Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Minden nap...

Mi van velem? Minden nap szomorú vagyok és sírok.

Figyelt kérdés

Régen nem voltam ilyen, most mindent pesszimistán látok.

Ellett adva a házunk, lehet ki kell majd költöznünk, anyukámmal élek, nem nagyon érdekli a munka, az aranyakat adjuk be a zaciba, nagyszülők segítenek megélni. És ez biztos hogy közre játszik abban hogy ilyen szomorú vagyok, de ez már akkor is túlzás.

Minden nap sírok, ideges vagyok, szomorú, rondának látom magam(előtte se voltam beképzelt, de volt egy egészséges önértékelésem). Ha megyek az utcán félek hogy valaki néz hogy milyen ronda vagyok. Lenézem magam. Azt hittem ez elmúlik de nem.

Csak akkor vagyok boldog ha a párommal lehetek, de mikor nem vagyok vele csak msnen beszélünk, akkor veszekszek, pedig nem akarok tényleg nem, de még is többnyire ez lesz belőle. Mert belekötök mindenbe. Nem voltam ilyen. Valami megváltozott. Mit tegyek?????


2011. ápr. 12. 00:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Próbáld ezeket a problémákat kezelni.

Egyik, az hogy most nem igazán álltok jól anyagilag, ahogy észrevettem.

Ezért próbálj meg pénzt keresni, hidd el, h mindjárt jobb lesz a lelkednek.

A másikat , szal hogy csúnyának látod meg a barátodnak említsd meg, h kis bizalmat öntsön beléd.

De ne add fel, az a baj, h most összecsaptak a fejed fölött a hullámok, ezért egyre nehezebben viseled a megpróbáltatásokat.

Ha az egyiket kiikszeled, utána a másik már nem fog annyira stresszelni!

2011. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Foglald le magad hogy ne legyen időd ennyit rágódni!Itt a tavasz sportolj sokat és táplálkozz egészségesen szedj vitaminokat ha hiányzik a szervezetedből pl.a B-vitamin akkor ok nélkül ideges lehetsz ha pl.fogamzásgátlót szedsz akkor sajnos minden vitamint pótolnod kell mert a bogyó kivonja a szervezetedből.Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz hogy megint optimistán lásd az életet!Ne hagyd el magad!Nézd meg a Titok c.filmet ha még nem láttad az helyre fog tenni az tuti:)
2011. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, jó ötlet a titok, láttam már, eszembe se jutott hogy meg kéne újra nézni, biztos jót fog tenni.

Dolgozni még annyira nem tudok(állandóan) mert tanulok, 18vagyok.

De tényleg annyira el vagyok keseredve, barátnőim nincsennek, ami az én hibám, mert bezárkózok.

Nem rég tudtam meg, hogy van a hpv vírusom, emiatt is idegeskedek.

Tegnap párom anyukája elég ideges volt(nem miattam) de engem küldött el, többször mondta hogy menjek el, úgy hogy oda se fogok többet menni, ennek is nagyon örülök, félek hogy még őt is elveszítem.

Most hogy ennyire magam alatt vagyok előjön az összes múltbéli fájdalmam, az hogy 2éve megerőszakoltak, vagy hogy anyukámmal nem olyan a kapcsolatunk 4éve mint volt, mert van neki egy barátja, és megváltozott tőle.

Kezdek attól félni hogy depressziós vagyok vagy valami idegrendszeri gond. Eddig bírtam ezeket a dolgokat, de most egy jó hónapja vagy még több már mindennaposak ezek, már nincs olyan nap amikor azt mondhatom hogy na ma boldog vagyok. Nem örülök semminek.

Lehet az is elég lenne ha lennének barátaim és kikapcsolódhatnék, de ha a párommal nem találkozok akkor nincs más(persze az ő barátai..de az nem olyan mintha nekem lennének). A lényeg hogy nem magamtól vagyok boldog hanem más által.

És vonzom sorozatba a rosszat.

