Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül semmi?...

Miért nem sikerül semmi? Többi lent

Figyelt kérdés

a szüleimtől folyton azt hallom hogy milyen béna meg hülye meg stb. vagyok és már akármibe fogok bele,mindent az elején elcseszek


pl tablót kellett csinálni a suliban,4-5 fős csapatokba voltunk


de mi csak 3an voltunk ,én,a volt barátnőm,és egy másik csaj


és eldöntötték hogy nyomtassunk netről ilyen szövegeket meg képeket és azt ragasszuk fel


erre én hülye,mivel nincs nyomtatónk,kitaláltam hogy akkor leírom egy lapra :|


és másnap mikor a tablót csináltuk,le lettem ordítva hogy én milyen fogyatékos vagyok meg minden és végül a 2 csaj kidobatta velem a lapot amire leírtam,majd rendesen hazazavartak mert nem hoztam semmit


meg a szüleim nem engedik hogy sportoljak,ezért barátnőmmel futottunk minden nap nyáriszünetben,de 1 hét után sikeresen ezt is elrontottam,mert ahelyett hogy fagytam volna vagy valami,még híztam :/


pedig nem is ettem semmi olyat amitől olyan hú de sokat híztam volna,egy nap pl ettem 2 szenyát és a kóláról meg az ilyen bolti üdítőkről is leszoktam :S


mégis híztam a mérleg szerint :S


meg bakker,mindent elrontok


akármibe fogok bele,mindennek csak rossz vége lesz,és utána mindenki csak engem csesz le :(


és eddig még eltűrtem,de mostmár komolyan,sírni tudnék :/


miért vagyok ennyire béna?! másoknak minden olyan jól megy,én meg még egy pohárba se tudok úgy kiönteni valamit,hogy a felét ne borítanám vagy az asztalra,vagy magamra :||


meg az is mi gáz már,az osztálytársaim meg a barátnőim tök szépek,divatos ruhákba járnak,nincs egy darab pattanásuk se,én meg rendesen egy orknak érzem magam a többi ember között :S


minden egyes porcikámat gyűlölöm,amikor egyedül vagyok pl buszon vagy utcán,mindig arra gondolok,hogy hú biztos az emberek azt gondolják,milyen ronda vagyok :S


meg akarok változni de nem tudom hogy hogy?! :/


mit tegyek?


13l


2011. szept. 25. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Állítsd át magad, a gondolkodásod. Nem te vagy béna, hanem ők idegbetegek, türelmetlenek.

Nem vagy ronda, hanem változó korban vagy, nem abban, :) , hanem az elsőben.

Most kezdesz nő lenni, kivirulni.

Megnőnek majd a melleid, szépek lesznek.

Különben is, ápolt vagy, üde, jókedvű, és kedves.

UGYE???

2011. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez a szokásos kamaszkori érzés...ilyenkor jön a depi, ilyenkor fordulsz el a világtól, ésmég sorolhatnám.

De ha te nem akarsz ezekbe beleesni, akkor próbáld meg mindennek a jó oldalát nézni. Szerintem most egy kicsit túloztál, mert szar kedved van, de biztos vagyok benne, hogy nem rontasz el mindent, és nem mindenki gondolja azt hogy ronda vagy.

Ez a kamaszkor, szar, de kinövöd, ne félj.

Tem kell tenned semmit, csak próbálj meg boldogan élni, tedd azt amit szeretnél,és ne érdekeljen annyira mások véleménye,ne vedd a szivedre.

Tudom, ilyenkor nehéz, meg minden, a legtöbb kamasznak is a kinézetvel van gondja, de hidd el van aki ugy szeret ahogy vagy, érezd magad jól a bőrödben. Ezek a 'tünetek' a korral járnak.:)

Van még valami kérdésed, nyugodtan kérdezz.

2011. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


de ezt nem hiszem hogy másoknak is ilyen bajuk lenne a kinézetükkel :S


mert a többi ismerőseim valahogy annyira magabiztosak,csak rájuk kell nézni és máris virít róluk hogy milyen egójuk van meg minden...én meg...


hála a fehér bőrömnek,ha valaki rám néz,nem azt látja hogy mennyire magabiztos lennék,hanem azt hogy jééé egy hulla o.O

2011. szept. 25. 17:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy. Max. azt gondolhatja, hogy erre a bőrre biztosan nagyon vigyázni kell a napon. Meg arra, hogy az ilyen bőr, sokáig fiatalos marad. :)
2011. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is pattanásos vagyok, és régen szégyelltem is, de most már rájöttem, hogy ez azt mutatja, hogy én érettebb vagyok testileg, mint ők. Én is ennyire magamba fordultam még attól is, hogy valaki azt mondta, hogy de béna vagy.

De most már megmondom, hogy 'figyu, ez az én életem, és leszarom mások véleményét. Nekem így jó és csak ez a fontos. CSÁ'.

Remélem ez kicsit segített! :D

2011. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :D mostmár kicsit megnyugodtam :P


de ezt hogy én hamarabb érek,azért nem hiszem el mert az osztálytársaimnak már tökre nagy a mellük meg minden..


magyarul én vagyok az osztályban a pattanásos,kismellű,kiközösített csaj :||


mármint nem az hogy kiközösítenek csak hozzám nem jönnek oda ...egymást ott puszilgatják meg minden,de engem le se szarnak,mintha ott se lennék...


mármint így ennek örülök hogy nem lógnak rajtam,mert igazából nem jövök ki úgy senkivel hogy az egész napomat vele tudnám tölteni,anélkül hogy agyf.szt kapnék...de azért jól esne ha látnám hogy tényleg érdeklem őket és fontos vagyok nekik :||

2011. szept. 25. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
a negativ gondolkodásod miatt, nem olvastam végig az egész szöveget de ha pozitivabban állsz hozzá sokkal jobban fogod érezni magad. Az a lényeg hogy a kicsinek is örülj , örülj hogy süt a nap , hogy ilyen szép helyen élünk mint MO. stb. Minden reggel átmegyek a Petőfi-hídon nézem a tájat és sajnálok mindenkit aki még nem látta.
2011. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én meg amikor végigmegyek az utcán és körülnézek,azért imádkozom,bárcsak ne itt élnék :/
2011. szept. 25. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Na látod,én élvezném hogy ha le se szarnának.Hidd el elég idegesitő amikor 20 lány folyton huzgálja a hajad vagy egyfojtába követnek és nem tudod lerázni őket.Ha javasolhatnám legyen kicsivel több önbizalmad az emberek nem azt nézik milyen szépvagy vagy milyen drága a ruhád inkább a tulajdonságaidat(legallábis az átlaga nem azt nézi).Ha tükörbe nézel akkor ne egy balféket láss hanem egy embert akit nem a kinézete hanem a tulajdonságai határoznak meg.Javasolnám még azt hogy beszélegetést kezdeményezz másokkal.Engem se nem azért szeretnek a lányok mert szép vagyok hanem mert vicces vagyok.(Meg lehet hogy kicsit idióta is mert ilyen egoista cuccokat irok XD)
2011. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi :D


hmm....xD mondjuk igen én is úgy értettem hogy annak végülis örülök hogy nincsenek rám akaszkodva de jó lenne ha rám is figyelnének néha :D


reggel mikor bemegyek a suliba,egy köszönést csak megérdemelnék :||

2011. szept. 25. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!