Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most (anyum)?

Mi tévő legyek most (anyum)?

Figyelt kérdés
Tegnap családi vita volt ,és a növérem elment itthonról anyukám meg utána ment:S. csak 1 a gond tegnap 5 órakkor volt nővérem este hazajött de anyum nem.. láttam is későbiekben h a gyógyszeres dobozai üresek voltak... és tesómnak írt egy smst h: "én is elmentem otthonról..." (többször is próbált öngyilkos lenni ,de eddignem vetettem fel senkinek) .
2010. nov. 2. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
73%
jelentsétek a rendőrségen bár 24óráig nem tudnak semmit tenni fogjatok ti össze és keressétek meg
2010. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is kezdjétek el keresni!Próbáltátok hívni,esetleg sms-t írni neki?Remélem nem lesz semmi baj és megtaláljátok épségben!
2010. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 A kérdező kommentje:
1 gond van:S Erdő fele ment ami nagyon nagy terület.. és azthiszem vonat is jár arra :S
2010. nov. 2. 13:16
 4/111 A kérdező kommentje:
Hívtuk rengetegszer kicsöng de semmi..
2010. nov. 2. 13:17
 5/111 anonim ***** válasza:
96%
És nem mertek elindulni a keresésére?Ezt most nem bántásból kérdeztem,lehet én sem mernék!Nem tudtok szólni valaki ismerősnek vagy valami,h. segítsen?
2010. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
100%
Több embert kérjetek meg, hogy segítsenek keresni, így van esély, hogy megtaláljátok.
2010. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
100%

minél előbb jelentsétek be a rendőrségen az eltűnését. igaz hogy ki kell várni a 24 órát, de minél előbb bejelentitek, annál hamarabb letelik.

közben fésüljétek át a lehetséges helyeket, ahova mehetett.

ha erdő felé ment, akkor menjetek ti is arra, és próbáljatok az ő agyával gondolkozni. ha a helyében lennétek, hova mentetek volna

2010. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
91%

micsoda kérdés ez KERESSÉTEK AZONNAL ÉS HÍVJÁTOK A RENDŐRSÉGET, ŐT MEG HÍVJÁTOK VAGY SMS..

ha velem lenne ez, egyből indultam volna utána keresni!!!!!

2010. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon kellett volna ezt az elmenős sztorit eljátszani, ha tudjátok, hogy anyukátok hajlamos arre, hogy ő is elmegy és még megfejeli egy eltűnős sztorival+esetleg egy öngyilkossági kísérlettel. Szóval most álljatok neki és fésüljétek át a területet saját magatok egyelőre, egyikőtök erre megy, a másik arra és mobilon tartsátok a kapcsolatot. Én biztos nem tudnék otthon, a gép előtt pötyögni, ha anyám nem lenne meg.
2010. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
92%
A telefon lokalizálható, ha kicsöng, ha felhívnátok a rendőrséget, lehet ennyiben tudnának segíteni, hogy a szolgáltatót megkérik, legalább lokalizálja. Lassan letelik a 24 óra is. Sok sikert, kitartás!
2010. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!