Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék újra nő, mert...

Hogyan lehetnék újra nő, mert már nem vagyok az?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, hetek óta mindennapom ugyanolyan, egy ideje reggeltől-estig a szobámban ülök. Volt egy nagy szerelmi csalódásom, az a férfi olyan durván megsértett, hogy teljesen összetört az önbecsülésem. Egyáltalán nem érzem magam nőnek, semmi kedvem kimenni az utcára, emberek közé.Úgy érzem nem vagyok elég szép, vonzó, hogy nem érdemlek semmit. Hogy a szerelem a gyönyörű nők kiváltsága. Tulajdonképpen kamaszkorom óta rondának tartom magam, az iskolánkba a tanárok mindig a szépségét dicsérték meg a lányoknak, volt olyan, aki az alapján osztályzott, még a női tanárok közül is. Rengetegen mondták, hogy szép vagyok, különböző korú férfiak és nők, még az utcán idegenek is, de én ezt sosem tudtam elhinni senkinek. Én csak azt hiszem el, ha ronda vagyok, ezt kevesen mondták, olyan pasik akik csúnyácskák voltak, vagy olyanok, akik nem kaptak meg, de arra kellettem volna nekik. Bennem mégis ezek maradtak meg, és nem a dicséretek. Pár férfi elég volt hozzá, hogy általánositsak és meggyőzzem magam arról, hogy a világon semmit nem érek. Belegyalogoltam kapcsolatokba, olyanokkal, akik nem is tetszettek igazán, de nem akartam egyedül lenni. Voltam szerető is, azért is utáltam magam. Teljesen szét vagyok esve. Régebben körülnéztem az utcákon és láttam miféle szerelmespárok rohangásznak, és hogy a csúnya és átlagos nőknek is van pasijuk, ilyenkor mindig arra gondoltam, hogy a manóba lehetnek ezek a nők annyira boldogok, és hogy lehetnek annyira naivak, hogy nem elhiggyék, ők igy jók és nem csalják meg őket egy szebbel? A környezetemben rengeteg a rossz házasság, meg az olyan, ahol lecserélték a korosodó nőt egy jóval fiatalabbra. Néha már nem is tudom mit gondoljak magamról? Rettegek a kudarcoktól, nem merek elmenni szórakozni, mert félek hogy kinéznek onnan, nem merek kiállni emberek elé, és el sem tudom képzelni ezeket. Nem merem magam megmérettetni, hol találnék én olyan pasit akinek igazán tetszem. Ha meglátok egy nálam szebb valakit, azonnal úgy érzem felesleges vagyok, kár volt megszületnem. Nincs annyi pénzem, hogy szuperruhákat vásároljak, fitneszbe járjak és hasonlók. Nem tudom, hogy ebből van-e kiút? Annyira szeretném megmutatni magamnak és másoknak is, köztük az exeimnek is ,hogy én is vagyok valaki, lehetek határozott és csinos! A facebbookom is mindenkinek 40-50 kép van a profil oldalán nekem meg egysem.
2011. jún. 29. 11:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

1: Vedd be a lesz*rom tablettát.

2: Olvasd el ezt a könyvet: Louise L. Hay - Éld az életed

3: 40-50 facebook profilkép = hülye liba

2011. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Katiecatie válasza:
100%

Először is, hidd el hogy nem vagy csúnya! Ha magabiztos vagy (természetesen megfelelő mértékben) másik is annak látnak.

Tudod, a "mondás" úgy tartja: Dont cry:say fuck you&smile:)

Régebben én mindig farmert vettem pólóval, de aztán rájöttem, hogy jól állnak a szoknyák is:) és sokan dícsérnek. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet neked is el kéne menned egy boltba, és felpróbálni a csajosabb ruhákat. Egy új ruha, szempillaspirál, nagy adag mosoly és ha végigmész az utcán, kiesnek majd a szemek:)

Szóval csak rajtad áll, mit gondolsz magadról!

