Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltsem az időm meló...

Mivel töltsem az időm meló közben ha nincs dolgom?

Figyelt kérdés

Olyan a munkám,hogy 8 órából sokszor 6 órát nem tudok mit csinálni.Gép előtt ülök egész nap.

Ide járok fel sokat,meg olvasgatok mindenfélét,de egyre unalmasabb.

A teaspecialitásaim már tökéletesek,az internetet már kiolvastam,több könyvet is elolvastam (pdf formátum,látványosan azért nem lehet,még akkor sem ha a munkám tökéletesen kész),kigyűjtögettem hogy a következő 50 évben melyik recepteket kellene megcsinálni.

Az angol tudásom lehetne feljebb vinni,de arra még nem tutam rávenni magam.

A "kérj több munkát" nem jó,mert nem lehet.

Ötlet?


2011. máj. 10. 09:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Tölts le valami olyan játékot, amit órákig tudsz csinálni, nem unod meg. Nekem ilyen az Age of empires. :)

Azzal el lehet lenni 1-2-3 órát, nehézségtől függően.

2011. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Én angolozni szoktam, Anki-n szavakat tanulok ill Sharedtalkon beszélgetek nyelvtanulókkal szintén angolul :)
2011. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Töltöttem le egy játékot a gépre, azzal egész jól elvagyok.
2011. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
10%
Hol van ez a szuper munkahely, ahol ennyire unatkozhat egy "dolgozó", természetesen havi bérért.
2011. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

le van tiltva minden telepités,nem tudok játékot feltenni:(

a netesekkel szoktam,de azok elég gagyik


mi az az arki?

2011. máj. 10. 09:59
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Egy cipőben járunk kedves kérdező...ugyanez a helyzet.Már ezt az oldalt is unom,és én sem tudok több munkát kérni,nem tudok kihez szólni,egyedül dolgozom...Unalmamban takarítgatni szoktam,port törölgetni meg ilyenek,de azt sem lehet egész délelőtt...:D
2011. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nem publikus hol van ez a munkahely...örülök én is mint majom a farkának...


inkább unatkozok mint haljak bele a stresszbe...

2011. máj. 10. 10:00
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
hát igen,de az unalomban is el lehet fáradni...én sem írnám le hol dolgozom,még a végén olyan is meglátja akinek nem kéne :D
2011. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

Megértelek kedves kérdező!


Én is jobban szeretem az ilyen laza napokat. Amikor több munkám van, akkor 12 órákat is itt vagyok a munkahelyen. :S

Akkor inkább kevesebb fizu, kevesebb stressz.

2011. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben vállalték távmunkában szám.gépes tevékenységeket (pl. weboldal szerkesztése, gépelés-szövegszerkesztés, stb.), ha értesz hozzá. Amihez ugye a gép adott ott a melóhelyen, tehát tudsz dolgozni. Ezzel plusz pénzt is kereshetsz, és nem is unatkozol.
2011. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!