Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy jelenleg egy leszbikus kapcsolatom van? 17/L

Figyelt kérdés

Eddig csak pasikba voltam szerelmes, a legutóbbi barátommal elég csúnyán szakítottunk.

Nemrég összejöttem egy szép szőke lánnyal akivel a testi és lelki kapcsolat is kiváló, még sosem csókoltak engem olyan gyöngéden mint ő, amikor megölel akkor minden gondomat elfelejtem.


2011. szept. 22. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 A kérdező kommentje:

19:58


Megszoktam nézni a pasikat, de úgy érzem már nem tudok többé férfiba szerelmes lenni.


A barátnőmmel viszont olyan szép a szerelmünk, még sose éreztem ilyen erős szerelmet egyetlen fiú után sem.

Ma amikor kézenfogva sétálgattunk úgy éreztem, igen ő az akire egész életemben vártam.


Jövő héten együtt fogunk tölteni egy romantikus hétvégét

2011. szept. 24. 20:07
 52/90 anonim ***** válasza:
95%
Én bemutatnám, hogy ő az új barátnőm(barát barátnő) és ezért mászkálsz el otthonról sokat mert tök jóba vagytok. És mekkora jó hogy simán ott aludhat, bármit csinálhattok a nélkül, hogy gyanú is felmerülne! Most komolyan minek akarod el mondani, ha lehet a nélkül is hogy tudnák mit csináltok?
2011. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 A kérdező kommentje:

20:08


De akkor úgy érezné a szerelmem mintha szégyelném őt, márpedig én nem szégyellem, hanem büszke vagyok rá ,hogy egy ilyen lány a szerelmem.

2011. szept. 24. 20:10
 54/90 anonim ***** válasza:
Ha így érezne az más! Gondolom akkor ő már fel vállat téged a szülei előtt... Akkor mond meg, de számolj be a reakcióról:)
2011. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:

20:13


Ok majd írok ,hogy mi volt a reakció.

2011. szept. 24. 20:16
 56/90 A kérdező kommentje:
Az viszont érdekes ,hogy azok a fiú barátaink akik homofóbnak mondják magukat egész toleránsan viselkednek velünk.
2011. szept. 24. 20:32
 57/90 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan furcsának találod? A pasik fejében a nő nővel nem homoszexuális.
2011. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
91%

Anyukádékra való tekintettel hivatkozással elmondhatod a barátnődnek, hogy bocsi, de még nem vagy felkészülve az esetleges balhéra, inkább gondtalanul élvezzétek egymást, ha már ez van.

Ha nem fogadja el, ha azt hiszi szégyelled (mert nem ugyanaz) akkor lehet mégsem lesz akivel megöregszel. A szülei azért igen fontosak kell legyenek az ember számára ilyenkor előre kell megpróbálni gondolkodni, nem csak az épp villanyozó tüzijátékra. A szüleid mindig érted lesznek, remélhetőleg ha a lányokat szereted is végleg, de még várnék ezzel 18 évesen az tuti.

2011. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
hajrá :). mindenképp ird le mi volt :D
2011. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 A kérdező kommentje:

Anyám sírva fakadt, és nem akar velem beszélni.

Apám nem mondott semmit csak szótlanul ült.

A barátnőmnek el kellett mennie mert nem akarták megismerni.


A bátyám viszont azt mondta ,hogy tanítsam már meg csajozni mert neki még sose volt olyan jó nője mint nekem.

A húgom támogat engem.


Remélem majd megbékélnek a szüleim.

2011. szept. 25. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!