Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen külső jegyek jellemzőek...

Milyen külső jegyek jellemzőek a német hölgyekre és úrakra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 06:08
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én a németeket lényegesen magasabbnak találom, mint a magyarokat (mindkét nemre értendő).

A német nők (itt Münchenben legalábbis) túlnyomó része sportos, szép alakú, de szép arcút keveset láttam.

Ilyen általánosítást nem tudnék írni, hogy a németek mind szőkék, kék szeműek, van ilyen is, olyan is.

És bár ez nem kifejezetten külső tulajdonság, azért érdekesnek tartom: iszonyú hangosan beszélnek. Főleg hozzánk képest.

2010. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Két kezük, és két lábuk van.
2010. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A német nők csontosabbak,és valóban nem szép arcúak. De ezt nem lehet kategórikusan kijelenteni.
2010. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több a vörös hajú, mint nálunk.
2010. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy "német nök" nincs: nem mindegy, hogy egy bajor, egy északnémet, egy frank vagy sváb nöröl van szó, és egy területen belül is igen nagy a a különbség.

Ha valamit általánosan lehet mondani, akkor annyit, hogy magasabbak, mint az átlag magyar, de egyéb jellemzö nincs.


Legalább annyi csontos alkatú van, mint egész vékony csontozatú, vannak kövér, nagydarab, formátlan nök, és ugyanannyi vékony, csinos nö, szép arcúak, csunyák, szöke, fekete, barna hajúak is.


Mivel már több évtizede Németországban élek, ezért tudom, hogy még annyira sem lehet általánositani, mint a magyaroknál.

2010. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megfogalmazni, de valahogy ott van az a tipikus német vonás.Azzal, hogy spotos alkatuak,azzal abszolut nem értek eggyet.Sztem pont, hogy egyere több az alhizottak száma(legalábbis a nők körében).
2010. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nehez megfogalmazni, mert tobb tipus is van. Mikor Nemetorszagban eltem, sok fele emberrel talalkoztam, de vannak tipusok. Van, aki tenyleg sokkal magasabb a magyaroknal meg sokan tenyleg eleg sportosak (vannak kivetelek), a nok kozott sok a termeszetes voros es szoke haju, vannak tipikus vonasaik, az arca a tobbsegnek valoban csunya. A ferfiak tobbsege magas. Sokkal vegletesebb az egesz. Vannak nagyon szepek es nagyon csunyak.
2010. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagy az orruk es vekony
2010. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!