Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy az ember csak...

Az igaz hogy az ember csak azzal képes veszekedni aki fontos neki?

Figyelt kérdés

az esetek tobbsegeben mondom, nem az ilyen munkahelyi, vagy utcai osszekapasokra

hanem amikor egy vele


ápr. 19. 07:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem
ápr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom jónak ezeket a vagy igen vagy nem típusú kérdéseket. Többször veszekedtem már a szomszédommal vagy a munkatársammal és egyáltalán nem fontosak nekem ők.
ápr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert akit szeretsz azzal nem veszekedsz, mert neked fájna. Ezt amit kérdező te hiszel, azt a bántalmazók szokták mondani az áldozataiknak, hogy azok azt higgyék hogy azért veszekszik a másik mert "szeretik".
ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedni bárkivel lehet.
ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy
ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
🤦‍♀️🤦‍♀️
ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Azért akit full 💩sz le és abszolút nem érdekel, azzal úgy vagy okos enged szamár szenved, pl.facebooks kommentszekcióban sem áll le vitstkozni értelmes ember a trollokkal.


Egy kapcsolatban pl.én tényleg azzal veszekszem akit még szeretek, akiből már kiszerettem felőlem meg is pukkadhat, szavam nem adom hozzá.


Idegenekkel is, pl.egy munkahelyen azzal állok le vitatkozni akinek valamennyi szava azért van. De pl.egy incellel nem állok le vitatkozni, hiába szerite csak a konyhában a helyem.


Valamennyi igazság van benne de nem teljesen igaz, ez a helyes válasz.

ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Én például csak a szeretteimre tudok mérges lenni, mert a többi ember nem érdekel, és ezért nem tudnak igazi haragot kiváltani belőlem.
ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7, #8, enis pont igy gondoltam
ápr. 19. 10:33
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez a duma része. Azzal cirkuszolsz akinél nem tartasz a következményektől. Ahol meg mered engedni magadnak. És nem azért mert te szereted, hanem mert tudod, hogy ő szeret. Ezért nem veszed észre, hogy a másik lassan kiszeret belőled. És mikor nála elfogy a türelem, vele együtt a szeretet, már hiába állsz neki kaparni. Senki nem marad örökké kapcarongy. A főnöködre még sosem voltál ideges? Egy másik sofőrre sem? Melyikkel mertél nekiállni arcoskodni? Tudom, bármelyikkel. Aha.
ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!