2011. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugy veszem eszre neked csak a kulsosegek a fontosak.Nem szamit hogy szep vagy vagy csunya.idovel megtalalod azt az embert aki meg akkor is szepnek tart ha reggel kocosan mackonadragban maszol ki az agybol.
2011. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha ezeket gondolod magadról, mások is ezt fogják gondolni rólad, mert ezt "sugárzod" magad köré. Először is találj valamit amiben jó vagy, valami hobbit, attól már jobban érzed magad, mert tudod hogy abban már jó vagy. Nem kell fitneszbe járni sem, elég ha otthon tornázol, vagy elmész futni az sem kerül pénzbe. Erőltesd meg kicsit a gondolkodásod, először csak próbáld elhitetni magaddal, mondogasd sokat, hogy igenis szép vagy, értékes vagy EGYEDÜL is. Ne akarj pasit, saját magaddal jöjj tisztába előbb. Utána már nem fogsz függni egy férfi ítéletétől, mert tudni fogod, hogy TE úgy vagy értékes ahogy vagy. Most ne pasizz, magaddal foglakozz. Remélem tudtam segíteni.
2011. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvastam végig azt amit írtál...

De szerintem túlságosan sajnálod magad... Nem kéne...

Itt vagyok 23 évesen gyönyörű családom van páromért megharcoltam és mindennap megharcolok a boldogságunkért!

A szépség nem csak kívül van (és ez nem elcsépelt mondat)...

Lehet valaki kívül szép belülről meg rohad... Minden fejben dől el!

Húzd ki magad nézz a tükörbe és döntsd el, hogy mit kell hogy a férfiak lássanak belőled! Egy visszahúzódó kis csúnyácska lányt(?) vagy egy igazi, szép, fiatal, belevaló nőt! Akinek az önbecsülése nem csak addig terjed, hogy egy szerelmi háromszögben legyen a "hopi" lány amikor szól neki a férfi... Én 100 kiló felett vagyok, van egy gyönyörű fiam egy Párom akit imádok és ők ketten a mindenem! Velük vagyok boldog! Nos... szép az arcom és ezt igyekszem hangsúlyozni... (szépségszalonban dolgoztam fodrászként reálisan látom magam és az embereket) Olyan ruhát hordok ami előnyösen kiadja a mellem, a derekam (körte formám van) de takarja a karom és a seggem meg a Belemet... És sok bókot kapok, amin egy kicsit néha én is meglepődöm de teszek érte... Ha nincs meg a belső boldogság lehetsz akármilyen gyönyörű... Úgyis egy megtépázott, lelakott arc fog a tükörből rád nézni amitől megint csak még rondábbnak érzed magadat... Szánj magadra időt! Menj fodrászhoz kozmetikushoz próbálj ki új dolgokat ismerkedj! DE!!! ne szexelj! Én legalábbis ezt csináltam! Ismerkedtem több mint egy évig senkivel nem volt szexuális kapcsolatom közben vagy 10 férfival biztos huzamosabb ideig randizgattunk párhuzamosan is voltak de egyik se az igazi volt!!! Jött párom és már az első találkozásnál éreztem hogy nem akarom ezt az embert már hazaengedni se!!! NAGYON NAGYON JÓ ÉRZÉS! Este ha alszik belemászok az arcába és azt a levegőt szívom amit ő kifúj Ő az akiből egyszerűen minden kell!!! Én is voltam szerető, de megfogalmazódott bennem, hogy én elsőnek születtem nem harmadiknak és dobbantottam abból a szerepből is! Szedd magad össze egy férfi sem érhet annyit, hogy elhagyd magad!!! Sok kis "ő" kell a NAGY "Ő"-ig ez is csak egy volt a sok közül!!! Ha az exedre gondolsz gondolatban köszönd meg neki a szépet, a csúnyáért meg roh.adjon meg majd más vissza adja neki!!! Fel a fejjel!

2011. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Váó 11:58-as ez ütős volt!
2011. jún. 29. 12:05
 7/27 anonim ***** válasza:

uhh!


Nem tudom mi volt benne ütős de remélem nem értetted félre amit mondani akartam! Remélem tudsz belőle valamit használni magadra nézve és nem megsértettelek!

