Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ami családunkban ugy nevelkedt...

Ami családunkban ugy nevelkedtünk hogy hetente fürdés valamikor 2hetente. Anyám még mindig igy fürdik. Nem gáz ha valaki igy neveli a gyerekeit?

Figyelt kérdés

Beszéltem vele rola mondta hogy az ő idejükben fürdőszoba se volt. Lavór volt hetente 1szer.

Most viszont elzárta a vizet a sok vizszámla miatt igy már 2 hete nem fürödtünk . Elvileg ma lesz fürdésnap.Mit tegyek?


2011. okt. 16. 14:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretem az ilyen "az én időmben még ez se" embereket. Anyukám kezelésekre jár, mert nem érez semmit a lábujjaival, mert a nagyszüleim annak idején télen is csak alig-alig fűtöttek.


Mondd azt, hogy mások megszólnak. Általában az ilyeneknek számít, hogy "mások" mit mondanak.

2011. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
59%
ez gusztustalan, anyukád beszélgessen egy pszichológussal
2011. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
89%

Uristen Ez nagyon gáz mindennap zuhanyozok ki sem birnám nélküle.

szerintem beszélj anyádal,legaláb egy nagyon gyors zuhanyozást engedélyezen naponta,vagy valamilyen mosdási lehetöséget.Sajnálak.

2011. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
74%
Azt a *urva élet... Micsoda igénytelen anyád van neked? Hetente fürdik? Elzárta a vizet? Hogy mos? Vagy hogy mostok kezet, mikor hazaértek a retkes utcáról? Büdösen, koszosan mentek iskolába? Hogy mosogat? Képzelem milyen jó szaga lehet muterodnak is, mikor elmegy vásárolni, vagy bárhova közösségbe. Istenem micsoda állatok vannak. Jelentsd be az ÁNTSZ-nél.
2011. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
86%

WC után sem mostok kezet?


De igen, gáz.

2011. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem jársz valahová edzésre? Pl. suliban tornaóra után, munkahelyen, konditeremben, stb.
2011. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképpen fürödj meg.

Ez az ő idejében duma azért gáz, mert anyámék is a kútból húzták a vizet és onnan fürödtek, de naponta, lavórban. Főleg aki állatokkal foglakozik, kertben dolgozik, elég koszos lesz ahhoz, hogy megfürödjön akárhogyan.

Hogy viselik el a szagotokat a közösségben, ahová jártok? Munkahely, iskola?

Egyébként a net nem drágább, mint a havi vízszámla?

2011. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
87%
Igazából annyit tehetsz, hogy amint tudsz, elköltözöl onnan.
2011. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
90%

Nagyszüleim falun éltek, melegvíz nem volt náluk, úgy melegítették. De mégis mindennap fürödtek, ha lavórban is!

Nyáron mondjuk könnyebb volt az ügy, a napra kitettek vizet kádba (volt, hogy szüretelőkádba, a gyerekek nagy örömére), és estére felmelegedett. Télen pedig maradt a lavóros megoldás.

2011. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom... nincs valami rokon, akihez átmehetnél gyorsan lezuhanyozni minden nap? Ha tudja, milyen anyud, szerintem megértené
2011. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!