Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem hagy élni?

Mit csináljak ha nem hagy élni?

Figyelt kérdés

A bátyám nem hagy engem szórakozni, múltkor is hazarángatott a szórakozóhelyről, aztán mondta apának ,hogy ne engedjen ki a lakásból, azt hazudta apának ,hogy piáltam.


A bátyám viszont folyton lerészegedik, fűzi a csajokat viszont ha egy fiú hozzám elkezd közeledni rögtön elkezdi fúrni őt.

Állandóan ellenőrzi ,hogy nem lógok-e a suliból, mintha ő lenne az apám.


2011. dec. 5. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, és milyen helyről, hány órakor rángatott haza? Az apukád nem hitt neked, amikor a saját verziódat elmondtad? Benned nem bízik, csak a bátyádban?

Bizonyos esetekben jól jöhet, ha van egy védelmező bátyád, de ez egy kicsit túlzás.

2011. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a bátyádra haragudni, félt, nem akarja, hogy ökörséget csinálj. Nem akarja, hogy veled is azt csinálják a pasik, mint amit Ő csinál a csajokkal.
2011. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, 22-kor rángatott haza.
2011. dec. 5. 16:52
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Addig ő csak ne akarjon Téged nevelni, amíg ő nem mutat jó példát. Mi az, hogy a fiú mindent csinálhat, a lány meg semmit? - mert úgy tűnik, a kedves bátyád így gondolkodik. Talán lefotózhatnád, amikor be van rúgva, és megmutathatnád apukátoknak...
2011. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A bátyámnak jobban hisz, mint nekem.
2011. dec. 5. 16:52
 6/16 anonim ***** válasza:
17 évesen azért már nem vagy annyira fiatal, hogy ne lehess egy szórakozóhelyen 22 órakor.
2011. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindig ezt csinálja.
2011. dec. 5. 16:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Nőrokon nincs?
2011. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kevés nő rokon van,távoli rokonok.

Nagyszülők közül csak egy nagypapám él.


Anyukám sajnos meghalt.

2011. dec. 5. 18:58
 10/16 anonim ***** válasza:
:( Akkor ezért érezheti úgy, hogy fokozottan ügyelnie kell Rád. De ha tényleg nem sodrod veszélybe magad, és nem tudod vele szépen megbeszélni, egy kicsit nyugodtan ellenkezhetsz. Pl. nem hagyod magad hazacibálni, vagy nem mondod meg, hova mégy, stb.
2011. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!