Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás, hogy aggódom? Az...

Túlzás, hogy aggódom? Az öcsém biztos egzisztenciával rendelkezik. Most megismert egy lányt, aki 31 éves és már túl van 4 házasságon.

Figyelt kérdés
A lány szappanopera-beli életet él, bulizik, plasztikáztat, senki nem tudja honnan van pénze. Teljesen bele van bolondulva, mondjuk csinos is a lány, de én azért féltem. Szóvá tegyem?
2009. febr. 7. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Joggal felted a testveredet. De miert nem tudja senki, hogy honnan van penze a csajnak? Hat te is tudod szerintem, mert en tudom. Ilyen pasikkal ismerkedik meg mint a te testvered is, biztos egzisztencia! Ez a lenyeg neki! A penz!

A csaj egy rafinalt lany, aki leveszi, beeteti a ffi-akat, lehuzza oket penzzel. Hat innen van neki penze. A ffi-aktol.

Most az ocseden a sor, most vele viteti magat nyaralni, vetet goncoket, mutetti meg a testet!

Beszelj a tesoddal!

2009. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Húh hát ez elég gáz. természetesen jogosan aggódsz. próbáld meg valahogy felnyitni a tesód szemét, mielőtt anyagilag teljesen lenullázza a nő. viszont sajnos nem lesz könnyű dolgod, hiszen amint írod nagyon odavan érte.

az a baj, hogy kemény menet lesz, mert a csaj rafkós egy céda lehet, és simán teletömheti a tesód fejét, mielőtt ti megpróbálnátok a lelkére bezsélni.

2009. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! egyik részről teljesen igazat adok az előttem szólóknak, mert mégis csak a testvéred, nem hagyhatod, hogy kihasználja az a nő. Viszont ha a testvéred nem így fogja fel, hanem megsértődik, te leszel a hibás, és haragudni fog rád. Szóval csak óvatosan. De ha tesód tudja, hogy már 4 házasságon túl van, ami ugye nem kis teljesítmény.. Miért nem érdeklődi meg, hogy miért is ment tönkre 4 házassága? Biztos nem azért, mert mind a 4 férfi félrelépett...ha meg olyan jó nő, akkor végképp. Esetleg a volt férjeket felkeresni, az sem volna egy rossz ötlet... Én legalábbis ezt tenném.
2009. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Hmmmm... Hát szerintem világosítsd fel a testvéredet, hogy ennek a lánynak durva dolgok vannak a múltjában, és lehet hogy prostitúcióval foglalkozik.

Nem egy konnyu dolog lesz megbeszélni a testvéreddel, de jobb, mintha a lány belerángatná rossz dolgokba.

2009. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ritka jó csaj lehet.Tesód ,,nagykanállal élvezi az életet".Nyugi tudja mit csinál,nagyok az igényei neki is,ez a csaj tökéletes,jól néz ki,csinos,fullos top10,biztos jól tud dugni.

Szerintem ne szólj a tesódnak,mert kajak az fog lejönni,hogy irigykedsz rá a csaj miatt.

Higgyél nekem

2012. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!