Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes anyám 2 db...

Miért nem képes anyám 2 db zsömlét venni nekem?

Figyelt kérdés

Ma délelött reggel 6ra mentem dolgozni,már fél5kor el kell mennem otthonról,mert elég messze van a melohely. Ma még nem vttem kaját,mert ma elöbb el tudtam jönni.De mivel már 8kor halál éhes voltam felhívtam anyut h vegyen nekem holnapra 2 db zsemlét. őú du-tranra megy dolgozni és nem fogunk találkozni.

De nem vett nekem! Sőt még pénzt se hagyott itthon! Éhen fogok halni holnap végig maradok és fél7re érek csak haza. Most kezdtem dolgozni,még nem kapok fizut h megtudjam venni én magamnak.

Du felhívtam anyut h este készítsen nek mki pénzt h a büfébe tudjak kaját venni,de azt mondta h nem ad,mert a büfé drága!


2010. júl. 20. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/251 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, nem hiszem el, hogy nincs 40 Ft-od zsemlére és semmi kaja nincs otthon nálatok.
2010. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/251 anonim ***** válasza:
34%

Ezt szerintem kérdezd meg inkább tőle.

Amúgy meg ha dolgozol, akkor van pénzed, ami pedig azt jelenti, hogy tudsz venni kaját a büfében.

2010. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/251 anonim ***** válasza:
93%

Ez tényleg elég érdekes.

Nem halsz éhen, csinálj otthon szendvicset.Gondolom szalámi kenyér vaj van otthon is!

2010. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/251 anonim ***** válasza:
97%

Mi lenne, ha munkába menet bemennél egy éjjel-nappalosba, és vennél magadnak két zsömlét? Annyit csak ad anyukád.

Amúgy ez nagyon bűzlik.

2010. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/251 anonim ***** válasza:
95%
Biztos van kenyér otthon. Csinálj abból szendvicset. Vagy nézd meg, mi van a hűtőben és azt vigyél. Én pl. a páromnak mindig az ebédből elteszek egy műanyag dobozba, másnap azt viszi magával munkába. Ezt tuti meg tudod tenni, viszel mellé egy villát és kész. Nézd meg, mi van a hűtőben, nem kötelező csakis szendvicset vinned. Vagy ha nincs semmi készen, gyorsan csinálj most. Pl. palacsintához szoktak lenni alapanyagok egy háztartásban és gyorsan meg is van (ha nincs otthon, ásványvíz helyett teljesen jó a csapvíz is), teszel bele lekvárt, kakaót, fahéjat, túrót, ami van és elviszel belőle vagy tízet. Találd fel magad :)
2010. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/251 A kérdező kommentje:

anyám mindig minden ft-ot magánál tart,és a főtt kaját meg nem vihetem el,mert csak annyi van h még tudunk vacsizni tesómmal és elfogy,kenyér meg nincs itthon,mert nem kellett a kajához.

17 éves vagyok,nyári munkahely,eddig sehol nem dolgoztam h legyen pénzem megvenni magamnak. Ma volt az első nap.

KÉrdeztem anyát h miért nem vett,azt mondta elfelejtette! Pedig többször is rácsörögtem h ne felejtsen el venni,vagy hagyjon itthon pénzt h én tudjak venni.

2010. júl. 20. 18:48
 7/251 anonim ***** válasza:
95%
20 ft, max 25 egy zsemle. Amúgy én mindig is otthonról vittem a kaját. Levágsz 4 szelet kenyeret vaj parizer vagy ilyesmi és elkészíted. Viszel egy liter vizet vagy teát és kész.
2010. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/251 anonim ***** válasza:
99%
Csak van otthon valami kaja hogy ne haljál éhen???Munkába meg nem csak zsömlét lhet vinni,gyümölcsöt,salátát,kekszet,valamit készíts magadnak.Biztos anyudnak sincs pénze csak nem meri neked mondani!
2010. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/251 anonim ***** válasza:
98%
Huu hát akkor sajnálom:( csak annyi kaja van, ami aznapra elég?:S szomszédtól nem tudsz kölcsön kérni 50 Ft ot?
2010. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/251 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak már nincs pénze... mert én ahogy leveszem nem álltok túl jó anyagi helyzetben..
2010. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!