Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak, ha máshol...

Mit csináljak, ha máshol jobban érzem magam mint otthon?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, itthon a nem érzem jól magam, de a nagybátyámnál, nagynénimnél igazán otthonosan érzem magam, mert ott mindig olyan családias a hangulat. Itthon nem, és ezért nem jó itt. Mit csináljak? 13 éves vagyok.
2010. jún. 29. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

de a nagybátyámnál, nagynénimnél igazán otthonosan érzem magam, mert ott mindig olyan családias a hangulat.


Akkor mi a gond? miért nem mész oda?


16/F

2010. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
talán azért, mert vannak szülei és otthon lakik? Vajon miért...
2010. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jó de nem érzi magát jól a szüleinél...
2010. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Otthon unalmas, nem tudok mit csinálni, de ott mindig olyan jó. Megyünk sétálni a Fő térre, biciklizünk 4-en közösen reggelizünk, ebédelünk, vacsorázunk, fürdünk a medencében, stb.
2010. jún. 30. 12:24
 5/14 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak:( sajnos
2010. jún. 30. 12:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát erre nem lehet túl sok mindent írni. Próbálj minnél többet akkor velük lenni, ha nem vagy a terhükre.


Otthon gondolom mindenki szomorú, ezért is nem olyan a hangulat. Próbálj azért segíteni nekik is.) Ha pedig otthon vagy, rajzolj, gépezz, olvass...


Hidd el az én szüleim is elváltak és nem volt jó otthon lenni...


L/18

2010. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha középsuliba megyek az esetleges költözést meg lehet oldani sok herce-hurca nélkül?
2010. jún. 30. 13:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is elváltak a szüleim, ugyanezek az érzéseim mint neked, csak nem mennék a nagynénémhez. Apámhoz mennék, de igazából anyámhoz is. A szülők nem tudják mennyire kicsesznek a kölkükkel, amikor elválnak. Lennék én anyával, faterral, de csak anyával lehetel. Van msn címed? 14/f
2010. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincs msn- címem, de én nem a válás miatt akarok elköltözni, hanem mert nem jó itthon. Amikor még nem váltak el, akkor se volt jó itthon.
2010. júl. 1. 09:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Én jobban érzem magam a barátoméknál mint itthol.

Mert nálunk mindig megy a veszekedés, szidás stb...

A pároméknál meg olyan nyugodt, békés hangulat van mindig. Ők egy igazi család, az enyém meg .. :S

Néha már utálok itthol lenni inkább elmegyek sétálni!

2010. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!