Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

6 hónapja rendszeresen találkozgatok a párommal. Azonos megyében lakunk, de különböző városban. A kapcsolatunk jó, jól érezzük magunkat egymással.

Tegnapelőtt kicsit későn írtam neki SMS-t, erre tegnap este amikor személyesen együtt voltunk, megkérdezte, hogy vártam-e őt tegnap egyáltalán, mert hogy sokára írtam neki SMS-t. Kicsit akkor már elgondolkodtam és azért nem írtam neki, csak délután, mert a szilveszterről még nem beszélt nekem egyáltalán. Holott azt már tudom, mondta, 30-án lesz utoljára szolgálatban.

Ma reggel rákérdeztem, h. mikor találkozunk legközelebb, Szilveszter? Hogy tervez?

Erre azt felelte, gondterhes-szerű arccal, h. a haverjával már hónapok óta nem találkozott és úgy gondolta, velük lesz (a haverjával és annak felesége, baráti köre). Mivel egész évben elfoglaltak és most lenne lehetőségük jól szórakozni. Mindjárt hozzátette, hogy menjek én is.

De ez zavar engem.

Még anyukámék is természetesnek veszik, h. mi majd együtt szilveszterezünk.

A barátom eddig nem hozta szóba, én ma reggel rákérdeztem, csak akkor mondta.

Nem az a természetes, ha van párom, h. vele is leszek?

Ez most rosszul esik és nem tudom, h. mit tegyek.


2011. dec. 29. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
A szilveszter szerintem a buliról szól elsődlegesen és nem a családról. Arra ott van karácsony és az év többi több száz napja... Hogy nem hívott eddig, az azért is lehet, mert tudta, hogy a szüleiddel szeretnél lenni pl. Ha más oka van annak, amiért nem szólt neked, nos azt meg kell beszélni, mert akkor ott gáz van...
2011. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Engem is zavarna ez a hozzáállás.

De ha téged is elhívott a haverjához, akkor az már úgy nem is olyan rossz.

Nyilván jobban esett volna, ha kettesben töltitek a Szilvesztert is. De néha jó, ha kicsit lazábbra veszed a kötődést és nem kötöd meg a kezét, mert ez nagyon nyomasztóvá válhat bármelyik félnek egy idő után. Persze itt is vannak határok, de ha a kapcsolat kiegyensúlyozott és mindent meg tudtok normálisan beszélni, akkor a párod is tudni fogja h meddig mehet el. És biztos lesz ilyenkor olyan alkalom is, h inkább visszautasítja a másokkal való találkát és inkább veled marad otthon/mentek valahova.

Szóval szerintem menj el vele, próbálj nem sértődött lenni, érezd jól magad és hagyd, h ő is kikapcsoljon egy kicsit. Ha normális a párod, ezt nagyon értékelni fogja és többet biztos nem fog ilyen eset előfordulni, h "utolsó pillanatban neked kelljen felhozni"!

2011. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem egy pár együtt menjen szilveszterezni. Lehet társaságba is menni, de együtt - egy pár vagyunk.
2011. dec. 29. 08:58
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, h. csak ketten legyünk, hanem EGYÜTT elmenni haverokhoz, bárhová.
2011. dec. 29. 08:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Mondta,hogy menj vele te is..Ne csinálj már abból gondot,hogy pár perccel később vagy 1 nappal később hívott meg..
2011. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De hát meghívott nem? Mi a gond? Menj vele, érezd jól magad, és ismerd meg a barátait !
2011. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De hát elhívott! Most akkor mi a probléma? Ha annyira nem akarná,hogy menj,akkor nem is hívott volna.
2011. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazából mi a problémád???
2011. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az a bajom, h. szóba se hozta a szilveszterezést. Utána rábólintott, h. menjek én is.

Így én nem megyek!!

Miért nem mondta, h. a Balázs haveromékhoz készülök, mit szólsz? Eljössz??

Ez a baj, hogy ezt nem csinálta!!!

2011. dec. 29. 09:46
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Látom,te is tudsz kreálni nagy gondokat.

1.Miért baj,hogy szóba sem hozta a szilvesztert? Talán úgy volt vele,hogy úgyis együtt mentek majd,és ráér 1-2 nappal előtte szólni.

2.miért baj ha így hívott meg?? Talán meghívót kellett volna adnia??

Túlbonyolítod az egészet.De ha ez neked így jó,akkor csináld.

De ne csodálkozz rajta,ha szilveszterkor a párod elmegy mulatni,te meg otthon duzzogsz..

Ha így lesz akkor jövőre úgyis hallunk rólad,mert vagy 10 kérdést kiírsz,hogy szakítottál a pároddal..

2011. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!