Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy igazodjak ki ezen a...

Hogy igazodjak ki ezen a srácon, ha nekem mást mond, és másoknak mást mond?

Figyelt kérdés

A volt párommal az összejövetelünk előtt a legjobb barátok voltunk. Aztán szétmentünk, megharagudott rám, jóideig nem beszéltünk. Utána újra dumálni kezdtünk, tök jól megvoltunk. Én még mindig szerettem akkor, így szülinapjára lementem, és az ajándékával együtt elmondtam: szeretem. Akkor azt mondta, nem tudja összejövünk-e még, majd lesz valahogy. Aztán úgy volt, hogy hétvégente találkozunk tanulás miatt. Az utolsó pillanatban lemondta.


Megkérdeztem, hogy lehet-e köztünk több, mint barátság. Ő akkor írta, hogy csak barát. És lelépett chatről, azóta el van tűnve, ha ráírok leráz, hogy megy enni, ezt csinál, azt csinál. Havi 1-2x beszélünk ilyen végződéssel, míg előtte volt, hogy ő is rám írt, hülyéskedtünk, mint régen. Olyan volt, mint az összejövetelünk előtt. Amikor mondta, hogy csak barát, én elfogadtam, én barát szeretnék lenni.


Viszont másoktól tudom, hogy nekik bosszantónak titulált engem, elege van belőlem, idegesíti, ha ráírok. Viszont ha én rákérdezek, azt mondja, hogy akar velem beszélgetni, de nincs ideje, majd ha túl lesz a vizsgákon, akkor dumálunk.


Nem értem. Már többször rákérdeztem, mondtam, hogyha nyíltan kimondja, hogy hagyjam, akkor hagyom. De nekem ehhez az kell, hogy nekem mondja. De ő azt mondja, hogy nem, nem bosszantom, csak most elfoglalt. Másoknak viszont mást...


Lehet ő még mindig szeret, és így akar lerázni, hogy a vizsgáit ne rontsa el? Vagy csak szimplán gerinctelen, és nem képes a szemembe mondani, amit a hátam mögött mond?


2011. jún. 5. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne remélj már ettől a sráctól semmit. Ugyanolyan barátok már nem lesztek, mint régen, mielőtt összejöttetek. Azaz lehettetek volna, de elrontottad azzal, hogy a szülinapján azt mondtad neki, hogy szereted. Őnála még akkor szóba jöhetnél, mint nő, ha nem talál mást, szóval talonba tett, képletesen szólva, még nyitva tartja magának a lehetőséget. A pasik ilyenek.
2011. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudom, durva lesz, amit mondok, úgyhogy bocsi!

Figyelj, te nem látsz a szemedtől??? A vak is láthatja, hogy le akar rázni. Nem akar veled bunkó lenni, veszekedni, meg amúgy is kényelmetlen lenne neki, ezért nem mondja a szemedbe, hogy rohadtul elege van belőled, tűnj már el az életéből. Ezért keresi mindig a kifogásokat, hogy ő akarna veled beszélgetni, csak éppen most ezért, vagy azért nincs ideje.

Sajnál, meg nem is akar bántani, gondolom némi baráti érzést még táplál irántad, ezért nem mondja ki, hogy túl sűrűn zavarod.

De másoknak azért elmondja.


Honnan veszed, hogy még szeret? Ha annyira szeretne, már lett volna rá lehetősége, hogy visszakapjon, hiszen személyesen mentél el hozzá és vallottál neki szerelmet.


Az a helyzet, hogy nem kellesz neki. Azt még talán nem bánja, ha néha beszélgettek, de amit leírtál, abból az derül ki, hogy a beszélgetéseket is csökkenteni szeretné.


Ebből valószínűleg nem lesz már több, mint egy haveri kapcsolat. Néha beszélgettek egy kicsit, aztán mindenki megy a maga útján.

2011. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ilyen hirtelen, hogy egyik nap még ő ír rám, órákat dumálunk, másnaptól meg már hallani se akar rólam? Eskü nem mondtam neki semmit, amitől megharagudhatott volna.
2011. jún. 5. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, ha ráér, ha van kedve, ha nincs más, akkor jól eldumál veled. De sokadrendű vagy az életben.

Nem biztos, hogy igazam van, ezeket onnan gondolom, hogy ahogy ez a srác most viselkedik veled, én pontosan úgy viselkedtem az egyik sráccal, aki szerelmes volt belém, viszont én maximum haverságot tudtam vele elképzelni. Amúgy kedves volt, aranyos, nem akartam megbántani, kerestem is, ha nem írt... olyan kötelességfélének éreztem. Még ma is írok neki néha, hogy ne érezze, hogy elfelejtettem. De amúgy egyáltalán nem fontos nekem.

2011. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ébredj fel,és vess véget az önkínzásnak.NEM KELELSZ NEKI.Ha valaki,hát én tudom,mennyire fáj,de...Sajnos eljön az idő,amikor olyan szinten elege lesz,hogy elküld a halálba.Ne várd meg,mert még fájdalmasabb lesz a mostani helyzetnél.Sajnos én végigjátszottam ezt a meccset.Itt csak veszíthetsz.
2011. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valójában már azt sem bánnám. Nem akarok vele járni, csak bánt, hogy mindig azt mondja barátok vagyunk, de le se szar. Tudom magamról, hogy akkor nyugszom meg, ha a szemembe mondják, akármennyire fáj. Ha azt mondaná hagyjam békén, soha többé nem akar látni, belenyugodnék. De így csak felzaklat, hogy néha beszélünk, és én úgy gondolom, barátok vagyunk.

Próbáltam már hergelni, hátha úgy elküld a fenébe, de akkor se tette, pedig tuti ideges volt.

2011. jún. 5. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó szalmaszálba is kapaszkodsz, de a leírtakból tényleg úgy tűnik, hogy annyira hiába reménykedsz. :(
2011. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!