Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lánya nagyon...

A barátnőm lánya nagyon utálatos velem.Hogyan ehet kezelni az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy tizenhat éves lánya,aki nagyon elkényeztetett,arrogáns és nárcisztikus módon viselkedik.Öt éve vagyunk együtt,tavalytól össze is költöztünk, azt hittem javulni fog a helyzet de nem. Februártól már nem is beszélek vele,max. köszönök neki.Az anyjával is nagyon bután beszél,van egy idősebb bátyja,ha eljön látogatóba ,neki sem akar köszönni.

ápr. 15. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Az apja nem jelenléte, nem nevelése is kellett ahhoz, hogy a gyerek ilyenné váljon. A gyerekek és a kamaszok millió km-ről megérzik a hazugságot és a hamisságot. Ők már csak ilyenek.
ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Terápiába kellene mennetek. Anyuka nem tudja kezelni, neked nincs rá jogosultságod. Legalábbis a lánynak és az anyjának kellene. Tele vannak traumákkal, azért nem tudnak kommunikálni.
ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
10%
meg érdemled ♡︎ tovàbbi sok síkereket.
ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Kamasz, majd kinövi talán.
ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Eloljaroban: lehet lepontozni, szokas szerint! ;-)

A gyerekek nem szeretik, sot, utaljak a mozaikcsaladot. Ok az eredeti csaladjukat akarjak (visszakapni). Nem idegenekkel akarnak egyutt elni, akik rosszabb esetben meg a nevelesukbe is beleszolnak. Arra ott van az igazi anyja es apja, akik kompetensek a temaban. A feszkok mindig ezen alapulnak. Utana jon az, hogy a gyerek mellozve is lehet, ha csatlakoznak meg idegen "testverek" is.

En soha nem allnek ossze olyannal, akinek mar van gyereke. Legalabbis ugy biztosan nem, hogy meg ossze is koltozzek. Pokol! Senkinek nem jo.

Es ha mar a gyerek nagy, kulon lakik, ugy is ala tudja asni a kapcsolatot.

Intelligencia kerdese az egesz. ;-)

ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Én pl gyűlöltem a gondolatát is, hogy el kell költözzek össze egy számomra tök idegenhez, mert apámnak nagyon fontos a szex.


És igen, el kellett költöznöm, az életemet úgy ahogy van felrúgták, az új nője persze nevelni akart, mert "még gyerek vagyok" - igen, de nem a tiéd ÉN nem is akartam idejönni, kezdjük ott -, összekaptunk mindenen.


Apám persze költözés utántól nagy ívben szrt rám, mert ott a nő meg annak a kisgyereke, ők fontosak és sorolhatnám.


Nem a nőt utáltam - eleinte, aztán tett érte -, hanem az egész kics.szett helyzetet, hogy 16 évesen szétbszták az addigi életemet.

ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

De ugye gyereknek kss a neve, szóval tök mindegy volt, én mit akarok, kötelességem alkalmazkodni egy ismeretlen nőhöz, a gyerekéhez az új helyzethez, mert APÁM össze akart költözni vele.


A gyerek meg úgyis hülye. Beleszólása nincs, hogy akar-e menni, de amikor kinyilvánítja, hogy elege van, akkor ő a hlye szmét, aki képtelen alkalmazkodni legalább 2 másik emberhez.

ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Hogyne majd a gyerek jóváhagyása kell ahhoz kivel jöhet össze a fater...
ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Fogadj örökbe egy 16 éves roma lányt. Vidd haza és a mostohalányod szobájába költöztesd be őt is mellé. Szerintem két napon belül a mostohalánykád térdenállva könyörögne nektek hogy visszakapja a szobáját. :)
ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

8-as, nem mondtam ilyet, de az hogy a gyereket kivágják az addigi életéből, élj együtt egy IDEGENNEL - aki mellesleg gyűlöl, mert létezel -, na ez az ami szmétség.


A gyerek vágjon ehhez jó képet, persze, mert különben hisztis pitsa, aztán amikor eköltözve a "családjára" sem nyitja az ajtót - akik amúgy szrtak a fejére onnantól kezdve, mert az új kisbaba sokkal fontosabb -, akkor ő a hálátlan.

ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!