Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhatott benne törést, hogy...

Okozhatott benne törést, hogy eltűnt a volt barátnője? Lehet, hogy amiatt olyan zárkózott, és ellenséges?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm. 1,5 év után szakítottak a barátnőjével úgy 2 hónapja. A lány úgy 12 napra eltűnt a közelmúltban, az anyja is írt a lánynak, hívták is, nem tudta senki, hogy hol van. Azóta a nap óta, hogy a lány eltűnt, a fiú nagyon furcsán kezdett viselkedni. Bunkó mindenkivel, nem nagyon akar beszélgetni, de sokszor felhoz ilyesmi idézeteket, amik szerintem a lányhoz köthetők: "Mással élvezed életed perceit, én meg lógok a semmiben, egyszer ott, egyszer itt, ha jót ígér a holnap, ne dőlj be, el ne hidd!" A lány azóta előkerült, de a fiúval nem beszélnek. Lehetséges, hogy a lány eltűnése valamiféle törést okozott a fiúban? Még mindketten szeretik egymást, közös ismerősük vagyok. Mit tehetnék? Hogyan segíthetnék nekik? A lány 17, a fiú 16 éves.
2011. febr. 13. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiú szakított a lánnyal,vagy fordítva?
2011. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A fiú szakított a lánnyal. A lány teljesen ki van borulva még most is, amúgy 3 hete véletlenül összefutottak. Akkor a fiú megcsókolta, ölelgette, meg szerelmet vallott neki, stb

Azóta nem is nagyon beszéltek...A lány lelépett, 12 napig a saját anyja nem tudott róla szinte semmit, csak hogy jól van, majd megy haza. Azóta haza is ment, a fiú meg a fent leírt módon viselkedik mindenkivel.

2011. febr. 13. 00:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy törést okozott,hiszen aki szakít,azt is megviseli a dolog,mert nagyon szar érzés.Főleg ha a csaj eltűnik utána,bármire gondolhat az ember.Talán ettől a srác rájött hogy még mindig szereti a csajt.A fiúval kellene beszélned,hogyha még mindig szereti a csajt,akkor ne hagyja veszni ezt a dolgot.
2011. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretik egymást, mindketten mondták nekem. De egyikük se tesz semmit a kapcsolatuk érdekében, pedig szerintem sem kellene csak úgy veszni hagyni azt a másfél évet. A lány megint el akar tűnni, igaz, most nem 12 napra, hanem 3-4 napra, és közbe akar iktatni egy "véletlen" találkozást a fiúval.
2011. febr. 13. 00:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont hagyd őket,ha egymásra kell hogy találjanak,akkor úgy is együtt lesznek megint.Viszont ugyanaz a taktika szerintem még egyszer nem fog bejönni,mármint az eltűnéses:)A véletlen tali viszont jó.Bár szerintem feleslegesek ezek a körök:mondják meg egymásnak mit éreznek,és kész:)
2011. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ember nem tűnik úgy el ok nélkül. Valamit biztosan nem tudsz, mi vezetett idáig. Azért egy 17 éves lány sokkal érettebb, mint egy 16 éves fiú.Még az is lehet, hogy új kapcsolatban volt valahol a lány.

Hagyd őket! Nekik kell visszatalálniuk egymáshoz - ha akarnak.

2011. febr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem mindkettőnek egy orvos kell, nem nagy szerelem. Unatkoznak, drámáznak, felelőtlenek és átgondoltak. :D Eltűnősdi? Szakítás után ölelgetni, csókolgatni?! Megint el akar tűnni?! Édes istenem, előbb nőjenek fel, aztán fogjanak bele ilyen felnőtt dolgokba, mint egy kapcsolat. -.-"

Szerintem nincs itt semmiféle törés, csak olyan menő megjátszani az ilyet éppen. Gyerekek. xD

2011. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagy öket az ő dolguk azt meg hogy mért van a fiú besértödve miután szakitott hát.... ne sajnáld a fiút ő akkarta viselje a következményeket.
2011. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!