Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves korban ciki szülővel...

Tizenéves korban ciki szülővel koncertre menni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 19:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
10-14 éves korban nem, de utána már az, ha csak azért mennek, hogy rád figyeljenek. viszont, ha ők is azért mennek, mert érdekli őket a koncert, akkor nem.
2011. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Tizen éves korban ciki,ha a szülőd tart el??És még ráadássul őt is érdekli a koncert?
2011. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg milyen koncert..


13 esetleg 19 eves vagy..


Nem ciki amugy, de igy nem lehet normalis valaszt adni, mert semmi konkret dolgot nem irtal le.

2011. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
azért kérdem,mert olyan 15-16 év körüli lány az ötven körüli apjával volt rock koncerten,szerintem és a barátnőim szerint is ciki volt,még transzparens is volt náluk xd
2011. dec. 25. 19:49
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, miért is lenne az! Azért, mert idősebb, még szeretheti a rockot. És ezek szerint jó lehet a viszony apa és lánya között, ha együtt mentek el a koncertre. Ha idősebb leszel, megérted.
2011. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 LadyLee ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagy gáz. Jó egy kicsit látom benne a ciki faktort, de hidd el, nem ez az, amit bárki is bánni fog és égőnek fog tartani 10-20 év múlva.


Én 16 évesen voltam életem első koncertjén - Bloodhound Gang volt az e-Klubban. Hárman mentünk csajok, az én anyukám és az egyik másik lány anyukája pedig végig kint várt ránk. Nem is lett volna ez nagy gond, de a koncert végén odajött egy gyanús agyontetovált és agyonpiercingezett muki azzal, hogy akarunk-e találkozni az együttessel. Naná! Mondtuk - csak hát kint vártak anyukáék. Így aztán csak bementünk backstage-be, aláírattuk a jegyeinket, aztán el is kellett jönnünk. Nyilván semmi komolyban nem lettünk volna benne, de szemlélőként azért kíváncsi lettem volna, hogy mi is zajlik egy ilyen buliban. De persze jó kislányok voltunk és eljöttünk.


Viszont még abban az évben nyáron, szintén 16 évesen már egyedül mentem a Szigetre - és semmi gond nem volt.

2011. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 múltam, és mindig együtt megyünk a szüleimmel koncertre!!! Ők is ugyanazt az együttest szeretik, mint én, akkor meg miért kellene nekünk külön menni, vagy beosztani, hogy na, most Ti mentek, most meg én/mi?!
2011. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Életem első konciján apa is ott volt velem. Megállt hátul a tömegben, de folyamatosan szemmel tartott - és hihetetlenül jól esett. Nem jött oda, mikor egy sráccal flörtöltem, de tudtam, ha bármi baj van, közbelép.
2011. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Ha az ősök nyitottak, ha szeretik a zenét - és miért ne szeretnék, ők is voltak fiatalok is - hát akkor miért kéne szégyenkezni. Ez valahol azt is mutatja, hogy jó a kapcsolatotok. A lányommal mi is együtt jártunk. Néha az ő kedvéért, néha az enyémért.
2011. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Én édesanyámmal megyek majdnem mindegyik koncertre és nagyon jól elvagyunk, szerintem jól esne a szüleidnek, ha "VÁLLALNÁD" Őket. Nem ciki a szeretteiddel szórakozni !
2011. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!