Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne neki mondanom?

Mit kéne neki mondanom?

Figyelt kérdés

Rájöttem h anyám évek óta olvassa a naplómat. Eddig nem voltam benn biztos h ilyet tenne,de irtam kamu dolgot bele h mennyire nem bírom anyámat meg h egy 50 éves hapsival járok össze,stb.. .ilyen hazugságok

Persze bökte a csőrét és letámadott,a vita hevében kiderült h évek óta az én naplómon élvezkedett!! iszonyú dühös vagyok rá!!! Legszívesebben felpofoztam volna,akkora indulat volt!van bennem.

El fogok költözni,holnap amig dolgozik el kotrodom itthonról. Kéne neki vmit mondanom? azt tervezem h irok egy cetlit h élvezkedj a saját magánéleteden


2010. aug. 13. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Mert ha elmúltál 18 és nagykorú vagy és van saját kereseted, vagy legalábbis tudsz egy biztos helyet, ahol eléldegélhetsz, akkor csomagolj és menj, ha úgy látod jónak. Ha viszont még nem vagy 18, akkor ne menj sehova. Ha a gyámügy megneszeli, hogy elszöktl és az anyukád nem gondoskodott rólad megfeelelően (vagyis nem tudott a hollétedről x ideig), akkor akár intézetbe is kerülhetsz. Gondolom ezt nem akarod. Jól gondold át, mielőtt összepakolsz és elviharzol.
2010. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

pár hete betöltöttem a 18at,melohelyem nincs,csak diákmunkázni szoktam,de mivel már vagyok 18 így több a lehetőségem diákmunkában is. Egyelőre az egyik barátnőmhöz költözök,aztán meg keresek vmi mást.

Anyámtól hányingerem van. legszívesebben szemközt köpném. és még ő prédikűál nekem erkölcsösségről! hah! Képmutató

2010. aug. 13. 17:30
 3/23 A kérdező kommentje:
na szóval azt tervezem h amig dolgozik,addig elcuccolok otthonról,és nem hagyok elérhetőséget. Úgy érzem nem érdemli meg h bármit is tudjon rólam. csak egy cetlit,h ezentúl a saját magánéletén élvezkedjen,ne pedig az enyémen
2010. aug. 13. 17:32
 4/23 A kérdező kommentje:

ezen kívül kéne neki vmit mondanom?

Már mondtam neki mikor veszekedtünk h elmegyek,és soha többet nem lát,azt mondta h menjek,mert egy ilyen l.otyó mint én nem a lánya

2010. aug. 13. 17:33
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen szülőket,lehet engem is érdekelne a lányom naplója de ennyire??
2010. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Akkor viszont menj nyugodtan. De attól függetlenül, hogy most haragszl rá, próbálj meg "békében" elválni tőle. Mert ő csak tipikus anyaként viselkedett, vagyis kiváncsi rád és azokra a dolgokra is, amikről nem meséltél neki. Tudom, hogy idegesítő, én is mérges lennék a helyedben, de azért próbáld megérteni őt is. És ha egy cetlit hagysz csak neki, legalább ne azt írd, hogy "elmentem, csá", hanem írd le, hogy szereted, de most kicsit külön kell lenned tőle... vagy valami ilyesmi. :)
2010. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Semmit,igazad van,majd rájön h ő csezste el mikor egyedül marad.Amúgy mindig az prédikál akinek sokkal több takargtni való van csak igy próbál álszenteswkedni,magát kimosdatni tapasztalt.
2010. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
hány éves anyukád?
2010. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

anyám 46 éves

én eddig sem titkolóztam elötte,ha volt vmi amiről ugy gobdoltam tudnia kell,akkor elmeséltem neki.

Csak nem midnent,azt a naplómba irtam le. Akkor kezdtem gyanakodni h olvassa amikor kérdezgette h le feküdtem e a barátommal. MOndtam neki nincs barátom,erre ő meg mondta h aza fiu akivel koncerten is voltál. MOndtam h ő nem a barátom,és gyanakodni kezdtem mert nem említettem neki h pasival megyek koncertre. Biztos olvasta azt is h hagytam h a parkba megujjazon :S Ez oylan intim,ez nem tartozik rá!

2010. aug. 13. 17:40
 10/23 A kérdező kommentje:

amilyen bunkón beszélt velem,nem akarok neki ilyet irni h szeretem :S hatalmasat bukott a szememben.


Arra gondoltam h vmi ilyesmit irok h "köszönd meg magadnak h elmentem,ha lehetett volna magán életem még mindig itt lennék veled"

2010. aug. 13. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!