2011. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én se vagyok egy önbizalombomba, de te még rajtam is túlteszel.

Az a baj, hogy nem becsülöd magad, különben nem álltál volna be szeretőnek. Én nem tudom magam olyan rondának tartani, hogy belemenjek egy olyan viszonyba, ahol letagadnak a telefonban. A párommal sokat beszélgettem a lányok szépségéről, és hidd el, ők se mindig bombanőkre vágynak. Sokkal többre becsülnek egy kevésbé szép, de normális, megértő, megbízható lányt; mint egy felszíneset aki nagyon szép. Persze ha valaki szép is, normális is, az a férfiak számára a tökéletes, de ha valaki igazán szeret, annak te leszel a legszebb. Én nagyon féltékeny voltam a párom egy munkatársára, aki olyan fotókat tett fel magáról, hogy a hajam égnek állt, hogy ilyenekkel dolgozik együtt szerelmem. A csaj a seggét fotózta le (farmerban, de mégis...), meg úgy bepózolt, épp csak azt nem írta a kép alá: dugj meg!!! Még a nomrális képein is olyan pózokat és pofákat vágott, hogy az valami agyrém. De szexi volt, el kellett ismernem és ettől kétségbe estem. Amikor említettem páromnak ezt a csajt, legyintett és azt mondta, arra ne legyek féltékeny. Mocskos szája van és mindenkinek azzal dicsekszik, hogy megcsináltatta a mellét ő is, meg az anyucikája is...Lejött a párom reakciójából, hogy bottal sem piszkálná meg.

Persze a gyönyörű, tartással rendelkező lányok azok mások. Azok az én önbizalmamat is ki bírják kezdeni.

Hát ez van, szebbek mindig lesznek, de Te egyetlen vagy, pótolhatatlan, csak egy férfi kell, aki majd erre rájön. De ne csodálkozz, hogy ha olcsón adod magad (pl. szeretőnek), hogy senki nem veszi észre mennyire értékes vagy. És persze az is lehet, hogy gyönyörű vagy. Ismerek olyan lányt, aki a bálványom, egy világ dőlt össze bennem, mikor megtudtam hogy azért nem jár strandra, mert dagadt. (Mármint szerinte.)

2011. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

11:58 AS VAGYOK


Bocs de most van fiamtól időm írkálni még egy kicsit... Nos reálisan látom magam nem szállok el semmitől, ha bókolnak meglepődöm én is ha egy ruha jól áll rajtam ugyanabból más színben képes vagyok 5 darabot is venni... Párom egyszer kint volt németeknél melózni kérdeztem nővéremet, hogy mivel lepjem meg ha haza jön... Ilyet szól jaj na most arra akarok célozni hogy menjünk még szexi fehérneműt is venni??? Mondom neki hülye vagy? ezzel az erővel kötözött sonkát is vehetek neki! Úgyhogy látom magam tudom hogy nézek ki! Keress 1 őszinte de nem irigy barátot /barátnőt és kérdezd meg, hogy van-e valami baj veled, a külsőddel, a hozzáállásoddal, mosolyogsz-e eleget, tudsz-e flörtölni stb? A mosoly is számít... Ha nem tudsz mosolyogni egy besavanyodott nőt lát mindenki... Nekem sincs kedvem olyan társaságban lenni, szerintem neked se lenne akit nem lehet felrázni... Fiatal vagyok pezseg bennem is az élet imádok jönni-menni akár a fiammal csak a játszóra vagy bárhova... Kell, hogy legyen egy természetes lendületed, szenvedélyed az élethez, ahhoz amit csinálsz! Ami egyszerűen megragadja az embereket, férfiakat és nőket is... Én fodrász vagyok tudom hogy jó vagyok és szeretik is az emberek amit csinálok! imádom/imádtam a munkámat (most gyes) sokszor énekeltem még a vendég előtt hajvágás közben is vagy csak dúdolgattam festés alatt... Kérdezték hogy mitől van ilyen jó kedvem, válaszoltam hogy különösebben semmitől csak a koncert 40% felárral van... Aztán volt olyan aki azt mondta hogy annyira nem jó a hangom, hogy ennyit számoljak érte :D de mindig jókat röhögtünk/röhögtem... Volt aki meg azt mondta, hogy ezt este is elhallgatná akkor meg az én szemem kerekedett ki és vörösödtem fülig... Csak rajtad múlik... Múltkor a hentesnél van egy nagyon helyes kis kopasz hentes gyerek itt nálunk. Megyek be hozzá gyerek a kezemen ül.

