Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják az egyedülálló...

Miért mondják az egyedülálló nőkre hogy besavanyodnak? A kapcsolatban lévőkre miért nem?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem. Én is 30 felé közeledek, és nem vagyok savanyú. És sok nő boldogabb egyedül, mint párkapcsolatban. És én jobban tartok egy párkapcsolattól (amilyenek a mai kapcsolatok) mintha egyedül maradnék.

A nők 50%-a válik.

A nők 60-70%-a boldogtalan a kapcsolatában, csak egyéb okok miatt nem tud abból kilépni.

5 nőből hármat vernek Magyarországon.

Boldogtalanok...és még sem mondja rájuk senki hogy besavanyodottak!

Ellenben az egyedülálló nők nagy része boldog, van szabadideje, szabadsága, kiegyensúlyozott (pl. egyedülélők, vagy szüleikkel élők, vagy gyerekeiket egyedül nevelő nők).

Sokkal több boldogabb van... Ti ezt hogy gondoljátok?


2010. szept. 16. 20:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%
Nem 30 évesen fogsz besavanyodni. Majd 40 felett, mikor már mindenkinek család, gyerek, házasság neked meg szó szerint senkid nem lesz. Jó az egyedüllét, támogatom is sőt még egészségesnek is mondható 30 év alatt. Viszont azért 40 év felett kicsit durva hogy valakinek senkije nincs és úgy, hogy előtte sem volt komolyabb kapcsolata meg nem elvált. Meg a másik hogy rendben van, elvagy elszórakozol, és az olyan marhajó hogy havonta egyszer 1 pasival lefekszel? Lehet erre azt mondod hogy neked is jó, de én hosszútávon gondolkodnék a helyedbe...
2010. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%

Semmi sem fekete vagy fehér.

Tapasztalni kell és kész. Nekem volt már rossz-jó kapcsolatom is, soha nem vertek, nem váltam, blabla.

Éltem pár évig egyedül is, most van párom, nagyon kedves, úriember, nagyon jókat lehet vele beszélgetni, stb.

Szerintem sok nő teljesen feloldódik egy kapcsolatban, elveszti egyéniségét-ha rosszul választ.

Mindenestre én megértem azt, aki szeret független maradni.

2010. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Ez marhaság, mármint amit felsoroltál. Ezek miatt nem keresel kapcsolatot??? Ettől ne félj. Értelmes nő vagy, ki fogod szúrni, hogy ki az, akitől tartanod kellene. Egyébként aki boldog párkapcsolatban él, az nem savanyodik be, aki pedig nem boldog a kapcsolatában az sem besavanyodik, egyszerűen boldogtalan.
2010. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
72%

23 éves vagyok, két éve egyedülálló, és élvezem :D Rám aztán biztos nem mondaná senki, hogy besavanyodott vagyok, az az általános vélemény, hogy jókat lehet velem dumálni, nagyokat nevetni, bármi poénban benne vagyok, stb. Hát szerintem egy savanyú nő nem ilyen.

Szimplán csak nincs partnerem. Valószínűleg túl válogatós vagyok, vagy nem tudom, csak egyszerűen nem hoz össze a sors nekem való fiatalemberekkel, tegyük hozzá, hogy valahogy alig találkozom férfiakkal. Nem tudom miért, bárhova megyek, mindenhol csak lányok vannak. Vagy olyan pasik, akiknek már van barátnőjük. De engem nem zavar a dolog, egyedül élek, csak magamhoz kell igazodnom, senki nem kér számon rajtam semmit, és ez így nekem most nagyon is megfelel.

2010. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindenki eljen ugy, ahogy o jol erzi magat. Te ha egyedul szeretsz lenni, legyel egyedul, de ettol meg nem kell leszolni, aki nem ezt koveti. Tipikus negativ hozzaallas a valasi statisztikaval jonni. Ezzel az erovel ne uljunk autoba, repulore, mert nagyobb az eselye, hogy meghalunk, mintha otthon ulnenk. Ha a statisztikara adnank, semmit nem ernenk el az eletben semmilyen teruleten.


Szerintem a boldogsag nem azon mulik, hogy valaki egyedulallo vagy csalados, hanem, hogy elegedett-e az eletevel es azt az eletet eli-e, amit o szeretne, ami az alma, celja volt. En szemely szerint nem szeretnek egyedul elni, en csaladosan erzem jol magam, de abszolut nem gondolom, hogy besavanyodott, aki egyedulallo. Lehet, hogy csak bekepzeled magadnak ezt...vagy valaki mondott ilyet neked? Ha igen, az nem biztos, hogy azert volt, mert egyedulallo vagy. Termeszetesen aki egyedulallo es nincs gyereke, annak tobb a szabadideje, de ennek mi koze a boldogsaghoz? Van, aki elvezi, hogy maga rendelkezik az idejevel, van, aki meg szeretne a csaladjaval lenni es ugy boldog...szoval nem hiszem, hogy egyedulallo=boldog, hazas=boldogtalan vagy, hogy egyedulallo=besavanyodott, hazas=egyetlen forrasa a boldogsagnak, hanem inkabb az igaz, hogy elegedett, sikeres ember=boldog, elegedetlen, aki nem talalta meg a szamitasat=boldogtalan.

2010. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
42%
Peeersze, azért nincs férjed, mert nem akarsz... hihető :D
2010. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a besavanyodás akkor kezdődik, amikor meghalnak a szülők, és először maradsz egyedül karácsonykor. Amíg ők élnek, addig legtöbbször kényelmesebb is nem felnőni, mint saját családot alapítani.
2010. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
31%
21.35 most miért? Engem eddig hárman kértek meg például és mindnél pánikba estem, hogy még csak az hiányzik és inkább továbbáltam. Ha akartam volna, már ezer éve férjnél lennék. Csak nem akartam.
2010. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
27%
jó-jó, persze.. xD
2010. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
59%
Ha besavanyodsz, azt nem te fogod észrevenni, hanem a környezeted rajtad, ha folyton csak zsörtölődsz, mindenben a rosszat látod. Magányosan nem jó az élet, ami nem azt jelenti, hogy rossz kapcsolatba kell belemenni, hanem, hogy keresni kell és megtalálni az igazit. Egy-két-három stb szeretett emberhez alkalmazkodni és elfogadni az ő alkalmazkodásukat nagyobb boldogság, mint a magányos szabadság. A családban élők életkilátásai is hosszabbak, mint az egyedülállóké. Hidd el: jó dolog az, hogy van kivel megosztani napi élményeidet, problémáidat, van aki csak rád figyel és felelősséggel tartozik érted!
2010. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!