Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig hazudik a férjem?...

Még mindig hazudik a férjem? Már nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
A lényeg,röviden: A férjem összejött a munkatársnőjével,rengeteg sms,telefonbeszélgetés órákig,minden nap.Lebukott,így bevallotta a dolgot (csókolóztak párszor).Megbocsájtottam neki pedig teljesen idiótának nézett a hazugságaival.Megmondta a nőnek,hogy be kell fejezniük a románcot,a nő el is fogadta,nálunk pedig elég jól teltek a napok,boldogok voltunk de most,pár napja megint észrevettem,hogy beszéltek telefonon,nem is keveset!(amit a telefonjából természetesen kitörölt)Szerintetek csak hazudott,hogy már nem érdekli őt a csaj? Így akarna engem megnyugtatni és ő meg folytatja tovább?Vagy lehetett ez egy utolsó "búcsú beszéd"? :)
2010. szept. 27. 09:16
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

jaj hát persze, hogy hazudik!!

aki egyszer megtette sajnos máskor is megteszi, nincs ebben semmi különös...

azt mondom, szabadulj meg tőle minél hamarabb..vagy hagyod, hogy újra megalázzon és hülyének nézzen?hát milyen férfi az ilyen????:-(((

2010. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszönöm a válaszokat mindenkinek.Leírom a fejleményt,hátha valaki nyomon követi a problémámat.

Rákérdeztem a törölt híváslistára és azt mondta,hogy munka miatt beszéltek csak,semmi nincs már közöttük.Azért törölte ki mert nem akart nekem megint idegeskedésre okot adni,tudja,hogy egyből a legrosszabbra gondolok.Megesküdött,hogy tényleg semmi nincs közöttük,már nem érdekli őt egyáltalán.Nagyon őszíntének tűnt de hát eddig is ezt gondoltam róla!Bolond vagyok,hogy még hiszek neki?!Nem tudom elképzelni,hogy még most is ugyanúgy hazudozna nekem!Úgy érzem,hogy most tényleg igazat mondott de azért figyelek,várok...

2010. szept. 29. 07:46
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nem a búcsúbeszéd volt, szinte biztos lehetsz benne.
2010. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
81%
Nyomon követjük a feljleményeket:-)azért remélem megoldódik:-)
2010. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én keresztanyámat 20 év házasság és 2 gyerek után hagyta el a férje egy munkahelyi szerető miatt. Ott is ugyanez volt, hogy amikor keresztanyám rájött, volt fogadkozás, hogy nem lesz több ilyen, meg megszakítja a kapcsolatot, de folytatták, csak nagy titokban, és a telefon miatt bukott le végül megint. Akkor már nem volt visszaút és elváltak.

Amiben biztos lehetsz, hogy nem csak 1-2 csók volt, és sajnos nem tudom, hogy a bizalmad végleg elveszett-e vagy tudnál még hinni neki, de ha innentől állandóan a telefonjait figyeled, meg a viselkedését, akkor az nem valami építő kapcsolat szerintem.

2010. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

egy pasi akkor változik, amikor fél a tettei következményeitől, a büntetéstől.

ha látod a párodban, hogy alázatos, retteg attól, hogy kidobod, akkor gondolja igazán komolyan, amiket mond.

2010. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

bolond vagy, igen.

az én férjem is azt mondta, vége a kolléganőjével, aztán mégis újrakezdték, és megint hónapokig hazudott. pedig mindig őszintének tűnt és egy idő után már bíztam is benne.

2010. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
82%
Feltetted a kérdést 5x, kiemelted 5x, mit vársz még?
2010. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Majd mikor megtalálsz nála egy ajándékot aztán nem te kapod meg akkor majd lefog esni tantusz valószinű.
2010. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Én saját káromon tanultam meg, hogy beszélni nagyon könnyű, szinte bármit ki lehet magyarázni, aztán utólag nem is érted, hogy lehettél olyan naív.
2010. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!