Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem bunkó a barátom...

Csak szerintem bunkó a barátom anyja? Tuti utál engem a nő, csak azt nem tudom miért.

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk én 20 éves vagyok barátom 23. Mindketten otthon lakunk,hétvégente szoktunk együtt aludni vagy nála vagy nálam. De most már vagy fél éve mindig ő alszik nálam,mivel én nem vagyok hajlandó felmenni hozzá a bunkó anyja miatt.

Akárhányszor náluk vagyunk és szeretnénk kettesben lenni állandóan beküldi barátom 6 éves hugát a szobába. Mégis mit gondol egy 23 éves férfi miért akar kettesben lenni a barátnőjével,hogy sakkozzanak?

Meg volt olyan is h este moziba voltunk és gyalog mentünk haza,nekem poros lett a papucsban a lábam és le akartam zuhanyozni,de anyja nem engedte meg mikor barátom vizet akart nekem engedni akkor halottam h beszólt neki,nem nekem h nem fürödhetek le ott náluk,meg elkezdett pörölni h már megint ott alszok,és mondta h azért mondom ilyen hangosan mert tudom h hallja.

Enni soha nem ettem nálunk,ha éhes voltam akkor hazajöttem. 3 éve vagyunk együtt de az anyja egy karácsonyi ebédre se hívott meg eddig,az én anyám mindig kérdezi a barátomtól h karácsonykor melyik nap akar velünk vacsorázni. Meg ha nálunk alszik akkor ha éhes akkor nyugodtan ehet.

Volt olyan is h náluk csőtörés volt nálunk és barátom kérdezte h fürödhet e pár napig nálunk,anyám megengedte neki. de mikor mi újítottuk fel a fürdőszobát az ő anyja nem engedte meg h náluk fürödhessek.


Meg állandóan pofázik h milyen bunkó vagyok,mert köszönni se vagyok neki hajlandó. Azért mert egyszer nem vettem észre a buszon és csak elsétáltam mellette. annyira elegem van belőle.


Meg anyám már szólt h jó lenne ha nem aludna itt ilyen sűrün a barátom,mert ugye már fél éve h minden hétvégén itt alszik. Viszont a suli meg a melo miatt csak hétvégente tudunk találkozni,együtt lenni. Eddig ugye egyik hétvégén én voltam náluk másikon meg ő nálam. De én náluk nem szívesen látott egyén vagyok,és így nem akarok felmenni


2010. júl. 18. 17:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg a barátodat, hogy beszélje meg az anyjával, ne bunkózzon veled.

Kérdésedre: hülye p.csa a barátod anyja.

2010. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem túl kedves. Mindenkivel ilyen? Mert ha nem, akkor lehet, hogy csak nem szeret téged. Én a helyedben megkérném, a barátomat, hogy derítse ki, mi baja anyukájának veled. Ha meg nem változik a helyzet, akkor hagyd a fenébe, nehogy rámenjen a kapcsolatotok erre.
2010. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

igen le kéne ülni vele dumálni:/


am úgy tényleg rohadt bunkó:S:S

2010. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtok máshol aludni?

Pl. ha elváltak a szülők, akkor a másik félnél... Az én párom jóban van apukámmal, és szeretik, ha ott vagyunk, úgyhogy nálunk ez is egy megoldás. De nálatok nem tudom, hogy van ez. Vagy esetleg elmenni nagyszülőt meglátogatni, és ha mondjuk messze lakik, akkor ott maradni egy éjszakára.

Nem a kérdésre válaszoltam... :D De hátha ez is segítet valamit.

Kitartás, a barátod anyja reménytelen ügy sajnos, szerintem.

2010. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen bunko az a no! Ekkora szarragot, mi az, h nem kinal meg semmivel? Meg sajnalja azt a vizet, amivel lezuhanyoznal? Hat komolyan mondom eszem f@szom megall.
2010. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

egyszer halottam mikor a barátom vitatkozott vele h fejezze be a szidásomat(akkor is direkt ilyen jó hangosan beszélt),és halottam h olyanokat mond h az anyám is milyen. Anyám elvált,és egyedül nevelt fel engem meg a tesómat. meg mi nem vagyunk olyan gazdagok mint ők.

A barátomnak van egy öccse,az ő barátnőjével nem viselkedik igy. Szóval az utálat csak nekem szól

2010. júl. 18. 17:44
 7/25 A kérdező kommentje:

Apámmal mióta anyuék elváltak nem tartom a kapcsolatot se az apai nagyszülőkkel,az anyai nagyszülők meg meghaltak már rég.

Az nagyszülei meg nagyon messze laknak sokba kerülne leutazni egy hétvégére

2010. júl. 18. 17:48
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Össze teszem a 2 kezem hogy nekem rendes az anyós jelölt.

Nem tudom hogy bírod,és azt se tom mit kellene tenned.És ha te magad próbálnál vele beszélni?

2010. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

ne legyél ilyen kicsinyes és gyerekes, hogy számontartod a dolgokat...van kis füzeted is, amibe húzod a strigulákat?? elképesztő.

oké, bunkó a nő, de ha te szereted a barátodat, akkor ezzel együtt kell elfogadnod. ilyen az anyja és kész. erről ő nem tehet, neked pedig nem lesz jobb attól, hogy itt fröcsögsz a neten.

látnád az én férjem családját...de elviselem, vagyis inkább elfogadtam, hogy ez van, és nem problémázok rajta.

2010. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

egyik exem anyja volt ilyen,szerintem számolta hány deci vizet iszok meg...az utálata átragadt a fiára is egy idő után...

(leendő anyósom pont ellenkezőjeha náluk vagyunk,akkor teletömne,ha nálam van párom,akkor meg őt felpakolja,nehogy éhen haljunk,mintha nem főznék amugyis:D bár egyedül lakok,párom sokat van nálam,j szándékkal teszi,ne költsek erre is,suli mellett igy is sokat dolgozok,áldom az eget,hogy normális a kapcsoltunk)


nektek megoldás csak ha összeköltözni...suli mellett is megoldható,csak dolgozni kell,és kész...

hisztizni felesleges

23/N

2010. júl. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!