Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhidegült tőlem a párom, mit...

Elhidegült tőlem a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!van egy párom,akitől épp a babánkat várom,de teljesen elhidegült tőlem..már ne mis szexelünk,meg sem csókol,mindig elmegy reggel,este ér haza,mindig rosszkedvű és kötekedő..arra fogja,hogy nem szexel velem,hogy már 2 éve együtt vagyunk,ilyenkor már a palik nem akarnak szexelni,csak szökőévben,holott fiatal(27éves).régen mindig lebukott,hogy csajozott.szerintetek újra ezt teszi?mi lenne a legjobb megoldás??
2010. aug. 4. 12:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Egy pasinak...aki lebukott már előtted többször, hogy csajozik...bevállaltál egy gyereket? Erre inkább nem mondok semmit.
2010. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
húú de rossz dumája van. egy 27 éves férfi aki nem szexel. na ne nevettess. ezt te sem hiheted el. szerintem szinte biztos hogy csajozik. de egyébként jókor gondolkozol te is ,mikor már jön a baba..te írtad hogy régen mindig lebukott ha csajozott. tehát te szemethunytál felette és nem tudom miért hitted hogy ez megváltozik.
2010. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
82%

Mindenképpen le kell ülnötök ezt megbeszélni.Ne haragudj,hogy ezt mondom,de vannak olyan barom pasik akik megundorodnak a nőtől,ha terhes.Mennyi idős terhes vagy?

Bár az is lehet,hogy megint csajozik:(

2010. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Mi 4 éve vagyunk együtt és ha rajta múlna minden nap szeretkeznénk. Szóval ez csak egy gyenge kifogás, hogy ilyenkor a pasik már nem akarnak... Én a helyedben konkrétan rákérdeznék, hogy mi a helyzet, van e valakije, vagy mi a baja! Lehet az is , hogy valami egészségügyi problémája van, és szégyenli az egyik ismerősöméknél ez volt, vagy lehet, hogy őt zavarja, hogy babátvársz és így szeretkezzen veled. Ezt csak ő tudná neked megmondani. Remélem megoldódik és boldogok lesztek a babával.
2010. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%
Igen,tuti hogy csajozik.te meg elég naiv voltál.Próbálj meg túllépni ezen,ha nem megy,dobd ki,mert a baba születése után csak rosszabb lesz.Ugye nem azért vállaltál gyereket,mert az majd rendbehozza a kapcsolatotokat.Megnyugtatlak,szétverni fogja,nem megerősíteni.
2010. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Mégi mire vállaltad a gyereket? Arra, hog majd egyedül felneveled? Ha a párod /aki nem is a férjed/ korábban megcsalt, mára pedg meg is unt így viselkedik, azt gondolod később jobb lesz? Nem, ez elképzelhetetlen.
2010. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%

Vagy kamukérdés, vagy nagyon ostoba vagy, hogy gyereket szülsz egy olyan embernek, aki fűvel-fával-bokorral megcsal, nem tisztel, mint nőt, és ott aláz meg, ahol csak tud.

Megoldás? Kidobni a pasit, és egyedül nevelni a gyereket, ha már ilyen buta voltál. Persze szenvedhetsz is tovább mellette, és mártírkodhatsz, de ennek szerintem semmi értelme.

2010. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ha valaha szerettetek már valakit,akkor elő kellett forduljon veletek,hogy hülyék voltatok,és sokáig elhittétek,amit mond!A gyereket azért vállaltam be,mert szerettem volna babát,és tudom,egyedül is meg tudnék neki adni mindent,vagy könnyen találnék mást,aki elfogad gyerekestől együtt.Mindenkinek tetszek,csak neki nem,ez elég szomorú.Most 17 hetes vagyok,és úgy érzem,ha vele maradok,a babámnak lesz rossz a sok idegeskedés miatt.Hülye lennék,ha elhagynám?
2010. aug. 4. 12:48
 9/32 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy zavarja a terhességed, nem tűnik nagyétvágyú pasinak, és ráadásul most babát vársz. Vannak ilyen férfiak, nem egyformák ők sem.
2010. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%
Ha egyedül is képes lennél felnevelni, akkor tiszta sor: dobd ki, mondd neki, hogy spermadonornak első osztályú volt, de most már nem veszed be a hülyeségeit. Mehet az aktuális szeretőjéhez, te meg új életed kezdesz nélküle.
2010. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!