Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó vagyok amiért...

Nagyon bunkó vagyok amiért ennyire kiakadtam?

Figyelt kérdés
Volt itthon a polcomon kb 1000FT,most viszont csak 200Ft van. Névnapomra kaptam mamámtól,és abból akartam kimenni a strandra ma. Mikor észrevettem h eltünt akkor elkezdtem kiabálni h "ki volt az tetves tolvaj r.ibanc aki elvitte a pénzem?!". Nagyon ideges voltam,mert idén elősször most tudtam volna kimenni a strandra,én azt hittem h a tesóm volt az,és ha hallja milyen ideges vagyok akkor vissza adja a pénzem. De mikor így kiabáltam akkor anyám futott be a szobába és vágott pofon,majd a képembe ordította h ő vette el h cigit meg kenyeret vegyen,és fogjam be,mert reggel én nyafogtam h éhes vagyok egyem a kenyeret.
2010. júl. 16. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/164 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen jogos, hogy kiakadtál, de a stílusod elég alpári volt. Már bocs!
2010. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/164 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak megbántani, de ellehetett volna intézni máshogy is. Mondjuk odamenni a tesódhoz, megkérdezni, hogy 'figyu, te vetted el a pénzem? ha igen máskor kérdez meg, hogy elveheted e'.
2010. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/164 anonim ***** válasza:
93%
Amilyen a mosdó, olyan a törülköző...Ne haragudj, te is elég alpárin ordítasz, meg anyád se egy nyugodt típus....
2010. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/164 anonim ***** válasza:
93%
egy kicsit de azért a cigit anyukádnak nem kellet volna az ugyanis az nem kaja míg a kenyér jogos :/
2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/164 anonim ***** válasza:
91%
Anyád vette el, hogy cigit vegyen... De jó fej... :(
2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/164 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom a cigit is neked vette... Hihetetlen, hogy milyen szülők vannak. Soha a büdös életbe, még ha a belemet ki is kéne dolgoznom, akkor sem venném el a gyerekem zsebpénzét. Maximum nem adnék neki, ha nagyon szegények lennénk (de teszek róla, hogy ne legyünk azok), de amit a nagyanyjától kap, azt eszembe nem jutna elvenni. A szülő feladata, hogy biztosítsa a kaját a saját pénzéből, mivel nem a gyerek akart megszületni, ő vállalta, akkor nevelje is fel! 36/N (3 gyerekkel :-))
2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/164 anonim ***** válasza:
12%
az h nem szólt neked az tény, de örüljél ,hogy van mit ennetek! Kérj bocsánatot!
2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/164 anonim válasza:
85%
Szerintem meg teljesen igazad volt,alpári volt-e vagy sem,igazad van,a kenyér oké,a cigi meg már durva!
2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/164 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondom bunkó voltál,de én is tuti ezt csináltam volna sajnos mert ilyen a természetem.Hát igen lehetne rendesen.Anyud akár meg is kérdezhette volna.De sztem a kenyér azért fontosabb,mert a strandot nem lehet megenni.

Valahogy gyűjtöl hozzá és amikor tudol elmész.

2010. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/164 anonim ***** válasza:
89%

Hát elég gáz, hogy anyukád elvette a pénzedet, és cigit vett rajta, gondolom nem neked. El is kérhette volna tőled.

Legközelebb tedd el, mondjuk a pénztárcádba, vagy olyan helyre, ahova más nem nyúl be.

Ami téged illet, oké, hogy kiakadtál, de normálisan is meg lehetett volna kérdezni, nem kell rögtön ordítani és trágár szavakat használni, gondolom ezt te sem szereted, ha így beszélnek veled.

Amúgy a kiakadás jogos, én sem veszem el soha a gyerekeim pénzét, akkor sem, ha néha több van nekik, mint nekem. Nekem kell őket eltartani, nem fordítva.

2010. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!