Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éheztet az anyám?

Miért éheztet az anyám?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, es jelenleg az egyetemi felvetelire keszulok, de olyan szinten el vagyok lehetetlenitve, h szinte mindenki drogosnak nez. 50 kilo korul mozgok fiu letemre, es hat nemreg rajottem miert. Miutan sajat penzbol ettem hirtelen 3 kilot hiztam, aztan amikor rosszul jottek ki a dolgok es itthon kellett ennem megint visszaestem 50re.


Max szaraz teszta van itthon meg rizs, anyam egyaltalan nem foz. Nagy kegyesen 1-2 hetente hazahoz par aprosagot, mondjuk egy joghurtot meg egy zacsko rizst es ez ki is elegiti a lelkiismeretet. O etteremben eszik.


Penz az lenne. Kenyelmesen meg tudnank kajalni 2en is a foztjebol, csak egyreszt baromi lusta, masreszt a kajaval buntet. Csak tudnam miert.


Szoval kicsit mostohak a korulmenyek es az a baj, h igy nem tudok rendesen tanulni, az egeszsegi allapotom romlik, raadasul drogosnak neznek a beesett arcom, vekony alkatom miatt, mert ezen azert mar latszik h nem alkati sovanysag.


2011. szept. 29. 09:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
35%
elárulnád mit ettél az a két hét alatt?
2011. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
71%

Beszéld meg anyukáddal, hogy vásároljatok be és főzzetek EGYÜTT. Egyrészt, neked is meg kell tanulni, mert mi lesz veled, ha másik városba mégy tanulni, éhenhalsz? - másrészt, 21 évesen elvárható, hogy legalább kivedd a részed, és ne a sültgalambot várd.

Mondjuk az tényleg érdekes, hogy anyukád étteremben eszik, rád meg szarik!!! Ha 21 éves vagy,ha nem, otthon laksz, és azért csak oda kéne figyelnie, hogy eszel-e rendesen. De te is legyél talpraesettebb, jobban találd fel magad, ha nem látnak el, mert ha lefogysz, azzal senkivel nem tolsz ki, csak magaddal.

2011. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
12%
En suli mellett is dolgoztam mar 19 evesen, te is elmehetsz az egyetem mellett
2011. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Arra gondoltál már, hogy esetleg édesanyád így is minden pénzét kajára költi, de sajnos abból csak tésztára és rizsre futja???
2011. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

na ne hogy már ez a gyerek legyen a hibás, mert 21 évesen még tanul és nem dolgozik, az anyja egy semmirevaló, mi az hogy ő jól él a gyerek megy egyen tésztát és kenyeret.

Gondolom ha enni nem add neki akkor nem is ruházni és nem is iskolázni.


ti most őszintén megtennétek a saját gyereketekkel, hogy nem adtok neki enni, de ti degeszre zabáljátok magatokat? Szerintetek az a normális amit az anyja csinál, mert ha így gondoljátok akkor sajnálom a gyerekeiteket.

2011. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:19


az anyja étteremben eszik, olvasd már el mielőtt írsz

2011. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
74%
Miért jó itt a legtöbb válaszadónak, hogy beleköt a kérdezőbe? Bárki kér segítséget, mindig találtok valami kiskaput, amivel letámadhatjátok
2011. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az anya rosszul gazdálkodik, mert ahhoz nagyon szegénynek kellene lenni, hogy csak tészta és rizs kerüljön az asztalra. Egyébként az én bátyám is nagyon sovány, mert amíg otthon lakott anyunk is eléggé spórolósra vette a főzést, most meg a felesége olyan, hogy délben csak zacskós leves van, meg esetleg egy kis tészta. Erről nem a férfi/fiú tehet, mert vannak élelmesebb pasik, mint az én férjem, aki tud főzni és mindig megtalálta a megoldást, hogy mit egyen, de vannak olyan típusok, akik nem annyira találékonyak. Apám pl. még egy rántottát sem volna képes megcsinálni, ha ne adj Isten egyedül maradna. Szóval én valamilyen szinten megértem a kérdezőt.
2011. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
59%

Igen az anya nem gondolkodik a megfelelő ellátásról ez tény,a kérdező megszivta,ez van.

Nem hibáztatja senki a kérdezőt de azért ha ilyen helyzetbe lennék tuti azon lennék hogy legyen mit ennem,én nem azzal takaroznék hogy anyám milyen felelőtlen.

Ez van,saját magadon kell segitened és nem megvárnod azt hogy ne tudj kikelni az ágyból.Nem normális helyzet de segits magadon.

2011. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
71%
A fene se akar belekötni. Igen, soha nem tenném meg, hogy nem adok a gyerekemnek enni. DE! Vannak szülők, akik megteszik. Ergo 21 évesen már segíthet annyit magán a kérdező, hogy nem csont soványságáról panaszkodik egy fórumon, hanem munkát keres és kaját vesz a fizetésből. Igen, abból a pénzből amit simán el is szórakozhatna. De sajnos az anyukája ilyen, akkor neki kell megkomolyodni. Szóval részemről nem bántás a dolog, hanem a segíts magadon Isten is megsegít effektusra való rádöbbentés.
2011. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!