Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így egy jó párkapcsolat?...

Ez így egy jó párkapcsolat? Normális, hogy vannak kételyeim? Mit tegyek, hogy változzon?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt. Tavaly szétmentünk, de harcolt értem, elhalmozott ajándékokkal, sokkal kedvesebb, bújósabb lett.

Mostanság úgy érzem, boldog vagyok mellette. De néha elfog a félelem, hogy minden visszaváltozik, hisz mióta visszakapott, nem kaptam tőle semmi spontán ajándékot. Igaz, meghív fagyira, ebédre, és még 1-2 hónappal ezelőtt csokit is hozott. De mostanság ez megint alább hagyott, illetve nincs olyan, hogy meglepetésből strandra visz, és ő találja ki. Ez is egyszer fordult elő, még februárban.


Viszont olyanokról beszél, hogy nyáron dolgozni fog, és az a pénz a miénk lesz, a kettőnké.

De bennem van a félsz, hogy megcsal, mert ritkán bókol, ő azt mondja azért, mert ő inkább bújással, öleléssel fejezi ki, mennyire szeret, nem szavakkal.

1 éve meg akart csalni, a csaj miatt nem tette. Most azt mondja, nem dúlná fel újra a kapcsolatunkat, sokkal fontosabb vagyok neki ennél.


Szerintetek normális, hogy kételkedem, illetve rosszul esik, hogy nem lep meg gyakrabban apróságokkal? Vagy az ebéd vagy a fagyi ezeknek számítanak? (ezeket úgy kell érteni, hogy megkérdezi, kérek-e fagyit, vagy elmegyünk-e ebédelni)


Vélemények?


2011. máj. 18. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ebed, fagyi meglepetesnek, ajandeknak szamit. Mit varsz 5 ev utan? Sok no meg ezt sem kapja. Amugy Te is megleped neha?
2011. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
normális hogy kételkedsz, de az nem normális hogy amiatt kételketsz mert nem halmoz el ajándékokkal. nem tudsz benne bizni mert egyszer már elhagyott, ennyi. ez nem is nagyon fog változni. az meg édesmindegy hogy szavakkal vagy bújással fejezi ki hogy szeret, a lényeg hogy kifejezze.
2011. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, ezen már gondolkoztam, hogy mi értelme, hogy együtt vagyunk, ha nem bízom benne. De szeretem, csak félek, hogy van nálam jobb, aki egyszer szembejön vele.


Első: bevallom, ritkán szoktam meglepni, van, hogy én fizetem az ebédet, vagy amit a boltban veszünk, bár én is vittem neki múlt hétvégén csokit a melóhelyére :)

2011. máj. 18. 15:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem irigysegbol/rosszindulatbol irom, de tul sokat varsz tole. A feltekenykedesed pedig nagyon konnyen tonkre tudja tenni ezt a kapcsolatot es valoszinu, hogy az az 1 evvel elotti botlasa is a tul magas igenyeidhez es feltekenykedesed miatt volt. A szerencsetlennek meg mit kellene csinalnia? Hogy lehet valakinek allandoan ajandekotlettel eloallni? En mar evek ota hazas vagyok, de ilyen elvarasokat el nem tudnek kepzelni. Hogy tudjon mindig valami ujat kitalalni? Es te ilyet szakito oknak tartasz es figyelmetlensegnek veszel? Hany eves vagy? Ha nem tudsz megbizni benne, akkor nincs ertelme a kapcsolatnak. Nezz a jovotok fele. 10-20 ev mulva mi lesz, ha mar most igy allsz ehhez?
2011. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk csak kezdetekkor jelentett valamit a csoki , fagyi stb.

Mi 6 éve vagyunk együtt, ez a szint kb az elején volt. Sokkal többet jelent egy ágyba hozott reggeli, vagy mikor nincs időm kitakarítani akkor mindent elintéz,

2011. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem, nem normális dolog, és te sem vagy az...
2011. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

vagy mikor fáj a fejem és leráz mindenkit, masszírozza a fejem, ezek sokkal többet jelentenek nekünk.

Egy jól elkészített vacsi, nem pedig az hogy ki fizetett.

2011. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Azt írtad bújik hozzád, puszilgat! akkor mi a fenének ajándék???? örülj neki, hogy így fejezi ki a szeretetét. sok nő ennyit sem kap. az viszont hogy meg akart csalni, az gáz. elhiszem hogy nem bízol benne és szerintem sosem fogsz. próbálj lehiggadni, elfogadni őt úgy ahogy van és akkor nem fog mást keresni.
2011. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat nem az ajándékoktól kellene, hogy függjön véleményem szerint...
2011. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért van a félelmed, mert már egyszer szétmentetek, ez normális. De 5 év után nem várhatod, hogy folyton meglepjen. Szerintem ő úgy érzi, már stabil a kapcsolat és nincs erre szükség. Gyűrd le a félelmed és légy büszke, öntudatos, így sokkal inkább magad mellett tudhatod. A férfiaknak is szükségük van néha meglepetésre és arra, hogy mellettük a nő olyan legyen, aki tudja mit akar és biztos a dolgában. Részemről a tettek többet jelentenek mint a szavak.
2011. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!