Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Papucsot csináltam belőle,...

Papucsot csináltam belőle, eltűnt a szenvedély?

Figyelt kérdés

4 év alatt átalakitottam "tökéletes" férfivé:rá se néz másra,házimunkát végez,mindenben kikéri a véleményem,kezeli a hisztim,bármit megtesz,sokszor kérnem se kell,kitalálja magától..és feleségül akar venni meg 2 szép gyereket,és az álomház is lerajzolva...

Amikor megismerem,ellentéte volt,ez vonzott.

Most meg?

Barátnak tökéletes,de már rosszul vagyok,hogy csak a kedvemben akar járni.


Erre akkor jöttem rá amikor az egyik olyan kollégám kezdett el udvarolni,mint ő volt régen...

Mit csináljak?


2011. jún. 19. 14:40
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól értem, kidobta a kukába a személyiségét és a kezdeti férfi helyett lett egy hűséges kutyád?
2011. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
89%

Off: milyen messze vagyunk még attól, hogy válaszoljunk, és ne állandóan (el)ítéljünk valakit!


Ha képes volt ekkora fordulatra érted, akkor megér a dolog még egy misét. Mi lenne, ha külső segítséget bevonva beszélnétek végig a dolgot? Ugyanis tényleg nem ez lehet az igazi egyénisége, csak a kedvedért kordában tartja.

2011. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

az első másfél évben nem ilyen volt,hanem a "tipikus macsó",izgalmas,szenvedélyes


most meg vacsi vár itthon,meg heti 2 "kötelező szex" minden szenvedély nélkül...amit probálok feldobni,de csak őt izgatja fel a szexi ruci

2011. jún. 19. 14:59
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Papucsot csak abból lehet csinálni, aki ugyanúgy akarja, mint te, vagy aki eleve hajlamos rá. :) Nem hinném, hogy a kialakult helyzet kizárólag a te hibád lenne, szerintem a párod is "saras".


Szerintem "visszacsinálni" már nem tudod, ha ilyen könnyen papucs lett belőle, akkor nem csak rajtad múlt a dolog, szerintem ő egyébként is papucs "alkat".


És ha neked így már nem megfelelő ez a kapcsolat, akkor be kell fejezni, és nem húzni tovább egymás idejét.

2011. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
De sajnos ez lehet az igazi személyisége..kényelem,unalom
2011. jún. 19. 15:01
 16/46 anonim ***** válasza:
84%

Annyi a szitu, hogy a kérdező olyan mint én!:) Teljesen magamra ismertem.

Volt egy macsos pasija akibe kihívást látott, kalandot veszélyt hogy esetleg megsérülhet, de akkor sem lesz egy ellaposodott unalmas kapcsolata.

Csak az a gond, hogy ez a pasi teljesen beléd esett és ilyenkor előfordul (nagyon ritkán), hogy feladja a személyiségét mindent alád rendel, te leszel neki a legfontosabb és a kezdeti tulajdonságia (amik annyira vonzóvá tette számodra) eltüntek.

Sajnálom a helyzetet, őt is és téged is.

Nem passzoltok ez van.

Mert neked örülnöd kellene, hogy miattad megváltozott de te ezt nem tudod értékelni és rosszul állsz a változásához.

Ő se ért téged mivel miattad változott és ez neked mégsem jó.


Nálam az van hogy az én macsós pasim maradt macsós belőle aztán 100 év alatt se csinálok papucsot nekem meg az a bajom, hogy miattam nem változik, hogy nem is vagyok neki fontos....pedig az vagyok tudom. És azt is ha megváltozna már nem kellene...


Ilyenek vagyunk ez se jó meg az se jó!:S

2011. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
36%
Te normalis vagy? "Atalakitottad" papuccsa, most meg ez sem tetszik. Te azt sem tudod mit akarsz, kit akarsz, miert elsz. Asd el magad, nehogy meg egy masik is sz.rul jarjon veled.
2011. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
50%
Kérd meg, hogy esténként jól verje el a seggedet, mert csak így érzed, hogy ő a férfi.
2011. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
56%

tönkretetted a szerencsétlent, már neis haragudj :(

még a haverok, barátok is leléptek mellőlle, mert totál bekorlátoztad...így ne is csodálkozz, ha örökké rajtad függ.

u.ezt csinálta a barátnőm a palijával. ha elmegy bulizni, csak vele teheti, de ott nem is ihat akármit, csak v.mi márkás pezsgőt(blőááá), meg mittommilyen koktélt, abból is "csak eeeegyet szíííííívem, m nem bírom, ha be vagy csííípve".

rettenet. az ilyet be kéne tiltani.

aztán, ha el is megy egyedül, a telefon 5percenként csörög. a srác mindent megcsinált, kitakarít, bevásárol neki sőt, ő is rángatja ki az ágyból lustakisasszonyt, még a haját is ő fésüli, mikor az álomtól félkómás(hát mégnagyobb rettenet. :O)

...ezek után a csaj csodálkozik, h "jaj, az ágyban nincs az a régi szenvedély", meg "miért múlik a szerelem"

. az a szerencsétlen gyerek 1 igazi t*kös srác volt, mielőtt ezt a nőt megismerte. azóta nem sörözni jár a haverokkal, hanem politikai vitaestekre, lánypiknikre, és egyébszörnyedvényekre.

egyet tehetsz. mondd meg a párodnak, h ez nem jó. nagyon nem jó. h keresse meg a régi haverokat, és igyanak egyet, csináljanak házibulit. de csajok nélkül.

talán ez még segít rajta, ha van pár haver, akinek hiányzik, és a tanácsaikkal visszarázhatják a régi kerékvágásba.

a tanulság: sose változtass meg mást! m hát nem az az igazi szerelem, ha v.kit olyannak imádunk, amilyen, a hibáival együtt?

istenem, hadd nézze meg az utcán a bögyös szőkét, hadd menjen pénteken inni - de azért szeresd, m igazi Férfi:)

2011. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
azért van köztes is a papucs és a feleséget verő alkoholista bunkó között...
2011. jún. 19. 15:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!