2előfizus telefonom van, az egyiket tegnap anyu mondta hogy elveszi ő kifizeti a tartozást, és utána az övé lesz, a másikra ma jött sms hogy holnap kikapcsolják.

2011. ápr. 12. 01:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Keres vamilyen önsegitő csoportott lehet a fel nem dolgozott erőszak hatása ez az állapot. Sportolj így új embereket is megismerhetnél, szedj vitaminokat, igyál citromfű teát próbáld ki ezzeknek az egyszerű dolgoknak jó hatása van.


[link]

2011. ápr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fú ezeket először nem írtad le..Ez kicsit sok de ne keseredj el próbálj pozitív lenni és akkor jó dolgok történnek veled ha ugy érzed csak a rosszat vonzod az azért is lehet mert negatív vagy és nem látod semmiben a jót!Bízz a jóban képzeld el magad boldogan a pároddal, képzelj szép dolgokat magad köré és hidd el hogy minden rendbe jön!Amugy olyan sok mindent leírtál hát szerintem egy pszichologus kéne neked most mivel nem tudod kinek elmondani ezt a sok dolgot a barátodra meg nem zúdíthatod rá vagy gondolom nem is akarod!Barátok nélkül nagyon nehéz lehet most neked.De próbálj meg optimista lenni annak ellenére hogy ilyen fiatalon ennyi minden történt veled!
2011. ápr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a linket.

Lehet, hogy tényleg annak a hatása, pedig próbálom elnyomni magamba, még igazán nem beszéltem róla, képtelen vagyok, pedig lehet az kéne. És ha csak 1 gondom lenne..de így hogy most ilyen sok lett hirtelen, és nagyjából egyik ellen se tudok tenni, így nagyon rossz. És rettentően félek, hogy őt is elveszítem magam mellől. Nagyon szeretem, és tudom magamról hogy nem ilyen vagyok. Persze a 2évvel ezelőtti én meg főleg más volt. Optimista voltam, örültem mindennek, ha valami rossz volt akkor se lett tőle rossza a napom, láttam a jó oldalát. Most meg szinte csak a rosszat látom, elvagyok fáradva, már annak se örülök aminek eddig örültem. Néha elfelejtek enni is.

2011. ápr. 12. 01:24
 7/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá hogy szakember kéne, most fordult meg a fejembe, mert eddig azt hittem hogy csak ilyen napom van..de ezek már nem napok, nem hetek, ez már állapot.

Tudja ezeket a barátom, de nem beszélünk úgy a dolgokról, ahogy nekem az jó lenne. Szükségem lenne órákig beszélni, mert már régóta magamba fojtom az érzelmeimet, és csak a tényeket mondom, de az hogy mit érzek, vagy hogy ezek milyen hatással vannak azokat nem.



Nagyon szépen köszönöm Nektek hogy írtok, és hogy ilyen segítőkészek vagytok.

2011. ápr. 12. 01:30
 8/14 anonim ***** válasza:
01.13-al teljesen egyetértek,még annyit tennék hozzá hogy: segíts magadon isten is megsegít,nem lehet könnyü az életed,de tudom mit érzel,mert az enyém is ilyen volt lánykoromban,azzal a különbséggel hogy rengeteg barátom volt és ott buliztam ahol tudtam! Szerintem neked is azt kéne. :-)
2011. ápr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van, mert ha barátommal nem találkozok, akkor monoton az életem, nem járok sehova, ha beszélek is valakivel akkor csak msnen. Pedig kéne a mozgás, nincs ez így jól, de legalább már kezdem észrevenni, csak még a nehezét nem oldottam meg, azt hogy változzak is..
2011. ápr. 12. 01:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindig depis leszek ha nincs pénzem, aztán ha kapok, akkor meg boldog leszek egyből. Hülye dolog, de a pénz irányít. Persze sokszor egy kis mászkálás is feldobja az embert, biciklizés például, vagy átmenni barátokhoz, dumcsizni olyanokkal akivel már rég beszéltél, ezek mind fel tudják dobni a napokat szerintem.
2011. ápr. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!