor éri el azt a szintet, hogy fejben is készen álljon a szexuális életre, de nem gondolom, hogy 13 évesen ez valóban így lenne.

Ráadásul aki így kérkedik, effektíve reklámozza, hogy ő mennyire NŐ, és mekkora a szexuális étvágya, szerintem az leginkább magát próbálja erről meggyőzni, illetve ezzel akar kitűnni a környezete számára.

(Egyébként tényleg fűvel- fával csinálja a kislány, vagy csak ő állítja ezt? Mert nekem általánosban volt egy hasonló osztálytársam, aki 8.-ban azt is állította magától, hogy már abortusza is volt, annak ellenére, hogy mindenkit tudta, hogy nem igaz....)

21/L

2012. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
ma 00:42 vagyok. Még annyit, hogy az ilyen gyereknek szerintem valamilyen szinten a szüleit is meg kell nézni (leginkább az anyukát), mert ha ez normális az ő értékrendje szerint, valószínűleg otthonról is ilyesmit kaphatott.
2012. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Biztos ez hogy le is feküdt már valakivel?Vagy csak ő állítja ?
2012. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Én is mondok egy érdekes dolgot.Én 15 évesen jöttem össze az első barátnőmmel ő is 15 volt aztán pár hónap után le is feküdtünk.

Hazafelé a vonaton miután elbúcsúztunk még lelkiismeret furdalásom volt,hogy úr isten elvettem a szüzességét pedig szerelmes voltam mint az állat :D

15 évesen is ennyire átéreztem a dolog nagyságát és fontosságát.Fura,hogy manapság már nem számít.

A történet fontos része,hogy 15 évesen ismerkedtünk meg és 23 évesen lett vége a kapcsolatnak :D

2012. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
100% biztos, hogy szexel.
2012. jan. 2. 00:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!