Mondom neki, hogy: csirkemellet kérnék egy 3 darabot!

kérdezi, hogy: milyet filét vagy csontosat?

Gondolkoztam ááá -mondom én- jó lesz a csontos...

A srác megszólal ááá a csontos nem jó a húsos a jó és kacsintot... NA akkor se tudtam világomról se... ALIG láttam, úgy kellett figyelnem, hogy pofára ne essek kifelé jövet... Erre részemről már semmit nem is tudtam volna ráfűzni... Csak rajtad múlik minden!!! Senki máson!!! Szeresd amit csinálsz, ahogy élsz légy optimista mindig és mosolyogj sokat... Az utcán szimpatikus férfiakra nem baj az ha Te kezdesz flörtölgetni most még egy csalódás után jól is fog esni!


Na tehát szedd össze magad! Sok-sok minden vár rád 24 éves vagy! Nem érdemes sírni hiányolni azt ami már nincs veled, nem a tied... Én szorítok neked hozzá! Ha gondolod kezdheted mától vagy adhatsz magadnak még egy napot sajnálni a régi kapcsolatot de ettől többet nem ér!

2011. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

JA nem kell fitneszbe járni otthon is ugra-bugrálhatsz!

Nem csalnak meg, ha nem találnak tőled jobbat! Ha valaki téged akar akkor az azért van mert neki Te vagy a legszebb reggel kócosan is, és szájszaggal... Egy kapcsolatért mindennap dolgozni kell hiába vagyunk ma nagyon jól nem biztos ha nem teszek érte hogy ez jövőhét pénteken is jó lesz... Nem gyomorgörccsel kell kelni hogy úúú mivel tegyem szebbé neki ezt a napot... Csak annyit kell tenni amit te is elvársz mindennap... Adok és kapok is érzelmileg is és mindenhogy máshogy! Én is veszekszek párommal és akkor elő jön a harciasságom, a szenvedélyem amit máskor imád olyankor meg utál mert a feje mellett is elsüvít akár egy-egy távirányító vagy vizes palack...


Te nem vagy felesleges! Sehol! Ha társaságban vagy és ha más szerinted szebb nálad képzeld el az arcát amikor szorulása van és mindjárt nem is lesz olyan szép.. Mindenkinél más jön be, nekem ezek voltak jók anno!


Kudarcok fognak érni biztos mert szerencsére nincs vége az életednek, engem is mert még az enyém is tart egy 50 évig még biztos!


Biztosan nagyon szép vagy és biztos valakinek csúnya is!!! DE a világ így kerek nem lehetsz mindenkinek Te a legszebb és én a legcsúnyább szerencsére! A legrondább nőnek is lesz hűséges párja mint ahogy a legszebb nőket is csalhatják meg! Ez rajtunk nőkön (is) múlik! Én szerencsére elmondhatom hogy sose csaltak meg mindig minden kapcsolatomért küzdöttem (2 komoly volt egyszer menyasszony is voltam) de, ha kiszálltam belőle az mindig gyors volt, és szerencsére jóban vagyok velük, mert nem öltük meg egymást idegileg... Tegyél facebookra képet hagyd, hogy lássanak (ha gagyi képeid vannak csinálj újabbakat!!!) élsz és boldog vagy, mert megszabadultál egy olyan alaktól aki feleslegessé vált az életedben akire talán nem is volt akkora szükséged mint gondolod most! DE mindenki jó valamire! Exed annyira hogy tudod majd hogy miben hibáztál és tudod hogy ezt majd nem szabad elkövetni amikor az igazi lesz melletted!

2011. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!