Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mégis mit higyjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mégis mit higyjek? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta,hogy elment az ablak előtt a szomszéd csaj,és őt nézte és közben azt gondolta,hogy mi lett volna,ha nem velem,hanem vele lett volna.

Na,ezek után több se kellett,összetörtem,elkezdtem sírni,remegni,mint egy őrült.

Aztán idegsokkot kaptam,mert azzal akarta kimagyarázni magát,hogy engem akart közel érezni magához és nem azt a csajt.Ja,mondom..csak kár,hogy ezt én nem hiszem el.

Ő is lány.Én is.


2011. jún. 20. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Mért te még soha nem néztél egy másik férfit ésnem gondoltálrá,hogy mi lenne,ha lefeküdnél vele?

Nem jelent az ilyen semmit.Főleg nem annyit hogy hisztizz miatta.

2011. jún. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számomra ez a leszbiség nem egyértelmű, első olvasásra magamtól úgy értelmeztem, hogy a szomszéd lány is lány, meg a kérdező is lány, ami taglalásának persze nincs sok értelme, de hát annak sincs, hogy "higyjek", így hát soha nem lehet tudni. Szóval egyértelműsítést várnék ez ügyben.
2011. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen szakíts vele. ne ne szakíts vele. most komolyan minek raktad fel a kérdést?! úgysem fog semmiben sem befolyásolni az amit itt bárki is ír
2011. jún. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha beletörődsz, hogy egy leszbikus lánynál jönnek mennek a szerelmek. Én nem vagyok az, de van egy pár ismerősöm akik igen. 24L
2011. jún. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!