Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen idegesít, irigy is...

Egyszerűen idegesít, irigy is vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval párommal 5 éve vagyunk együtt és a páromnak van egy bátyja akinek van már gyereke másfél éves ez még nem is zavarna...a dolog ott keződik h én nem nyúlhatok a gyerekhez mert biztos elkap tőlem valamit mintha fertőző lennék :S és egyszerűen idegesít ha itt vannak nálunk,irigy is vagyok h bezzeg nekik lehet gyerekük nekem meg addig nem amíg a párom anyja nyugdíjba nem megy az még 10 év :S én nem akarok addig várni ígyis már 25 éves vagyok...baromira dühít az egész így azt mondtam a páromnak hogy ha 1 max 2 évig nem történik semmi elhagyom...rosszul tettem szerintetek? 25/L
2011. szept. 12. 16:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem értelek... most a párod anyukájától akarsz gyereket, vagy a párodtól? Mi köze a ti babátoknak az ő nyugdíjba vonulásához?
2011. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Hú de zavaros!

Miért nem nyúlhatsz a gyerekhez?

Miért nem szülhetsz, amíg anyós elmegy nyugdíjba?

2011. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
az anyja zt mondta h azért nem szülhetek addig mert akkor nem lesz aki vigyázzon a babára... a gyerekhez azért nem nyúlhatok mert az anyja lenéz mert ő diplomás én meg nem :S azt hiszi különb nálam,mert én csak egy egyszerű ápolónő vagyok :S
2011. szept. 12. 16:35
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
miért nem szülhetsz amíg nyugdíjba nem megy??
2011. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jobban is jársz, ha nem ebbe a családba születik babád. Ha a párod is ennyire irányítható a mama által, és a "diplomás" sógornőddel szemben sem áll ki melletted, akkor az már régen rossz.
2011. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
ezért mondtam a páromnak h 1 max 2 évet adok és ha nem történik semmi továbbállok
2011. szept. 12. 16:39
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak a csaladdal van baj, ha ez mind igaz. Kerdezo sincs rendbe. Miert maradna egy ilyen helyzetbe?
2011. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
67%

hagyd el pároddal eggyütt azt a családot nem érdemes velük szűrni a levet.


Mellesleg a te szüleid nem alkalmasak?


ha a párod nem eggyezik bele akkor bizony ott kell hagyni őket

2011. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
ezt mire érted?
2011. szept. 12. 16:42
 10/34 anonim ***** válasza:
85%

állj tovbb most azonnal, mert ez a család elmeháborodott...nehogy már anyóspajti mondja meg, hogy neked mikor legyen gyereked!!!! Hát ki ő??? és ha te nem akarod, hogy vigyázzon a gyerekedre???

én már 7határon túl járnék az tuti...

2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!