Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy legyen túl...

Mit tegyek? Hogy legyen túl rajta? Úgy érzem nem nem bírom már.

Figyelt kérdés
3 napja szakítottunk majdnem 2 év után. Azt mondta már nem szerelmes, de sajnos nem is jó már neki ez a kapcsolat, viszont én ebbe belehalok. Nem eszek, nem iszok, 3 napja az életemet a sírás tölti ki. Nem segít az új hobby se semmi. Töröltem minden honnan és a képeit is. Úgy érzem nekem sose fog más kelleni. A legrosszabb, hogy abban reménykedek valamelyik nap rájön, hogy mennyire hiányzom neki és felhív, de tudom nem, mivel hallottam a hangján az érdektelenséget a szakításunknál. Mikor lesz már jobb? nem bírom már sokáig.
2011. szept. 16. 08:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
3 nap után még ne várj lényeges javulást. 2 év emlékeinek feldolgozásához több idő kell. Belehalunk egy kicsit a szakításba, ez nem vitás, de próbálj előre menni 10 évet az időbe és nézd meg mit látsz. Hol lesz akkor már, aki most vagy? És hol lesz az a legény, akiért most sírsz? És hol lesz ez a mostani fájdalom?
2011. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nekem ő mindenbe tökéletes volt, úgy szerettem ahogy volt, pedig nem volt vele könnyű ő mégis mikor szakítottunk csak a hibáimat tudta felsorolni, abba belese gondolt, hogy sok hibát ő váltott ki belőlem a viselkedésével, nagyon szeretem,egyszerűen elképzelésem sincs, hogy tovább nélküle..
2011. szept. 16. 08:58
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Hibáid voltak, amit ő váltott ki???

BIztos, hogy ez volt a tökéletes kapcsolat?

Hát, én kételkedem....

2011. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem volt tökéletes mind a ketten nagyon sokat hibáztunk de nem hittem ő ezért kiszerett belőlem én nem tudom de legzívesebben meghalnék most, legszívesebben felhívnám de nem tehettem..nagyon rossz..
2011. szept. 16. 09:06
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhez idő kell.3 nap után normális, hogy így hiányzik meg minden.

Légy sokat a barátaiddal, és próbálj meg negatívan gondolni az exre-milyen hibái voltak,megbántott e..ilyenekre.

2011. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmmel 3év után szakított a Párja és nagyon odavolt érte a lány. Hetekig sírt, Ő sem akart élni, a metrón napszemüvegben utazott, h ne lássák, h zokog. Elege volt mindenből. Abbahagyta a fogamzásgátló szedését is, mert Neki úgysem lesz soha senkije. Az Édesanyja is azt mondta, h nagyon aggódik, nem tudja, mikor lesz új kapcsolata, de évekig tuti nem és akkoris csak nagyon óvatosan. Ez volt 2 éve.

Fél élvre a szakítás után megismerkedett kutyázás közben egy férfival, aki teljesen levette a lábáról és nagyon más volt, mint az előző párja. Szépen lassan hétről hétre olyan kapcsolat alakult ki közöttük, hogy úgy érezték 100 éve ismerik egymást... Nyáron összeköltöztek, ősszel már várandós volt, Januárban összházasodtak és most 2hónapos a kisfiuk, akit imádnak!! Neked is sok boldogságot és sosem kell elkesederni, hiszen mindig lehet még jobb, csak hinned kell benne!! Légy pozitív és járj nyitott szemmel. A sors és az őrangyalaid majd segítenek!

2011. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mikor lesz jobb?Nem akarlak elkeseríteni de hónapokba is telhet a dolog.Próbáld magad mielőbb túltenni rajta,hiszen közölte veled hogy már nem szerelmes beléd,és így nem akarja tovább a dolgot,tudom ezt könnyű mondani,de muszáj túltenned magad a dolgokon és esetleg egy idő után nyitni más felé mert ha tovább rágódsz csak magadat korlátozod ha esetleg egy új jobb ember jönne be az életedben...
2011. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen a viszonyotok most, de egy régi szakításomnál az exemet nagyon megviselte a dolog, és mi úgy intéztük, hogy utána még felhívhatott, amikor akart, elmondta, mi van vele, írt nekem levelet, és egy idő után (pár hónap) egyre ritkultak a hívások, és egyszer csak már azt hallottam, hogy új barátnője van. :)

Nem tudom, ez nálatok megoldható-e, de nála nagyon megkönnyítette az "átmenetet", és segített neki megszokni az új felállást. De ehhez az is kell, hogy ő ne áltasson téged, és te ne könyörögj és ne vallj szerelmeket neki, hanem csak annyi a lényeg, hogy a megszokás és a bizalom/barátság ne hirtelen, fájdalmasan szakadjon meg.

Szóval nem tudom. Azt még azért megírom, hogy én ezt a magam részéről nem csinálnám. Inkább keményen bírnám a kiképzést, mert hidd el, elmúlik. De az exemnek jó volt így.

2011. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ez a helyzet!

Én is több mint két év után szakítottam anno az első szerelmemmel, ő dobott engem! Nagyon padlóra vitt a dolog, akkor voltam 17éves. Középsulis voltam, nap mint nap feléjük kellett járjak, mert ott lakott a sulimhoz közel és muszáj volt arra járnom, mert csak így tudtam eljutni a suliba! Láttam, nem egyszer, hogy az új csaj nyitja ki a "szerelemem" ablakát, amit valamikor én tettem meg, kinyitja a kaput (és kiállnak kocsival), amit valamikor én tettem meg, be ül az autóba, oda ahol az én helyem volt. A volt barátomat sosem láttam azután, ügyelt arra, ne fussunk össze.

Meg kell "gyászolni"

Ez a gyász egy bizonyos fajtája, igen el kell temetnünk magunkban a múltat, és meg kell őrizni a szép emlékeket, tovább kell lépni. Hidd el, most még nem tudod, de számodra van még boldogság, van remény!

Nehéz lesz, de túl jutsz rajta! És csak egyedül tudod megtenni, mert ez csak a tiéd volt! Sok szerencsét a továbbiakhoz!

2011. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenkinél más az az idő,ami alatt kiheveri a volt párját.Nem lehet ezt megjósolni...

De a lényeg, hogy el kell fogadnod a döntését,és nem szabad arra gondolni,hogy egy csődtömeg vagy,illetve arra meg végképp ne gondolj,hogy többé már nem lehetsz boldog!

Igenis minden esélyed megvan a boldogságra,te is megérdemled ezt:-)A volt párodnak nem kellettél,hát vessen magára.Legalább megtudtad,hogy nem voltatok mégsem egymáshoz illőek,és számodra csak jobb férfit hozhat a sors,mert jobbat érdemelsz!

Azért meg felesleges magadat idegesítened,hogy már pedig neked Ő kell,mert őt szereted.Az élet bizony megy tovább,még ha szomorúak,dühösek,kedvtelenek is vagyunk...

Mindenképp mozdulj ki,találkozz a barátaiddal,beszélgess velük minél többet,ők is azt fogják mondani amiket mi itt leírtunk már:) Kezdj el kicsit magaddal,a lelkeddel,testeddel foglalkozni!

2011. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!