Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy szemétládán...

Mit csináljak? Egy szemétládának érzem magam.

Figyelt kérdés

A barátnőmnek az autóbaleset óta kicsit eltorzult az arca, és furcsa a testtartása.

Már nem tudok rá nőként nézni, nem tud felizgatni mint nő.

Csak szánalomból vagyok még vele, de nemsokára szakítok szegénnyel.

Nem tudom elviselni tovább a szánakozó tekinteteket ,amikor együtt sétálunk.


2011. nov. 12. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú. De szánalomból ne legyél mellette. Az se neked, se neki nem jó.
2011. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
...no comment!
2011. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha igazán szeretted volna valaha is vele maradnál. De igaz szánalomból ne legyél vele, azzal csak többet ártasz, de gondolj bele, ő elhagyna?
2011. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
valószínűleg nem volt meg benned a mély szeretet, mert akkor nem érdekelne, h h néz ki. Baromi rosszul fog esni neki, de szánalomból akkor se legyél vele. szegény lány....
2011. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem, ő szerintem nem hagyna el engem ilyen helyzetben.


De én szeretek büszke lenni a páromra külsőre és belsőre egyaránt.

2011. nov. 12. 12:24
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Igaz nem ismerlek, de én érzem magam rosszul, nekem esik sz@rul amit írsz. Szegény lány akkor essetek rajta túl minél hamarabb, hátha könnyebb lesz neki.
2011. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azóta már van egy másik lány, csak annyira sajnálom szegényt ,hogy nem merek vele szakítani.
2011. nov. 12. 13:02
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Hogy te mekkora egy patkány vagy. Akkor legalább ne csald meg. Szakits vele,még ma.
2011. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Én megértem, és ennek semmi köze a szeretethez, bár ettől független nem hiszem, hogy én el tudnám hagyni a párom.

Az emberek bonyolultabbak annál, minthogy szereted-e a másikat vagy sem, ezt ne felejtsük el!

2011. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 depp81 ***** válasza:
74%
Egy önző köcsög vagy! Sosem szeretted igazán ezt a lányt. Remélem visszakapod majd a sorstól ezt a gerinctelenséget...
2011. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!