Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, a véleményeteket...

Leírnátok, a véleményeteket erről?

Figyelt kérdés

Az előbb olvasgattam a kérdéseket. Az egyik kérdés arról szólt, " hogy keressen az ember társat ha nem szeretne (soha) gyereket". Érdekelne, hogy az emberek milyen oknál fogva gondolják úgy, hogy nem szeretnének gyereket? :)


Kort és nemet is írjatok a válaszhoz légyszi.


Köszönöm!


2010. júl. 19. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
81%
Nem éltem normális családban, és nem tudnék jó szülő lenni.
2010. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
86%
28/N
2010. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, így érthető :)
2010. júl. 19. 17:16
 4/74 anonim ***** válasza:
61%
Utálom a gyermekeket,idegesítenek.Nincs türelmem hozzájuk,nem adnám fel a karrieremet értük,annak meg nincs értelem,hogy fél év múlva dolgozzak,anyám meg nevelje a gyerekemet.Szerencsés vagyok az emberrel.Ő sem akar.28/N
2010. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
78%

Önző vagyok, nem tudnám megadni egy gyereknek azt a szeretetet amit érdemel(?). Jobb szeretek magammal foglalkozni mint másokkal, minden értelemben.

19L

2010. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
42%

Előző vagyok.

Szerinted ez elítélendő?

2010. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
79%

Nincs idegzetem egy gyerekhez. Persze nem az, más gyereke nagyon aranyos meg minden, de én a sajátomat felnevelni...képtelenség:S Akkor ott van az is,hogy M.O.-n! elég kevés a jó munka amit jól meg is fizetnek-így akkor hogy lehet eltartani egy gyereket(csak feltételezve tegyük fel,megszeretnék neki minden jót adni amit mondjuk én nem kaptam meg,persze bizonyos határokon belül).

Akkor ott van a szülés- nekem elég riasztó az egész,hogy megszüld a gyereked, ami nem kis fájdalommal jár!MAjd gyerekszülés után nem ugyanolyan vagy mint régen,tekintve azt,hogy felszedtél plusz 10-20 kilót,(aki mondjuk előtte vékony volt vagy normál alkatú, az nehezen tudja elviselni a plusz kilókat -ez érthető.

Majd miután megszülted, akkor ott van a gyerek nevelése- lehet közbe a férjemmel nem is ugyanolyan lenne a viszonyunk mint azelőtt( oly sok helyen olvastam már erről ),tönkremenne a házasságunk, majd válás? Én ebből nem kérek.És a gyereknek se szeretnék rosszat ezzel.


18L

2010. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
37%
Csak egy kérdésem van: a gyerekeket hogy lehet utálni?
2010. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
58%
Úgy,hogy idegesítenek és kész.
2010. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

Melyik előző vagy?


Légyszi másolj be a válaszodból 1 mondatot, hogy tudjam melyiket írtad Te. Köszi :)

2010. júl. 19. 17:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!