Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, ha...

Szerintetek nem gáz, ha valaki 35-40 évesen azt hiszi vége az életének, csak mert gyereke van?

Figyelt kérdés
Hogy alig mozdul ki, hogy besavanyodott vénlányként él, aki csak azért kapálta el magát,mert gyereke van!
2011. jún. 30. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
de, gáz, kéne neki mutatni más példát is, mint amiben felnőtt és látott maga körül. az a baj, hogy csak a végleteket látta, azokat ismeri.
2011. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

persze hogy nem gáz, így gondolkodik egy igazi szülő!!!

mi lenne ha a gyerekedre is gondolnál?

2011. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Látom, megy a kérdés-háború :)

Amúgy jogos, nem kell besavanyodni, mert az ilyen hozzáálálsú emberekből lesznek a gyerekeiket egrecíroztató, beszűkült szülők.

Sőt, megkockáztatom, hogy ez a típus akart miniumum tíz évig otthon lenni a gyerekkel, akit megfojt a majomszeretetével, a gyerek meg életképtelen lesz, mert rajta lóg anyuka. Arról már nem is beszélve, hogy mi történik azilyen hölgyekkel, amikor a gyerekek kirepülnek és hirtelen értelmét veszti az életük.

2011. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem biztos, hogy besavanyodott. Úgy értem lehet előtte se volt az a bulizós nagyon kimozdulós fajta. Lehet a gyereke előtt is csak pár hetente, havonta 1X ment el valahova (mozi, színház, shoppingolás) és otthon is jól elvolt a párjával, egyedül vagy 1-2 haverral.

Szóval nem kell lesajnálni őket, hogy gáz az életük, mert nem biztos, hogy gáz, ami neked kívülről gáznak tűnik.

2011. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen!:) Azért tettem fel a kérdést, mert látom,hogy divat lett mostanában elítélni azokat az anyákat, akik Uram bocsá' néha nem adják otthon a mártírt, és kimozdulnak a gyerek nélkül is!
2011. jún. 30. 13:52
 6/14 A kérdező kommentje:
A gáz szót direkt használtam! Nem, nem gáz, ha otthon ül. Igen, lehet,hogy neki így jó. Másnak meg úgy,hogy ha havonta-kéthavonta elmegy egyet szórakozni. Miért lesz ő ettől rosszabb anya, mint az aki otthon ül!
2011. jún. 30. 13:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy újabb példa ezekkel a kérdésekkel, hogy bármiért meg az ellenkezőjéért el lehet ítélni egy embert.
2011. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha arra vagy kíváncsi, hogy miért ítélik el a szórakozni vágyó anyákat, akik néha el is mennek szórakozni a gyerekük nélkül akkor miért nem azt kérdezted?

Na mindegy. A lényeg ugyanaz amit eddig írtam. Ha valaki bulizós, akkor nyilván kevesebbet lesz ideje gyerek mellet, de azért illemből, mondván hogy mások mit szólnak hozzá ha elmegy, nehogy otthon üljön. De azt se ítéljük el, aki nem mozdul ki, mert lehet előtte se volt bulizós. Mindenki a saját igényei szerint menjen szórakozni és ne változtassa feje tetejére az egész életét agyerek miatt. ne adja fel önmagát agyerek miatt, mert az se neki se a gyerkőcnek nem lesz jó hosszútávon.

2011. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg! Nem kell ítélkezni. Van, aki így, van aki úgy érzi jól magát! Csak sokan elítélik azt, aki nem ül otthon. Engem speciel egyik sem érdekel. Elfogadom,hogy mindenkinek máshogy kényelmes.
2011. jún. 30. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De, gáz, mégpedig azért, mert nem látja, hogy a gyerekkel kezdődik az élet igazán, nem akkor van vége. Jó emberből minél több van egy helyen, annál jobb, és a gyermeked jó ember, mi más lenne, hiszen a tiéd. ;) Utazhatsz vele, megmutathatod neki a világot. Nekem még nincs gyermekem, de akárhol vagyok, és szépet látok, mindig arra gondolok, hogy ezt a gyerekeim még nem láthatják... Ha boldog, teljes életet élsz, azt egy gyerek szebbé teheti.
2011. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!