Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Belé szerettem egy fél cigány...

Belé szerettem egy fél cigány srácba, én magyar vagyok. Mennyire gáz ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Jól megértjűk egymást,minden stimmel egy nap tőbször beszélünk hetente tali...nem akarom hogy ez miatt bárki elitéljen.
2011. jan. 12. 10:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Legyél azért óvatos vele. Vagyis ne csak vele, hanem a családjával, mert attól, hogy ő normális és rendes, a család cigány fele igen sok problémát kavarhat.
2011. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az első válaszolóval,vigyázz magadra.
2011. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Félig ugyanebben vagyok most. Csak én egy cigánylányba, legalábbis szeretem egy picit. Belegondoltam, hogy feltudom e ezt az egészet majd később vállalni, mikor most pl az elvállt férje pár év után ácsingózik utána, nem akar leszállni róla. Náluk ez másképp megy, a nőnek alig van joga amúgy. Nameg csalfácska is a lelkem, nem biztos hogy őszinte. Én jólérzem magam vele, de alig tudunk talizni és ez megöli a kapcsolatot. Gondold át, tudod, rosszindulatuak az emberek nagyon, ezeket feltudod e vállani majd, ami az iratlan törvényeikben is van? Hiába 21. század ide vagy oda, ezek még léteznek.
2011. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
30%
Az a gáz, hogy ez kérdés. Mármint nem mindegy, hogy mások mit gondolnak rólad, ha boldog vagy?
2011. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Azzal nem foglalkozz, hogy mások mit gonolnak, e a saját érdekedben azért legyél óvatos. Az egyik barátnőm hozzáment egy félcigány sráchoz, most válnak. Nagyon sok gond volt a fiúval, ami csak szépen lassan erült ki. Hiába tűnt nagyon rendesnek, kedvesnek, a természetében szépen lassan megmutatkozott a roma vér.
2011. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
jó, ez is igaz, de nyílván nem őrülten szerelmes, ha tud arra is gondolni, hogy mit szól a környezete, valószínű, hogy gondolja, hogy vannak rosszindulatuak is. Ezzel nincs semmi baj.
2011. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eletem egyik nagy szerelme volt egy felcigany srac es igy utolag azt kell,hogy mondjam nem tudtam elore felmerni minek is kell majd megfelelnem kesobb. Ok mas szellemben nonek fel, mint mi. Mas szokasokkal. Engem magyarkent sosem fogadott el a csaladja, hiszen a fiuk melle nem egy szoke , feher lanyt kepzeltek el. Raadasul nem vagyok konnyen iranyithato, onallo ,dolgozo no voltam. Naluk a nonek nincs tul sok szava. A parom mondjuk nem akarta kovetni ezt a mentalitast ,de a csalad tulsagosan nagy hatassal volt ra. Engem is probaltak megtorni,nem sikerult, de az orokos megfelelesi kenyszerbol elegem lett es elkoltoztem toluk. Csak nehany pelda : nem vehettem fel kivagott felsot, megszoltak miert jarok szoliba, egyedul en dolgoztam elvartak,hogy 10 ora munka utan kiszolgaljak mindenkit ,meg segitsek a hazimunkaban, persze nem vagyok hulye,nem csinaltam meg ,de orokos feszultsegben eltunk. Tobb mint egy evig birtam, mire eleg volt, csak nagyon szerettem... O vele le tudtam volna elni az eletem, olyan jol megvoltunk. De sajnos a csalad sikerrel jart. Ez egy eve volt ,utolag nem banom, az nem az en vilagom volt. Arra szuletni kell.
2011. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Ez egyénfüggő, szerintem nem gáz. Én is ismerek olyat, aki félcigány srácba szerelmes, már mióta, de még nem látni a történet végét. A srácot is ismerem, nekem nem jutott volna eszembe, hogy vonó van a vérében, így, hogy tudom, tényleg látszik kicsit.

De ez nem változtatta meg a róla alkotott véleményem, csak így egy kicsit egzotikusabbnak érzem.

2011. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon gáz.
2011. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában, ha jól kijöttök, semmi gond ezzel. De csak akkor, ha jó messze tudtok lenni a családjától.
2011. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!