Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak Anyának születés...

Mit csináljak Anyának születésnapjára?

Figyelt kérdés

Holnap (azaz 10 perc múlva) lesz a születésnapja és fogalmam sincs mit adjak neki. Napok óta gondolkodom, ötletem sincs.:(

15 éves vagyok, Anyukám 42 lesz, valami kézzel készítettet szeretnék, olyat, amit még ma éjszaka meg tudok csinálni az itthon található dolgokból.

Előre is köszönöm.:)


2011. júl. 1. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Színes papírokból hajtogass virágokat,holnap vegyél egy vázát hozzá.
2011. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam a villám-ajándék egy régi fotókból álló képeslap volt. Kellékek- gép, szkenner, nyomtató, photoshop, fantázia...

Vagy simán nyomtató és net is elég, ha találsz egy szép verset, elegáns betűmintával kinyomtatod, személyre szólóan, a papír széleit kicsit megpörkölöd (óvatosan, tűzveszélyes!!!), és kész.

ha nincs nyomtató, akkor saját kézzel írva.

pl: köszönöm, megszülettél, ezzel én is esélyt kaptam az életre, stb...

na, kaptál ihletet?

2011. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát...nem is tudom...szerintem nem nagyon örülne egy darab papírnak, de nem rossz az ötlet.:) Nem szereti túlzottan a porfogókat meg ilyeneket.:) a virág nem rossz ötlet, de csináltam már neki hasonlót kb. 8 éves koromban.:) Azért nagyon köszönöm a gyors válaszokat!!:)

Várom még az ötleteket!:)

2011. júl. 2. 00:17
 4/6 A kérdező kommentje:
És sajnos nincs nyomtató.:/
2011. júl. 2. 00:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor minek örülne? Bocs, én csak saját anyumból indultam ki :D Ő egy darab festett kőnek is úgy örült, hogy könnyekig hatódott. Egy szép alakú kőre festettük a kedvenc állatát. Máig a polcán áll.(már felnőttként adtuk)
2011. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most azt találtam ki, hogy csinálok neki egy naplót.:) Találtam itthon egy rózsaszín kis naplóféleséget amit nem használok és azt találtam ki, hogy átalakítom, kidíszítem, rá, esetleg bele írok valamit.:) Milyen az ötlet?:) Mivel és hogyan díszíthetném? Sima sulifix ragasztó van itthon. Ezzel anyagot tudok ragasztani?:/
2011. júl. 2. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!